Kuruma çizgisi bu mudur

umayela

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2019
322
85
IMG_4370.jpeg

Testi yaptım ilk 5 dk içince çok çokk silik belli belirsiz (belki de testin kendinde olan bi şeydir) ikinci çizgi vardı. Ben negatif diye yorumladım. Sonrasında dışarı çıktım eve geldiğimde test böyleydi kuruma çizgisi midir bu adetime 4 gün var ne adet ne de gebelik hiç bir belirtim yok sadece bi test yapasım geldiği için yaptım

Eki Görüntüle 3352688
Testi yaptım ilk 5 dk içince çok çokk silik belli belirsiz (belki de testin kendinde olan bi şeydir) ikinci çizgi vardı. Ben negatif diye yorumladım. Sonrasında dışarı çıktım eve geldiğimde test böyleydi kuruma çizgisi midir bu adetime 4 gün var ne adet ne de gebelik hiç bir belirtim yok sadece bi test yapasım geldiği için yaptım
Aynı testi kullanmışız bendede böyle

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 216
Bende de adetden bir gün önce aynı sizingi gibi çizgi oluşdu oncomed marka.Saatler sonra.Sizde durum nasıl ? Hamilemisiniz?
Ben bu testi yaptığımda daha adetime çok vardı. Günüm geçti şuanda ama yine bunun gibi silik çıktı testin bozuk olduğunu düşünüyorum

Eki Görüntüle 3352688
Bunlarda bakarmisiniz bunlarda aynı ilk beş dakikada oluştu yardım edin lutfenbnnnnnnn

Eklentiler

• IMG_20240107_131526.jpg
    IMG_20240107_131526.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 103
X