Kv Mağdurları Derneği

Kv nizi seviyor musunuz?

• Evet Seviyorum

• İnsan Olarak Seviyorum. (Nötr)

• Hayır Sevmiyorum

• Nefret Ediyorum

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Green Day

Değermişuleşdünyaiçinsonsuzahiretiniyakmaya
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2016
890
6.695
images.jpg

A Be Kaynana N'aptın Bize?

Başlıktan da görüldüğü üzere mizahi bir yaklaşımla topiğimiz hayırlı uğurlu olsun hanımlaaar..
Burada Kv sinden çeken mağdur bacılarımız, acımasız kv leri olanlar bu topiğimde kayganasını upppss... Pardon kaynanasını diiicektim dilim sürçtü çekiştirebilir. Yapılan zulümler, arkalarından kazılan kuyular, acımasızca yapılan eleştiriler karşısında duruşuyla kv sini nakavt eden gelinler sizlerden öneriler bekliyoruz... Bi ferahlarsınız.
Şiştik artık yahu.:halay:
Yüzüne diyemediklerinizi burdan diyebilirsiniz. :KK66:
En önemlisi de eşinizin duruşu.
Bakalım var mı benim kv den daha zalimi?
Hep destek tam destek!
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

@Papatya gelini Hannaz Hannaz minta123 minta123 basbelasiyim basbelasiyim @EdebiyatAsktir [USER=803719]@Just Married @Kirlangicmyne @GlassLotus @my_ladybug @Aygen Beria @Mrs Rabia @Lale Ozcan @nicksiz123 @Kalp-yolu[/USER] kontesbarts kontesbarts @blackangel38
Haydin gelsin inciler...

Son düzenleme:
Bir tane anlatayim... Kv bugun geldi kapima dayandi. Wcdeydim kapiyi acamadim tam ciktim ellerimi yikarken sen gel kapiyi anahtariyla zorla. Sonra girdi iceri dunden de esimi o doldurmus meger. Basladi saymaya yok efendim; Senin kizkardesin 2 haftadir burda. Nasil kalirmis. (Halbu ki 1 hafta kaldi.) O da babami hastaneye yatirdilar ilkkez kaldi bizde. Evde tek kalmasin kiz daha 14 yasinda. Esim dislerimi zirkonyum yaptirdi. Ikisi 1600 TL tuttu. Dis yaptirirken benim ailem nerdeymis. Ben agzimda dis yokken gelin gelmisim bu ailemin sucuymus. Bu evi ben tek basima 15 milyar harcadik da tek basima yaptim. Senin ailen nerdeydi? Daha birsuru sey.... En acisida esimin bana zerre destek olmamasi. Keske bu konustuklarini ses kaydi yapsaydim.

Son düzenleme:
Bir tane anlatayim... Kv bugun geldi kapima dayandi. Wcdeydim kapiyi acamadim tam ciktim ellerimi yikarken sen gel kapiyi anahtariyla zorla. Sonra girdi iceri dunden de esimi o doldurmus meger. Basladi saymaya yok efendim; Senin kizkardesin 2 haftadir burda. Nasil kalirmis. (Halbu ki 1 hafta kaldi.) O da babami hastaneye yatirdilar ilkkez kaldi bizde. Evde tek kalmasin kiz daha 14 yasinda. Esim dislerimi zirkonyum yaptirdi. Ikisi 1600 TL tuttu. Dis yaptirirken benim ailem nerdeymis. Ben agzimda dis yokken gelin gelmisim bu ailemin sucuymus. Bu evi ben tek basima 15 milyar harcadik da tek basima yaptim. Senin ailen nerdeydi? Daha birsuru sey.... En acisida esimin bana zerre destek olmamasi. Keske bu konustuklarini ses kaydi yapsaydim.
Kardeşin o senin, istersen bir ay kalır.

Ayrıca diş olayı ne kadar saçma. Eşin diş yaptırmış, kalp ameliyatı olmamış ki ailen gelsin.

Ne cahil, ne dengesiz kv ler var ya. Gerçi kocan destek değil köstekmiş. Allah kolaylık versin.

Benim kv umreye gitmisti 2 hafta. Huzurun gerçek anlamini ilk o zaman esime ben kavrayabilmistik. Bir birey olmustuk.

Bdvye açsam çözüm odaklı yaklaşılacağından insanlara ne sunsam arap saçına dönecek. Ben çözüm aramıyorum çünkü bütün kapılar kapalı. Eşimin gözü açılsa.... Kv nin dolduruşlarına gelmese.... Bi aklını başına toplasa.... sa.... sa.... sa....

Bdvye açsam çözüm odaklı yaklaşılacağından insanlara ne sunsam arap saçına dönecek. Ben çözüm aramıyorum çünkü bütün kapılar kapalı. Eşimin gözü açılsa.... Kv nin dolduruşlarına gelmese.... Bi aklını başına toplasa.... sa.... sa.... sa....
Hayırlısı olsun.
Allah ıslah etsin inşallah.
Eline ne geçecek eşinle aranıza girince bir anlasam. Düzelir inşallah

Gecen kiz kardesimi bizim gittigimiz dis hekimine goturduk. Kv nin akli cikti; "Annene soyle, indirim yapmasi icin gitsin bi konussun doktorla." dedi. Ben de gerek olmadigini gidince kendimin de konusabilecegimi soyledim. Hos annem gelemezdi cunku calisiyor. Sonra kv ne dese begenirsiniz sinirli ve hararetli bir sekilde; "Parayi annen vermeyecek mi? O gitsin konussun, yok sa sizmi verceksiniz?" dedi bana. Keske "Evet oğlun ödeyecek." deseydim. Her işe burnunu sokmasan olmaz.

