Kv, Kp

Hahaha tamam :) ben ona sey dedim bak suan uzak duruyorum sebebide benim psikolojim hakliyken haksiz duruma dusmek istemiyorum kendimi kontorl edemeyebilirim hormonlarim tavan dedim. Bu soğukluk sonsuza kadar degil onlar senin annen baban ben onlarla konusur ederim yine dedim. Ha diyelim coook kotu bisey yaptı hic konusmamaya karar verdim ne torunlarini ne seni esirgemem onlardan dedim. Ayri ev icinde hep dediginiz gibi konustum :) cok sagolun :)

Rica ederim. Aynen devam et. Eşini vaşka türlü işle. Bir odanın içinde ne kadr romantik olabilirsiniz bunlardan sıkca bahset. Yeni ev fikri eşinin aklına daha fazla yatar. Untma hep politik ol. En önemli silahın gözyaşlarn ve kararnz netleşince eşine ailene birlikte söyleyelm de. Kaynvalidene istediğinz zaman sık sık görüşürüzde. Ayrı eve çıkncada snrasnı konuşurız. Şimdilik hedefn ayrı ev ve bu yolda her durumu kullan

Rica ederim. Aynen devam et. Eşini vaşka türlü işle. Bir odanın içinde ne kadr romantik olabilirsiniz bunlardan sıkca bahset. Yeni ev fikri eşinin aklına daha fazla yatar. Untma hep politik ol. En önemli silahın gözyaşlarn ve kararnz netleşince eşine ailene birlikte söyleyelm de. Kaynvalidene istediğinz zaman sık sık görüşürüzde. Ayrı eve çıkncada snrasnı konuşurız. Şimdilik hedefn ayrı ev ve bu yolda her durumu kullan
Ben diyorumm ki esime sana supriz yapmak istiyorum romantik yemek fantazi vs diyorum. Kiyafetler siparis etmek istiyorum ama siparisler eve gelince kim acar bilemedigimden siparis veremiyorum diyorum. Hosunada gidiyo aklinada yatiyo. Dalga geciyo damarima basiyosun bak diyip gülüyo :KK70: fevri degil politik olmalıyım evet :)

Ben diyorumm ki esime sana supriz yapmak istiyorum romantik yemek fantazi vs diyorum. Kiyafetler siparis etmek istiyorum ama siparisler eve gelince kim acar bilemedigimden edemiyorum diyorum. Hosunada gidiyo aklinada yatiyo. Dalga geciyo damarima basiyosun bak diyip gülüyo :KK70: fevri degil politik olmalıyım evet :)

Kesinlikle aynen devam et böyle. Başka türlü taşınman zor. Heleki bide gidersen bizi silersin diyen bi ailesi varken.

X