Kuşkulanıyorum,ne yapacağımı bilmiyorum.

İlişkiniz daha çok yeni. Ancak sizin zihniniz o kadar çok konuşuyor ki, düzgün gideceği varsa da gitmez.

Biraz kendinizi rahat bırakın. Yargıda bulunmadan anı yaşamaya çalışsanız, hem onu daha iyi tanımış, hem de daha doğal bir ruh hali içine girmiş olursunuz.

Ablacım adam hasta, yorgun ne yapsın yataktan çıkıp sürüne sürüne mi gelsin biraz makul ol🙄gelecek hafta buluşursunuz siz de. Istanbulda zaten mesafeler uzun kalksın gelsin dediğin yer de en az 2 saattir eminim. Sen gidemem uzak demişsin, adam halsizdir zaten onun canı yok mu? Burda erkek dediğin 5 dk için ucar kaçar diye gaz verenlere bakma, trafiği gürültüsü, rezilliğiyle Istanbulda yol çekilmiyor.

Hasta hasta kalksın gelsin demedim bana diyorsan. İyi olan gitsin yanına. 😃 Cinsiyetçi değilim. Ama bunu yalan olarak yapıp yapmadığını anlayabilir karşıda ki hatta gerçekten senden hoşlanıp hoşlanmadığını bile hissedersin diye arttırıyorum evet.

Merhabalar,
Yeni bir ilişkim var.Evlilik kaygısı olan bir insanım.İlişkiler konusunda ciddi sıkıntılarım oldu.Açıkçası şu an bir ilişki içinde olmak bile benim için büyük bir adım.

İlk buluştuğumuzda birbirimizi beğendik,ben korkularımı anlattım ,hemen evlilik düşünmediğimi söyledim,onunda çekinceleri varmış.Bu şekilde zaman içinde başladık ilişkiye.
Açıkçası ondan etkilendim,sevmeye başladım,o da gayet kaliteli ve seviyeli davrandı.Sıkmadı,boğmadı ama eksik bir şeyler vardı adını koyamadığım.
Çok sık telefonla görüşmüyoruz,haftada bazen onbeş günde bir kere buluşuyoruz.
O istanbul anadolu yakasında ben de avrupA.Mesleğinden ötürü haftada bir kere il dışına gidiyor.Ama yine de daha fazla vakit ayırabilir diye düşünüyorum.Sıkboğaz etmek istemesem de onunla daha sık vakit geçirmek istediğimi söyledim.O da tamam dedi.
Dün de tiyatro planımız vardı,biletleri uzun zaman önce almıştım.Hastalandı,yataktan kalkamayacak kadar kötü durumda olduğunu söyledi.Ve gelemedi.
İki haftadır buluşamamıştuk ve ben bu anı iple çektim,bir önceki hafta da il dışından geldi,yorgun diye buluşamadık.

Sanki gelebilecekken gelmiyor olabilir diye düşünüyorum,sonra mutlu evhamlanma korkuların yönetmesin seni diyorum.

Bugün sabah konuştuk ve mesajlaştık,sabahtan beri bir daha konuşmadık.Yazdım iki saattir de cevap vermiyor.
Sizce normal mi?Ben mi evhamlanıyorum?
Üzgünüm ama sizinle ilgilenmiyor, insan yorgunum diye sevgilisini erteler mi, sizi görünce yorgunluğunun geçmesi lazım.

Hasta hasta kalksın gelsin demedim bana diyorsan. İyi olan gitsin yanına. 😃 Cinsiyetçi değilim. Ama bunu yalan olarak yapıp yapmadığını anlayabilir karşıda ki hatta gerçekten senden hoşlanıp hoşlanmadığını bile hissedersin diye arttırıyorum evet.
ben de şu an ampul yandı
aynen iyi olan gitsin bi çorba falan yapsın : )

Karşılıklı söyledik düşüncelerimizi,hatta bana sen evlilik meraklısı bir kadın değilsin demişti.Ben de bir erkek altı aydan fazla rol yapamaz demiştim.Bir süre evlilik asla düşünmem demiştim.
Peki o evlilik istiyormuydu ? Belki isinamadi sana açıkça konuşmakta fayda var. Olmuyorsa sende de soru kalmasın.

Peki o evlilik istiyormuydu ? Belki isinamadi sana açıkça konuşmakta fayda var. Olmuyorsa sende de soru kalmasın.
Isınamasa çok kez buluşmazdık,en azından ikinci üçüncü buluşmada kalırdı.
o da ilk etapta evlilik düşünmüyorum,psikolojik olarak kendimi gazır hissetmiyorum demişti.

Yok kanka sen değil de, diğer yorumların çoğu heyttt be adam uçsun kaçsın şeklinde😁😁 corona olsa kalsın gelsin diceksiniz😜 şaka bir yana çıkarımları çok uç buldum adam evli mi, seri katil mi, sevmoyor mu aldatıyor mu o mu bu mu dümdüz hastalamış dinleniyor işte🙄

adam normal, düzgün bir adam bence konu sahibesi güvensiz, bu kafayla gidetse bu işi zaten baltalayıp zorla bitirecek.

