Küs koca ve ben deli oluyorum lutfen yardim edin

Benimki de bana küs. Boşanma davasını uzattım diye benle konuşmuyor. Böyle saçmalık görmüş müydünüz, boşansam barışacak. Paradoks mu, ironi mi, ne bu allah aşkına? Arkadaş kalabilirmişiz. Türkçesi; ben çıtır bir hatun alıcam ama sen de hayatımda kalmaya devam et.

Toplatin bavulunu kapiya koyun,alsin gitsin,anlasin hanyayi konyayi ,kocaniz narsist size boyle yaparak ders veriyor

Daha önce sorunumu paylaşmıştım kızlar aramizda bi tartışma gecti eşimle yastık firlarip bardak kırdım o anki ofkeyle bana cevap vermediği için bu olaydan sonra 3 haftadır benimle konuşmuyor yatağı terk etti gittim özür diledim yaptığımın doğru olmadığını soyledim a benimle konusmak istemedigini soyledi dedim yatağımıza gel bari neyse geldi ama uzakta gene ben gene kinuşmaya çalıştım sarıldım yuvamizın dağılmasın istemediğim için elimden geleni yapmaya çalıştım inanın gurur murur kalmadı zaten aynı evin içinde yabancı olmaya dayanamadım tekera konuştum benden özür dileme istemiyorum vs gibi konuştu bende boşanmak istediğimi böyle devam edemeyeceğimi anlatan uzun bir msj attım ama oralı bile olmadı hiçbirsey yazmadı evle alakası yok 3 yasindaki kızim bile farkediyor odaları ayirdi tekrar bu msj ustune ben bunu hakedecek birsey yapmadım canım acıyor kızlar haketmediğim bir davranışı yasmaka ağrıma gidiyor ne yapmalıyım sabredip beklemelimiyim telefonlarıni da karıstirdim herhangi bir seyide yok hemen aldatiyordur demeyin olsa anlardım bugune kadar oyle birsey sadece benim kuruntum disinda birsey olmadi
Biraz zaman verin bence bardaklar kırılmış vs ikinizinde bi durması düşünmesi lazım gibi

Çünkü boşanma msjini blöf olarak gördü ben olsam çocuğu alır giderdim eşyalarında toplar ozman ciddiye alırdı

Bence sende oralı olmamalısın Of böyle Bi ilişki bende de var korkuyorum evliliğe götürmeyeceğim sanırım sevgili iken de böyle miydi küsme huyu filan bu tarz insanların üstüne gidildikçe daha Bi taraflar kalkıyor oralı olmayınca da sabırla susuyorlar adım atmıyorlar nasıldır çözüm yolu bende bilmiyorum sendr benim gibi küs kalamayan birisin herhalde Of çık zor Allah yardımcın olsun
Aminn oyle vala sevgiliykende ayniydi simdide ayni bi insan degismiyor evlenince
Kötü düşünmek istemiyorum ama gittiği yeri söylemediyi gece ne yapmışsa artık... Yatak ayırmak filan bana çok garip geldi. Aklımdan geçenleri yazmak istemiyorum
Gece evdeydi
Gönlünü almaya çalışıp hemen ardından boşanmak istiyorum diye mesaj atmak nasıl bir şey?
Tutarlı davranmıyorsunuz.
Eşiniz de fazla uzatmış artık 3 hafta nedir yani.
Biraz kendi haline bırakın
Yani ugrastim baya gonlunu almaya ama hicbir tepkide vermedi ne yapacagimi bilemedim

Daha önce sorunumu paylaşmıştım kızlar aramizda bi tartışma gecti eşimle yastık firlarip bardak kırdım o anki ofkeyle bana cevap vermediği için bu olaydan sonra 3 haftadır benimle konuşmuyor yatağı terk etti gittim özür diledim yaptığımın doğru olmadığını soyledim a benimle konusmak istemedigini soyledi dedim yatağımıza gel bari neyse geldi ama uzakta gene ben gene kinuşmaya çalıştım sarıldım yuvamizın dağılmasın istemediğim için elimden geleni yapmaya çalıştım inanın gurur murur kalmadı zaten aynı evin içinde yabancı olmaya dayanamadım tekera konuştum benden özür dileme istemiyorum vs gibi konuştu bende boşanmak istediğimi böyle devam edemeyeceğimi anlatan uzun bir msj attım ama oralı bile olmadı hiçbirsey yazmadı evle alakası yok 3 yasindaki kızim bile farkediyor odaları ayirdi tekrar bu msj ustune ben bunu hakedecek birsey yapmadım canım acıyor kızlar haketmediğim bir davranışı yasmaka ağrıma gidiyor ne yapmalıyım sabredip beklemelimiyim telefonlarıni da karıstirdim herhangi bir seyide yok hemen aldatiyordur demeyin olsa anlardım bugune kadar oyle birsey sadece benim kuruntum disinda birsey olmadi
Kesinlikle üzerine gitmemelisnz bence. Normal yaşantınıza devam edin o nasl davraniyosa sizde oyle davranın. Bırakıp gitmek sizin sorumluluğumuz olmadığını göstermelisiniz ona gitmek isteyen o olsun eger gidecekse boyle durumlarda sorumluluk sahibi olduğunu daha iyi anlar bnce erkekler ne olursa olsun bir aile olunduğunu çekip gitmenin çözüm olmadığını normal yaşantınıza devam ederek siz gösterim ona. Çocuk varsa hemen boşanmaya gelmemeli konu.illa ki bi yerde dank eder onada. Kendinizi ezdirmeden sabırlı olun inanin kazanan siz olursunuz erkekler de hep bi gurur vardır..

