Kuzenimin durumu :(

Konuyu yanlış açmışsınız. Kız kuzenim olarak açmalıydınız. Bakın çoğu yorumda çocuğu suçlamışlar. 25 yaşında neden ciddi ilişki yaşıyor, önüne gelene neden aşık oluyor, abartıyor, kız peşinde koşuyor diyenler bile var. Artık insanların vicdanı bile işine geldiği yönde çalışıyor...
Şimdi abartma diyenlerin ilerde oğlu olurda aynılarını yaşarsa anlarlar anyayı konyayı...

Konuya gelirsek zor tabi çok zor. Ama şükretsin. Bakın bir şekilde hep aldatıldığını görmüş. Daha doğrusu Allah karşısına çıkarmış. Çok geç de kalınabilirdi. Kurtulmuş şükretsin.
Bide ders alsın. İlk kız yalan söylediğinde ayrılmalıydı. Çoook mecbur kalırsın ailevi hayati bir durum olur bir şekilde zorunlu olarak yalan söylersin fakat partiye gitmek gibi bu kadar basit bir meselede bile yalana başvuran her türlü ihanetide yapar.
Diğer kız için ise mesela onurlu olan hiçbir kız sınıfta kalıp okulunun parasını kendi gibi öğrenci olan bir insana ödetmez. Neden sınıfta kalıyor? Madem ailesi zor durumda gerekirse köpek gibi çalışsın ve sınıfta kalmasın. Kaldıysada sorumluluğunu kendi sırtlasın. Bu arada sanırım burada asıl aldatılan kişi kızın memleketteki sevgilisi. Kızın memlekette sevgilisi var, sonra üniye geliyor kuzenle tanışıyor ve ikisini bir arada idare ediyor vs...
Üçüncü ise aslında en zor olanı. Burada iki ailede hatalı ama en çok kuzenin ailesi hatalı. Kızın yaşı büyük diye istememek de ne demek? Birbirini seven iki insan varsa yaşın ne önemi var... Ee diğer iki kızda yaş meselesi yoktu ama bakın neler neler yaptılar çocuğa...

Herneyse yapacak şey belli. Kuzeniniz önce okulunu bitirsin kendini kurtarsın.
Sonrası Allah büyük... İllaki iyi bir insan çıkar karşısına.

yorumunuz için çok teşekkür ediyorum burada hanımlar neden gerçekten böyle yerin dibine sokan yorumlarda bulundular bahsettiğim kuzenime şaşırdım doğrusu. kimisi Her önüne gelene aşık olmasaymış demiş, kimisi yumurtlayan tavuğu kullanmışlar, demiş. Kimisi bu kadar kız peşinde koşmasaymış demiş.

1) Kız peşinde koşsaydı 25 yaşına kadar 3 kişiyle çıkmazdı. Etrafta nasıl erkekler var, duyuyoruz konuşturmayın şimdi beni.

2) sevdiği kızdan uzak kalmamak için bulunduğu ortamı görebilmek için hafta sonunu beraber geçirebilmek için yanına gitmek kötü mü. sevdiği değer verdiği insanın maddi sıkıntılarını imkanı varken yardımcı olmak istemek kötü mü.

kusura bakmayın kendi kuzenimi çok iyi tanıdığım için ve burada kendisi yerin dibine sokulduğu için ister istemez savunmak ihtiyacı hissettim.

Hayatı boyunca bir sürü ilişkisi olsa, karşı tarafa sadece cinsel amaç ile baksa, istediğini aldığında yüzüstü bırakıp gitse. Başkalarının parasını yemek için onlara yakın olmaya çalışsa daha çok mu saygı görürdü burda.

Kan beynime sıçradı ya inanmıyorum, neler neler yazılmış şuraya bakın hanımlar benmi art niyetli yada kötümser konuşuyorum Allah aşkına ya...

X