Yok kanka sen değil de, diğer yorumların çoğu heyttt be adam uçsun kaçsın şeklinde😁😁 corona olsa kalsın gelsin diceksiniz😜 şaka bir yana çıkarımları çok uç buldum adam evli mi, seri katil mi, sevmoyor mu aldatıyor mu o mu bu mu dümdüz hastalamış dinleniyor işte🙄

adam normal, düzgün bir adam bence konu sahibesi güvensiz, bu kafayla gidetse bu işi zaten baltalayıp zorla bitirecek.

Hmm anladım aşkom kadınları paranoyak yapan erkekler utansın, kapatılsın.. 😃😃 nem kaptırıyorlar herşeyden.
Ama genel olarak erkekleri makine gibi görenlerimiz de var.

Isınamasa çok kez buluşmazdık,en azından ikinci üçüncü buluşmada kalırdı.
o da ilk etapta evlilik düşünmüyorum,psikolojik olarak kendimi gazır hissetmiyorum demişti.

İlk edapta evlilik konuşulması bile abes ya. En irite olduğum şey samimi bulmam. İlişki kendini götürür biryerlere zaten.

Ama hala yazmadı..

Daha ilişki 2 aylık toplam kaç kere görüştünüz ki . Sevdiği için koşar gelir vs olaylarına daha çok var şu anda hoşlanma durumu , tanıma durumu var . Onu beklemek yerine hazırlanıp dışarı çıkın kafanızı dağıtın . Hayatınızin devam ettiğini görsün o görüşebilmek için uğraşacak bu sefer . Tiyatroya gittiniz umarım o gelmiyor diye iptal etmediniz

Daha ilişki 2 aylık toplam kaç kere görüştünüz ki . Sevdiği için koşar gelir vs olaylarına daha çok var şu anda hoşlanma durumu , tanıma durumu var . Onu beklemek yerine hazırlanıp dışarı çıkın kafanızı dağıtın . Hayatınızin devam ettiğini görsün o görüşebilmek için uğraşacak bu sefer . Tiyatroya gittiniz umarım o gelmiyor diye iptal etmediniz
İptal etmedim,tek başıma gittim.Gittiğimi öğrenince şaşırdı ,hadi ya filan oldu.
O gün hiç konuşmadık,akşam yazdım dönmedi.Az önce aradım,uyuyormuş,iyiymiş paşa.Uyanınca arayacakmış.
Ama ben gelemiyorum böyle şeylere.İlgiyi verip geri çekince kötü oluyorum.
Yeniyiz ama herhalde bir 7-8 kere filan buluştuk .El ele tutuşma ,sarılma,canım cicim faslına geçtik.

İptal etmedim,tek başıma gittim.Gittiğimi öğrenince şaşırdı ,hadi ya filan oldu.
O gün hiç konuşmadık,akşam yazdım dönmedi.Az önce aradım,uyuyormuş,iyiymiş paşa.Uyanınca arayacakmış.
Ama ben gelemiyorum böyle şeylere.İlgiyi verip geri çekince kötü oluyorum.
Yeniyiz ama herhalde bir 7-8 kere filan buluştuk .El ele tutuşma ,sarılma,canım cicim faslına geçtik.
O fasıllar hiç bişi 7-8 buluşma çok çok az size bağlanması için . Trip atmayın arayıp sormayın. kendi programınızı yogunlastirin bı spora veya bir kursa vs yazılın onun dışında bir hayatıniz olduğunu fark etsin . Eşim sevgiliyken şey derdi sana sürpriz yapıp gelemiyorum hep bı yerlerdesin . Siz fazla talep eden el altında moduna geçiyorsunuz. Sürekli gorusemedik edemeidk de demeyin . Yapın planlarınızı o fırsat kollasin mutluyla önceden plan yapmazsam boş anını bulamam desin .

O fasıllar hiç bişi 7-8 buluşma çok çok az size bağlanması için . Trip atmayın arayıp sormayın. kendi programınızı yogunlastirin bı spora veya bir kursa vs yazılın onun dışında bir hayatıniz olduğunu fark etsin . Eşim sevgiliyken şey derdi sana sürpriz yapıp gelemiyorum hep bı yerlerdesin . Siz fazla talep eden el altında moduna geçiyorsunuz. Sürekli gorusemedik edemeidk de demeyin . Yapın planlarınızı o fırsat kollasin mutluyla önceden plan yapmazsam boş anını bulamam desin .
Aradı şimdi.Sesi kötüydü.Sabaha kadar uyuyamamış,akşam yazdım niye dönmedin diyemedim,triplere girmek istemedim.
Merak ettim,fenalaştın,kötü oldun galiba dedim.
O kadar,sen napıyosun dediğinde dışardayım,kahve içip eve geçicem dedim.

Aradı şimdi.Sesi kötüydü.Sabaha kadar uyuyamamış,akşam yazdım niye dönmedin diyemedim,triplere girmek istemedim.

Bu adam da ya hasta yada çok kötü. Bu nasıl iş?

Ya arkadaşlarla takiliriz vs moduna geç mutlu. İletişim kopar diye her korktugunda gerçekten kopuyor. Aklının takılması çok normal ama kendi hayatina odaklan yapması zor ama yaparsan adamlar saygı duyuyor

X