Örgü Kuzenimin Söyledikleri ne anlama geliyor?

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

Melisamsi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2019
2
0
25
Merhaba benim kuzenim uzaklarda fazla görüşemiyoruz ama arada bana whatsaptan yazıyor geçen gün bana bunları dedi ben ne demek istediğimi tam olarak anlamadım sizde bu cümlelerde bana ne demek istemiş olabilir durduk yere böyle şeyler yazdı
1. Kesinlikle öyle yeğenim. Çok seviyorum ben sizi. Hep birlikte olamadık ama sizi gördüğüm her an mutluluktur bana. O yüzden; çekinme. Yaz sen de bana. Bizim kendi aramızda iletişimimiz olabilir; neden olmasın
2-Kimsenin müdahil olmasına da gerek yok. Sen uygun bulduğun ölçüde her şeyi paylaşabilirsin benimle, gerçek manada akıl alabilirsin çekinmeden. Hatta görüşürüz de geldiğim zamanlarda
3-Kim biliyor mesela şu an yazıştığımızı? Dediğim zaman ise bana bu 4. soruyu sordu
4- Hep biz bize miyiz o zaman?
Kafam iyice karıştı hiç böyle şeyler söylemesi bana zaten çok muhabbet ettiğinimizde yoktu ama arada canı sıkıldıkça mesaj yazıyor işte ben kimseye yazmıyorum sana yazdım falan diye benimde kafam karıştı yardımcı olabilir misiniz ne yapmam lazım

X