Kuyruk sokumumda ağrı morarma var

Blueeeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
35
6
25
Merhaba iyi akşamlar bir konuda yorum almak istiyordum dünden beri kuyruk sokumumda huzursuzluk hissi var çok ağrı yok ama biraz tutulma gibi ağrı var otururken rahatsızlık duyuyorum şişmiş ve bir noktada morarma var şu ara kabızlık sorunu yaşıyorum bir bağlantısı olabilir mi herhangi bir bilgisi ya da yaşayan biri var mıdır önemli bir sorun olabilir mi

Merhaba iyi akşamlar bir konuda yorum almak istiyordum dünden beri kuyruk sokumumda huzursuzluk hissi var çok ağrı yok ama biraz tutulma gibi ağrı var otururken rahatsızlık duyuyorum şişmiş ve bir noktada morarma var şu ara kabızlık sorunu yaşıyorum bir bağlantısı olabilir mi herhangi bir bilgisi ya da yaşayan biri var mıdır önemli bir sorun olabilir mi
Acile gidin beklemeden belki incindi belki kırıldı morarma var demişsiniz geçmiş olsun vakit kaybetmeyin.

İncitecek ya da kırılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum evdeydim herhangi bir ters hareket de yapmadım dün biraz tutulmuş olarak uyandım sırttan bele kadar ağrıyla bugün bu şekilde gördüm çok hareketsiz biriyim zaten

Acil doktora git , 2 yıldır kuyruk sokumu tedavisi görüyorum, berbat bişey emin ol..

X