Her ne olursa olsun evi terkeden siz olmayın. Çocugunuz var mağdur olursunuz. Gerekirse o gitsin. Hatta madi olarak sorunun yoksa git aç davayı, dönüşte ver eline kagıdı. Eşyalarını topla git de. Ama dediğim gibi maddi olarak sorununuz yoksa. Çalışmıyorsanız, mağdur olacaksanız eğer boşanma durumunda, o zaman M e g g M e g g arkadaşın yazdıklarını uygulayın.

😢Umrunda olmadığımı anladım gec olsada ben çaba ediyorum sadece o gunduzu işine gidip arkadaslarina ugruyir ben dort duvar icerisinde anca kafayi yiyecegim bilmiyorum inun bekledigi esyalrimi toplayio benim gitmem ama bunuda yapmayacagim evi terk eden o olmali
canım hiç oralı olma gerekmedikçe muhattap olma. ama direk sertte yapma üzerine düştüğün için o şekilde eşin. kendini geri çek. hiç umrun değilmiş gibi davran. tabiri caizse bir süre sonra geri vites yapacaktır ama bu arada tavır yapıp işleri iyice çıkılmaza sokma. daha öncede okudum bu konunu bundan hariç sanırım 2 konu açmıştın yanlış hatırlamıyorsam.
öyle ne bekleyorsun boşan tarzında konuşanlarada bekara boşamak kolay diyorum uyma yuva kolay kurulmuyor kolay yıkılıyor ama senin bir evladın var. (çünkü zaten yuva yıkacvak bir konu değil veyada çek otur oturduğun yerde çekme boşa gitsin denilecek bir sorun değil) tabiki hiç hoş olmamış yaptığın ama bu kadar da uzatacak bişşey olduğunu sanmıyorum. eşin burnunu sürtme modunda senin. düzelecektir sadece yeteri kadar hatta fazlası üzerine düşmüşssün. birak artık.

Sen çok safsın arkadaşım eşin çok şüpheli daha önceki yaptıkları yenilir yutulur şeyler değil ama yutmuşsun şuan da soğuk olmak adamın hoşuna gidiyor ben hiç masum görmüyorum. Yüzüne bakmayan adamın telefonunu nasıl karıştırdım acaba? Hadi diyelim karıştırdın yahu eve gelirken instasını silen adam bir şey bırakır mı? Hala nasıl peşine düşüyorsun anlamıyorum

canım hiç oralı olma gerekmedikçe muhattap olma. ama direk sertte yapma üzerine düştüğün için o şekilde eşin. kendini geri çek. hiç umrun değilmiş gibi davran. tabiri caizse bir süre sonra geri vites yapacaktır ama bu arada tavır yapıp işleri iyice çıkılmaza sokma. daha öncede okudum bu konunu bundan hariç sanırım 2 konu açmıştın yanlış hatırlamıyorsam.
öyle ne bekleyorsun boşan tarzında konuşanlarada bekara boşamak kolay diyorum uyma yuva kolay kurulmuyor kolay yıkılıyor ama senin bir evladın var. (çünkü zaten yuva yıkacvak bir konu değil veyada çek otur oturduğun yerde çekme boşa gitsin denilecek bir sorun değil) tabiki hiç hoş olmamış yaptığın ama bu kadar da uzatacak bişşey olduğunu sanmıyorum. eşin burnunu sürtme modunda senin. düzelecektir sadece yeteri kadar hatta fazlası üzerine düşmüşssün. birak artık.
Canım sen konu sahibinin eski konularını bilmiyor olabilirsin adam akşam geç geldiği için nerdesin diye sorduğuna yaşandı tüm bunlar ve eşi daha önceden de insta da onu bunu beğenen hatta eve gelirken eşi karıştırmasın diye instagramı silip sonra evden çıkınca geri yükleyen biri

yani güzelce taktik veren kişileri muhatap bile almamışsınız
sanırım onurunuz gururunuz, ilişkinizin geleceği ne olursa olsun barışmak istiyorsunuz.
o nedenle söylenebilecek çok fazla bir şey yok.

benim eşimde bir lafıma bir cümleme uzun süre küsüyor uzun dediğim bir gün boyunca ve ben buna bile dayanamıyorum üstüne gittikçe adam geri kaçıyor. ne zamanki ben kendimi geri çekersem o bana gelmeye başlıyor. yalnız küs bile olsak yatak ayırmaz. ama belki tabak falan fırlatsam belki de aynısını yapacak yani bir cümleye böyleyse. bu da yapılmaması gereken bir davranış. aynısını eşiniz yapsa ne kadar incinirdiniz.

yatak ayırması vs. bence çok çirkin bir davranış. hele ki 3 hafta çok uzun bir süre. gerçekten hiç çekilmez. ama baktın konuşmak işe yaramıyor sende onun davranışlarına bakmayıp üstüne gitmeyip kendi işlerine bakmalısın. üstüne gittikçe konuştukça aynı davranıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım sen konu sahibinin eski konularını bilmiyor olabilirsin adam akşam geç geldiği için nerdesin diye sorduğuna yaşandı tüm bunlar ve eşi daha önceden de insta da onu bunu beğenen hatta eve gelirken eşi karıştırmasın diye instagramı silip sonra evden çıkınca geri yükleyen biri
Bu çok can sıkıcı olmuş. uzuldum bu duruma.

Tesekkut ederim aynen fazla uzerine dustum ama yoruldum ruhende bikacgundur icimden gelmiyor zaten kendimi geri cektim.bakalim mevla neyler neylerse guzel eyler diyorum

X