Kuruma çizgisi mi silik çizgi mi

Testin üzerinde bi kaba yapıp bakıcaksanız 20 saniye bekletin yazıyordu 20 saniye beklettim.
Sizce testi ne zaman tekrarlıyım kaset testmi yapıyım erken gebelik testi mi

adet düzensiz adet düzenleyici ilaç kullanmadan adet göremiyorum. Çokca doktor değerlerin normal ama ilaç içmeden olamıcaksın yumurta çevresindeki zarın kalın oldugu için kanama gerçeklemişmiyor demişti. Pcos vs diyen olmadı. Sizce sabah mı yapıyım yoksa bu akşam mı
Sabah yapın

Kızlar öıplak gözle görünüyor ama fotoda görünmesi için koyulaştırdım ilk 10 dakikada çok silikti

Eklentiler

• IMG_20240303_001239.jpg
    IMG_20240303_001239.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 91
4 gün önce salı günü kan vermiştim 0.100 çıkmıştı yine 0.100 görürüm diye korkuyorum sizce yine haftaya salı mı versem ? Yoksa şuan eşim gidelim verelim kan diyor
Eğer bu 4 gün içerisinde yani kan testinden sonra cinsel ilişkiniz olduysa kan verin

Eğer bu 4 gün içerisinde yani kan testinden sonra cinsel ilişkiniz olduysa kan verin
Salı gününden önce cuma ve pazar gecesi ilişki oldu. Geçen hafta perşembe gününden bu yana ağrım şişkinliğim çokça vardı hatta geçen cumartesi birkerelik şeffaf sümüksü akıntı geldi sonra gelmedi bugünde kuruluk var akıntım yok

Salı gününden önce cuma ve pazar gecesi ilişki oldu. Geçen hafta perşembe gününden bu yana ağrım şişkinliğim çokça vardı hatta geçen cumartesi birkerelik şeffaf sümüksü akıntı geldi sonra gelmedi bugünde kuruluk var akıntım yok
Günlerden tahmin edemem bu negatif kan testinden sonra cinsel ilişki oldu mu olmadı mı ? Olduysa kan verin olmadıysa gebelil yok

Kızlar öıplak gözle görünüyor ama fotoda görünmesi için koyulaştırdım ilk 10 dakikada çok silikti
Silik olarak var ama burda cok fazla yanlis pozitif test okudum kimseye yasasin hamilesin diyemiyorum :KK43: ama cizgi mevcut. Kan verirseniz harika olur 🌸 insallah guzel sonuclanir 🙏🏻

dün sabahki erken gebelik testi 5-10 dk içinde hayalet çizgi gördüm bu sabahki kaset test 15 dk sonra baktım hafif silik gibi mi kızlar bakarmısınız

Eklentiler

• IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_3115.jpeg
    IMG_3115.jpeg
    118,2 KB · Görüntüleme: 87
Merhaba adetime 3 gün var sabah ilk idrarla test yaptım negatif görünce bir kenara koydum. Birkaç saat sonra bakınca görülür görülmez bi çizgi görüyorum ben kamerada pek görünmüyor gibi sizce kuruma çizgisi midir? Prodoctor marka

Eklentiler

• IMG_2974.jpeg
    IMG_2974.jpeg
    49,7 KB · Görüntüleme: 76
X