Kekler - Pastalar kuzumun resimli şeker hamurlu doğum günü pastası..(resimli)

slm lady pacino ellerine sağlık pastan çok güzel olmuş
eminönünde pasta malzemeleri nerede satılıyor? tarif edebilirmisin?

slm lady pacino ellerine sağlık pastan çok güzel olmuş
eminönünde pasta malzemeleri nerede satılıyor? tarif edebilirmisin?
teşekkür ederim arkadaşımtabiki tarif ederim.eminönünde mısır çarşısına giriyoruz hemen ilk sola sap orda kahveci mehmet efendi var zaten kahve kokusunu takip et kahvecinin sokağından direkt aşağı yürü hiç bi sokağa sapma zaten yoluna çıkıcak çeşitli pasta malzemeleri satan yerler.ben nüans tan alış veriş yapıyorum..fermo ya göre çok daha ucuz.ve ürünleri harika.kuvertür çikolatalarımı elitten alıyorum yine o sokakta.takıldığın olursa yine sorabilirsin.

pastanız pastanedekiler kadar güzel ama en önemlisi annesi sevgiyle hazırlamış miniğine, çok çok begendim ellerinize sağlık, bende bir erkek evlat bekliyorum, ogluşum hayırlısıyla doğsun inşAllah bende böyle pastalar yapmak isterim, ellerinize emeginize sağlık

çok teşekkür ederim,ama dediğiniz gibi en önemlisi sevgiyle hazırlandı bunun katkısı büyük.inşallah evladınız hayırlısıyla dünyaya gelir,hayırlı evlat olur.ve güzel doğum günü pastaları yaparsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…