Küstüm..

O kadar haklısınız ki. Sevgi dilenmişim.
Hâlâ yalan olmadığını iddia ediyordu ben de Yüz göz olmamak için ispat etmedim
Ben biraz kendimle kalmak istiyorum anlayışın için teşekkür ederim dedim.
Şimdi gözlerim hep dolu. Ağlıyorum. Iyi hissetmiyorum. Bununla nasıl başa çıkmalıyım bilmiyorum. Geçip karşısına dik bir şekilde bitti diyebilmek istiyorum. Ama şuan bunu yaparsam zırıl zırıl ağlarım kendimi de rezil ederim
Biraz yalnız kalmak toparlamak istiyorum. Ayrılık acısı nasıl atlatılır ? Kendime hiç güvenemiyorum. Aşırı duygusalım. Hep aklıma birlikte gittiğimiz yaptığımız şeyler geliyor. Kendi zihnimle savaşıyor gibiyim.
Zamanla geçer derler ayrılık acısına
Ben de benzer durumdayım, sizi anlayabiliyorum. Geçen konunuzda destek alacağınızı yazmıştınız, devam ediyor musunuz?

Bu anlattiklarinizin onda birine maruz kalmadim hayatimda ama buna ragmen hic sizin kadar rahat "baska birinin oldugunu dusunmuyorum" demedim yani siz de biraz garipsiniz bence ya da kendinizi kandiriyorsunuz.

benim psikolojim bozuk olsa sevdiğime tutunurdum. onun için sizin sevgilinizin sizi sevdiğini düşünmüyorum. ayrılırsam intihar edebilir diye korktuğunuzu belirtmişsiniz. gitmenizi istemeyen biri gibi davranmıyor. ayrılsanız çok üzerinde durmaz diye düşünüyorum.

Evleniriz diye onca eşya aldım. Ailemdeki herkes biliyordu. 5 yıl o kadar uzun bi süreç ki ondan önceki donemi hatırlamıyorum bile. Evimde dahi nereye göz atsam o var. Bu girdaptan nasıl kurtulacağımı bulamıyorum.
Insanlar kac senelik eslerinden bosaniyor. Ayni evi ayni hayati paylastigi, ortak cocuk sahibi oldugu.. unutulmayacak kimse yoktur. Siz bitirecek cesarete sahip degilsiniz ama bir gun baska noktadan kirilacak bu iliski haberiniz olsun..

benim psikolojim bozuk olsa sevdiğime tutunurdum. onun için sizin sevgilinizin sizi sevdiğini düşünmüyorum. ayrılırsam intihar edebilir diye korktuğunuzu belirtmişsiniz. gitmenizi istemeyen biri gibi davranmıyor. ayrılsanız çok üzerinde durmaz diye düşünüyorum.
Yok ben intihar eder demedim çok yanlış anlaşıldı. Psikolojim iyi değil diyor. Ben de yalnız bırakırsam ve gerçekten psikolojisi bozuk ise daha da dibe çöker diye endişeleniyorum

Insanlar kac senelik eslerinden bosaniyor. Ayni evi ayni hayati paylastigi, ortak cocuk sahibi oldugu.. unutulmayacak kimse yoktur. Siz bitirecek cesarete sahip degilsiniz ama bir gun baska noktadan kirilacak bu iliski haberiniz olsun..
Bu yalan olayından sonra soğudum açıkçası. Şimdi 2 gündür konuşmuyorum kendimi hazırlıyorum. Normalde ben 2 gün konuşmadan dayanamazdım

Bu yalan olayından sonra soğudum açıkçası. Şimdi 2 gündür konuşmuyorum kendimi hazırlıyorum. Normalde ben 2 gün konuşmadan dayanamazdım
2 gundur konusmuyorsun belki ama gozunun surekli telefonda olduguna o kadar eminim ki.. hepimiz gectik bu yollardan. Ve mutlu sonla bitmedi gecerken. Insallah kendini bu kaostan kurtarirsin bir an once.

Sizin onu yalniz birakmamak icin caba sarf etmenizi onun tarafindan bi sey ifade etmiyor sizin varliginizi, desteginizi hissetmeyen biri icin cok dusuncelisiniz. Daha da dibe batmaz siz ayrilinca, daha cok rahatlar gibi geldi 🤔

2 gundur konusmuyorsun belki ama gozunun surekli telefonda olduguna o kadar eminim ki.. hepimiz gectik bu yollardan. Ve mutlu sonla bitmedi gecerken. Insallah kendini bu kaostan kurtarirsin bir an once.
Gözüm telefonda evet ama yazmasını istemiyorum. 5 yılın alışkanlığı var. Bakıyorum son görülmesine falan arada bir.
Ne önerirsiniz ? Bir hafta kendimi toparlayıp bitti demeyi dusunuyordum

klasik uzun iliskisinden bikmis yeni asklara yelken acmis erkek numarasi ya 🤦
psikolojisi falan bozuk değil, ayrildiginizda sizin ne hale geleceginizi tahmin ettiginden sizi kademeli olarak uzaklaştırıyor sadece.
yani sizi belkide yasanmisliklain hatirina ne yüz ustu birakip pat diye gidebiliyo, nede sizinle olabiliyo.

Gözüm telefonda evet ama yazmasını istemiyorum. 5 yılın alışkanlığı var. Bakıyorum son görülmesine falan arada bir.
Ne önerirsiniz ? Bir hafta kendimi toparlayıp bitti demeyi dusunuyordum
Ben bir hafta beklemezdim ve bu iliskiye dair mutsuz oldugumu, artik gelecek beklentim kalmadigini, bitirmek istedigimi ve bu kararimdan donmeyecegimi soyler ve noktalardim.

Kendi yaşadıklarıma benzer şeyler. Kesinlikle aldatıldığınızı düşünüyorum. Klasik erkek yalanları. Hayatına birini alır eskisine cesaret edip ayrılalım demezde psikolojim bozuk yok iyi değilim. Benim yaptığım gibi egosunu tatmin etmeyin. Kimse vazgeçilmez değil.

X