Gebeliğe Hazırlık Kuruma çizgisi mi???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende gebeligimi bu değerle öğrenmiştim bir hafta sonra 20 leri geçmişti umudunuzu kaybetmeyin iki gun arayla kan verin kaset testlerin sınırı en az 20 oluyormuş o yüzden kasetlerde cikmayabilir kandan devam☺️
Yaa inşallah bende öyle öğrenirim 🥰

Benim testim de 4-5 saat sonra silik çizgi çıktı
Ilişkiden sonra ertesi gün hapı kullanmıştın 2 aydır adet olamiyorum üzerine birde tarlusal adet söktürücü içtim bir kaç gün oldu biteli yine yok
Son adet tarihim 5 ekim arada iki kez kramplarla lekeleme yaşadım açık pemve ve kahve rengiydi
Yoksa kimyasal gebelik mi gecirdim acaba:KK43:
Testime bakarmisiniz kuruma çizgisini:KK43:
Testin adı artımed

Eklentiler

• 20211128_141743.jpg
    20211128_141743.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 102
  • 20211128_131602.jpg
    20211128_131602.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 96
  • 20211128_131545.jpg
    20211128_131545.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 96
Ilişkiden sonra ertesi gün hapı kullanmıştın 2 aydır adet olamiyorum üzerine birde tarlusal adet söktürücü içtim bir kaç gün oldu biteli yine yok
Son adet tarihim 5 ekim arada iki kez kramplarla lekeleme yaşadım açık pemve ve kahve rengiydi
Testin adı artımikinci çizgi gorunuyo

Testin adı artımed
İkinci çizgi görünüyor bn gördüm isterseniz erken gebelik testiyle yapın varsa onda daha koyu cikCaktir

Testin adı artımed
Canim bunlara hic guvenme bende de aynisi oldu hep kuruma cizgisi ve benimkiler daha pembeydi kan verdim negatifim adetimi bekliyorum suanda

Canim bunlara hic guvenme bende de aynisi oldu hep kuruma cizgisi ve benimkiler daha pembeydi kan verdim negatifim adetimi bekliyorum suanda
Evet maalesef zaten şu anda istemiyorum gebelik umarım adet olurum kuruma çizgisidir umarım 🥺
Cvbniz için çok teşekkür ederim

X