Kurtulamıyorum bu şarkıdan :)

elmalikurabiye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2012
262
9
Arkadaşlar iyigeceler.Ben bu şarkıya tesadüfen nette gezinirken rastladım.Kaç gündür bağımlısı oldum.Çok eğlenceli,klibi de öyle.Kurtulamıyorum,hep dinlemek istiyorum.Bu saat oldu,ben ısrarla bu şarkıyı dinleme isteğim yüzünden uyuyamıyorum.Taktım mı fena takarım da :KK52: Ayağa kalkıp dans etmemek için kendimi zor tutuyorum.İşte söz konusu şarkı: :KK24::KK24::KK24:

[video=youtube;5DK-ZWyxZ8k]http://www.youtube.com/watch?v=5DK-ZWyxZ8k&feature=share[/video]

Yaaa varyaaa. Abartmıyorum ben bu şarkıyı 2 ay dinledim. Hemde günde 5 10 kere olmak üzere yani. İnsanı çok tribe sokan bi şarkı. Melankolik bi havası var. Apartmandakilere fenalık gelmişti artık. Arkadaşlarıma zorla dinletiyodum. Sonra nasıl olduysa unuttum. Ama telefonumda hala var. Denk gelince dinliyorum yani.
Geçende de bi magazin programında tolga çevik in vtr sinde çıktı aha dedim benim şarkım sesini açın :KK52:
Yani demem o ki yalnız değilsin :KK23::21:

Hint filmlerindeki şarkılar çok hoş oluyor hep zaten. :KK31:
Filmlere enerji katıyorlar böyle klip tadında şeyleri araya sıkıştırınca. :KK31:

Yaaa varyaaa. Abartmıyorum ben bu şarkıyı 2 ay dinledim. Hemde günde 5 10 kere olmak üzere yani. İnsanı çok tribe sokan bi şarkı. Melankolik bi havası var. Apartmandakilere fenalık gelmişti artık. Arkadaşlarıma zorla dinletiyodum. Sonra nasıl olduysa unuttum. Ama telefonumda hala var. Denk gelince dinliyorum yani.
Geçende de bi magazin programında tolga çevik in vtr sinde çıktı aha dedim benim şarkım sesini açın :KK52:
Yani demem o ki yalnız değilsin :KK23::21:

bi<zi de kendıne benzettın nolcak sımdı :KK70: :KK70: :KK70:

Eski sevgilimin bana defalarca severek dinlettiği şarkıydı. Nereden baktım ben buraya :18:
Şaka bir yana; çok hoş bir şarkı :)

X