Hani su kina da gelinin avcuna ceyrek koyarlar ya kina yakilirken. Ben evlenirken ceyizimde bi cok eksik vardi. Kv de dugunden 1 hafta sonra "Ceyrek yainda mi getirdin mi?" diye sordu. Ben de keko gibi evet dedim. Sonra aldi benden neymis mutfak robotu alacakmis. Tabi sonra almadi. Ben de haram ettim. Sonra altin yuzukle hediye saatini kaybetti bulamadi bi turlu.
Allahtan....

Benim kv komsunun kizinin gelinliģini bana girdirmeye calismistı. Kizcağız bunu hic giyemedi komada yatiyor aylardir hastanede diye de yalan söyledi. Oysa gelinligini getirdigi kizin dùğünu benim dügünûmden 1 ay önce olmustu ve o düģünde ben de vardım!!!

Nişanimiz olacakti alyans beģendik esimle. Benim beģendigim 900 tl idi. Esimin begendigi 1500 tl. Ben o kirilmasin diye onun istedigini almak istedim. 1 hafta sonra gidip alacakti. Onun yùzùgùnu ben benimkini o alacakti. Kv 1 gùn sonra karsima cikti. Mehmetin haberi olmasin yùzùk bakalim seninle yarin gidip, ben senin takacagin yùzùge 750 tl vermem dedi...:KK11:

Nişanimiz olacakti alyans beģendik esimle. Benim beģendigim 900 tl idi. Esimin begendigi 1500 tl. Ben o kirilmasin diye onun istedigini almak istedim. 1 hafta sonra gidip alacakti. Onun yùzùgùnu ben benimkini o alacakti. Kv 1 gùn sonra karsima cikti. Mehmetin haberi olmasin yùzùk bakalim seninle yarin gidip, ben senin takacagin yùzùge 750 tl vermem dedi...:KK11:
Bizde yuzuk bakarken esim celik alyans takacakti haram diye. Bitek bana bakiyorduk. 3 sene once daha bakali bes dk olmamisti kuyumcuda oturdugu yerden hadi cukuleta bisey begenemedin mi diyodu. Sonra isim ne yazilacak dendiginde esimde saf gibi benim adimi soyledi. :kızgın:
Ordan ciktik onlar sarmas dolas onde ben posetler elimde arkada yuruyordum. Kumascida hanfendiye 2 saat elbise icin bi kumas begendiremedik sevgili annecigine.

Ama biz kayınvalideden korksaydık oģlunu sevmezdik. Sonuç olarak 1500 tl'lik alyanslari da aldım , oğlunu da:KK48::KK36:

Bizde yuzuk bakarken esim celik alyans takacakti haram diye. Bitek bana bakiyorduk. 3 sene once daha bakali bes dk olmamisti kuyumcuda oturdugu yerden hadi cukuleta bisey begenemedin mi diyodu. Sonra isim ne yazilacak dendiginde esimde saf gibi benim adimi soyledi. :kızgın:
Ordan ciktik onlar sarmas dolas onde ben posetler elimde arkada yuruyordum. Kumascida hanfendiye 2 saat elbise icin bi kumas begendiremedik sevgili annecigine.
Yemeģe cagirdim evlendiģim ilk hafta sabahtan aradim tavuk yemegi yap gelirim aksam dedi. Hazirladim yemekleti sofrayi falan aradim acmiyor telefonu. Aksam saat 9 oldu ben hâlâ ariyorum tabii. Acti en sonunda oglu arayinca. Ben onun yaptigi yemeģi yemem gelmeyeceģimi sabahtan sòylemiştim ona dedi. Telefonu kapatti...

Eki Görüntüle 1943280

A Be Kaynana N'aptın Bize?

Başlıktan da görüldüğü üzere mizahi bir yaklaşımla topiğimiz hayırlı uğurlu olsun hanımlaaar..
Burada Kv sinden çeken mağdur bacılarımız, acımasız kv leri olanlar bu topiğimde kayganasını upppss... Pardon kaynanasını diiicektim dilim sürçtü çekiştirebilir. Yapılan zulümler, arkalarından kazılan kuyular, acımasızca yapılan eleştiriler karşısında duruşuyla kv sini nakavt eden gelinler sizlerden öneriler bekliyoruz... Bi ferahlarsınız.
Şiştik artık yahu.:halay:
Yüzüne diyemediklerinizi burdan diyebilirsiniz. :KK66:
En önemlisi de eşinizin duruşu.
Bakalım var mı benim kv den daha zalimi?
Hep destek tam destek!
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

@Papatya gelini Hannaz Hannaz minta123 minta123 basbelasiyim basbelasiyim @EdebiyatAsktir [USER=803719]@Just Married @Kirlangicmyne @GlassLotus @my_ladybug @Aygen Beria @Mrs Rabia @Lale Ozcan @nicksiz123 @Kalp-yolu[/USER] kontesbarts kontesbarts @blackangel38
Haydin gelsin inciler...

X