Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Show Tv

aaa murat gögebakan geldimi programa ben izlemedim ya severim murati hangi gündeki yayina geldi netten bakmak istiyorum

yok canım murat göğebakan gelmedi.arkadaş yanlış yazmış.ya hastasıyım bu adamın kaç kere konserine gitdim.çok güzeldigeçen hafta mustafa ceceli konuktu.bu hafta kıraç

mustafa ceceli cablı performansını hiç beğenmedim o kadar sevmeme rağmen bu şarkıcıyı

annemlere de dedim bu çocuk çok güzel şarkı sözü ve beste yapıyor ama söyleme başlayıp kendi şarkılarında yükseklere çıktığında detone olunca üzüldüm onun adına.

Volkan konak sadece şarkılarıyla değil efendiliği ile tanınan yeni umut vaad eden arkadaşlarımızı alıyoruz seçiyor dedi. evet gerçekten efendi çocuk şarkı da güzel yapıyor ama söylemeye gelince bence programın gerisinde kaldı bana çok güzel bir program izlettiremedi.

ama yarın akşamki kıraçın katıldığı programdan çok güzel bir gece bekliyorum lakin maalesef izleyemeceğim düğün var :KK43:(((

size iyi seyirler güel vakitler... Yaşasın Volkan Konak

Volkan Konak,izlemekten,dinlemekten çok ama çok zevk aldığım bir yorumcu...
sahnesi muhteşem,şiirleri muhteşem,yaşattığı duygu muhteşem...
bu haftaki konuğu Mustafa Ceceli çok sönük kaldı,belki heyecandandı bilemiyorum ama
ne ses,ne hareket sıfırdı...
ama ne olursa olsun Volkan Konak tek başına bile harikalar yaratıyor,
inşallah çok sevilen bu program hep devam eder...
sevgiler...

maalesef bu hafta muhteşem bir final yaparak veda etti seda sayan gibilere limitsiz program volkan konak gibi kaliteli sanatçılara 13 bölüm haksızlıktı bu ama tadında kaldı çok güzeldi

Bencede bitmesi iyi oldu...sanki onun gibilere fazla popülerlik yakışmıyor gibi...:)

Veya başka bir kanala geçer..:)

Volkan bey,
çok hoş,yorumu falan
o sadece şarkı söylesin,beste yapsnbayanssulusmile

ya kızlar son bölümde şu saksafonla bi adama hani bişeyler çaldırdı ya
o neydi öyle ya
süperdi