Kuruma çizgisii mi yoksa hamilelik mi???

Ben çatlatma iğnesi oldum,7.gunum doktorum kan ver dedi ama iğne etkisi 10 ila 12.gun geciyor 🥺 iğneden beri takipteyim,kendimi strese sokma yontemim 🤭 şimdi etkisi geciyor sanirim iğnenin,testte çizgi biraz silik çıktı hayirlisi o yüzden 🙏🏻
İnşallah vardır bebişin canım benim galiba yok olsaydı kanda çıkardı diye düşünüyorum 😞

Senin öykne benzer cok sey okudum burada,gec döllenme oluyormuş kanda 2 gün sonra yükselmiş.Olmadiysa da dua edelim hayirli vakitte hayirlisini versin Rabbim 🙏🏻
Amin inşallah keşke dediğin gibi mucize olsa bu sefer o kadar emindim ki çünkü dört tane test yaptim ikisi erken gebelik testi olmak üzere diğerleri de sizlere attığım normal testler hepsi silik çıktı ama anlamadım ya ben mi görüyorum bu çizgileri sadece çok garip dördünde de silik çizgi çıktı ama kanda negatif çıktı benim bildiğim bebek oluşunca ilk kanda sonra idrarda görülüyormus diye duymuytum 😞

Amin inşallah keşke dediğin gibi mucize olsa bu sefer o kadar emindim ki çünkü dört tane test yaptim ikisi erken gebelik testi olmak üzere diğerleri de sizlere attığım normal testler hepsi silik çıktı ama anlamadım ya ben mi görüyorum bu çizgileri sadece çok garip dördünde de silik çizgi çıktı ama kanda negatif çıktı benim bildiğim bebek oluşunca ilk kanda sonra idrarda görülüyormus diye duymuytum 😞
Evet ilk kanda gözüküyor,cok iyi anliyorum bu durumu.Flashla baktığımı biliyorum...En önemli etki kafamiza cok takmamiz stres yapmamiz fazla etkiliyor 🥺

Evet ilk kanda gözüküyor,cok iyi anliyorum bu durumu.Flashla baktığımı biliyorum...En önemli etki kafamiza cok takmamiz stres yapmamiz fazla etkiliyor 🥺
Doğru ama ben bu sefer kafama çok takmamistim ve belirtiler üzerine test yapmıştım taktığım için değil de ama demekki nasip değilmiş inşallah birgün hayal kırıklığına uğramam 😞 teşekkür ederim ilgilendiğin icin benimle ♥️

İyi günler yeni katıldım sanırım doğru post burası.Adetim 3 gün gecikti.Sabah testi yaptım çıkmayınca bıraktım daha sonra baktığımda silik çizgi görünuyor gibi geldi.Kuruma cizgisi mi yada gebelik var mıdır sizce?

Eklentiler

• IMG20211210104937.jpg
    IMG20211210104937.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 62
Başka bir konuda yorum yapmıştım ben size 🙈 idrar kısmını suya tutun cizgi gidiyorsa kurumadir (kuruma cizgisi genelde böyle olmuyor) kendi yaptığım testlerden biliyorum resmen ezberledim.Elinizde fazla test varsa sabah ilk idrarla yapin ya da kan verin.
aynı durum bendede var yaaa, sabha test yaptım nromal gebelık, 2 saat sınra masamdaydı hafıf cızgı avr gıbıydı. masamdakı su sısesınden su akmıs bı baktım netleşmiş sankı adetıme 4gun var

Aaaa 😍 ay vallahi mi🙈
Kan ver bence 🙈
Ya benim adetime dört gün var canım iliskiden de on gün geçti sanırım normal test yaptım dün oda sonradan silik çıktı ama çok belli değildi.bugun normal test yaptım sabah biaey yoktu uyandım ise geldim iki saat geçti masamdaydi test içini çıkarmıştım biraz su değmiş,bı bakrim koyulaşmis 🤐Kuruma cizgisidir olabilir sanırım

Eklentiler

• IMG_20220111_112433.jpg
    IMG_20220111_112433.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 24
Ya benim adetime dört gün var canım iliskiden de on gün geçti sanırım normal test yaptım dün oda sonradan silik çıktı ama çok belli değildi.bugun normal test yaptım sabah biaey yoktu uyandım ise geldim iki saat geçti masamdaydi test içini çıkarmıştım biraz su değmiş,bı bakrim koyulaşmis 🤐Kuruma cizgisidir olabilir sanırım
Kuruma cizgisi olsa su degse giderdi 🙈
Kuruma çizgisi daha cok ici bos beyaz oluyor ya
Ayyy buradayim diyor sanki🥰🥰

Kuruma cizgisi olsa su degse giderdi 🙈
Kuruma çizgisi daha cok ici bos beyaz oluyor ya
Ayyy buradayim diyor sanki🥰🥰
bn suyla denıycektım aslında bı baktım şişeden su sızmış sılınmesı gerekırken belıgınlestı
ınsallah bebıstır canım yaaa ıkı senedır beklıyoruzz:KK200::nazar:
erken gebelık yapcam bırde, ama bıde regl agrım var sankı

bn suyla denıycektım aslında bı baktım şişeden su sızmış sılınmesı gerekırken belıgınlestı
ınsallah bebıstır canım yaaa ıkı senedır beklıyoruzz:KK200::nazar:
erken gebelık yapcam bırde, ama bıde regl agrım var sankı
İnşallah bebistir ki bence öyle 🥰
Regl agrisiyla gebelikte bazi agrilar benziyor ya ayirt etmek zor ama

X