Kv Mevzusu🤦‍♀️

Yaşlandıkça çocuklaşırmış insan Kayınvalideniz yaptığı tam olarak bu, yalnız evliliğinizin başında aileye sizin evinizin kuralları olduğunu bunun bilincinde olmaları empoze edilmeliydi, ben kv bu tarz rahat davranışlarını eşinizin tutumuna bağladım ..
Eşim çok durdurdu zaten bişey yapamıyor bana , o yüzden şimdi sadece elinden gelen hastayım deyip arayıp rahatsız etmek , resmen taciz ediyor sürekli

Kaldım sırf bıksın bizden diye ama yok Kadın daha fazlasını istedi , kavga dövüş kalmaları bitirdim şükür, eşim birçok konuda beni rahatlattı ama annesi yeni oyunlarla geliyor gümbür gümbür 😓
Kaldım sırf bıksın bizden diye ama yok Kadın daha fazlasını istedi , kavga dövüş kalmaları bitirdim şükür, eşim birçok konuda beni rahatlattı ama annesi yeni oyunlarla geliyor gümbür gümbür 😓
Ayyyy bu mevzuyu açmayın yarama tuz bastınız 🤬
Bende evim ola ola 3 sene kaldım kvm de. Tabi kocam o zamanlar uyuzun tekiydi. Ard Arda 2 çocukta olunca aman senin annen yok burda kal çocuklar büyüyene kadar dediler. Ben asla istemedim, kavga da çıkardım, babamın evime gittim babam geri yolladı kal diyorlarsa kal diye!
En sonunda öleceğimi bilsem durmam dedim kendi kendime. Bunu kayınvalideme de aşıladım. Kayınpederimde gitmemizi istemiyordu. Eşim şehir dışındayken topladım eşyalarımı. Kayınvalidemde mecbur kaldı yardım etti. Sonra kayınpederime beni evime bırak baba temizlik yapacağım dedim gidiş o gidiş bir daha gelmeyiş😂
Eşim şehir dışından döndüğünde oda sevinmişti.
Sevinmese de zaten ben lafı mı hazırlamıştım. İstiyorsan annenlerde yaşayabilirsin , ben istemiyorum ! Evimde çocuklarımla yaşayacağım!
Söylememe gerek kalmadı şükür.
Yani demem o ki bazı kvler böyleler. Hep dahasını isterler. Şimdiki aklım olsaydı ilk zamanlar daha çok direnirdim. Tabi o zamanlar cahildim, küçüktüm, bilemedim.
Ama şimdi asla diyorum başka bişey demiyorum !

Aynen böyle yapcam , salıyorum ipini ne halleri varsa görsünler..
Sen üstüne düştükce kv daha çok usteler yemek yapma mesela ben olsam neden yemek yapmadın. Sorusuna anında laf cakardim annende yersin diye düşündüm annem yapmıştır ben yapsam da annene gidersin vs kusura bakma ama kocanda iş yok

valla olay eşte bitiyor. eşiniz annesinin hastalık böfüne kanmamayı, neyin duuygu sömürüsü neyin gerçek olduğunu ayırt edebilmeli. annesi oğlunun yumuşak karnını bildikçe kaşımaya devam edecek. siz de istemediğiniz için hem kv hem eşinizin gözünde sorun çıkaran olacaksınız.özel günlerinize sürekli dahil olan kv den eşiniz rahatsız değil mi mesela?

Ya eşime hayatım dedim ağız alışkanlığı, baktım ağzıyla hareketimi yaptı hayatım deyip dalga geçer gibi konuştu, ben şok 🙄
Sizde tam orda “anne sen ne yapıyorsun, yaşına, kişiliğine yakışıyor mu hiç ? Beni çöl şaşırttın! ” deseydiniz. Oğlunun yanında kendi utansaydı 😒🤬

Eşim çok durdurdu zaten bişey yapamıyor bana , o yüzden şimdi sadece elinden gelen hastayım deyip arayıp rahatsız etmek , resmen taciz ediyor sürekli
Ciddi anlamda rahatsız oluyor ve kışkırtılmışsınız öncesinde ağız taklidiyle vs.. peki eşiniz ne diyor yani farkındadır muhtemelen o da siz gibi sorun olarak mı görüyor zamanla geçer diye üzerinde durmuyor mu

Eşinde bitiyor iş ama o da pasif kalıyor
Ben olsam yemek yapmam
Direkt eve geldiğinde "aa annen yemek göndermedi mi? O gönderiyor diye yapmadım bende" derim
Elimi mutfaktan çekerim ciddi anlamda
Ben olsam kv yalandan hastayım dediğinde ve eşim koştuğunda o gelmeden uyurum tamamen nötr olurum ona karşı. Benimle tam bi aile olduğunda ona göre davranıcam derim. Böyle kavga ederek bir yere varılmaz çünkü

Ciddi anlamda rahatsız oluyor ve kışkırtılmışsınız öncesinde ağız taklidiyle vs.. peki eşiniz ne diyor yani farkındadır muhtemelen o da siz gibi sorun olarak mı görüyor zamanla geçer diye üzerinde durmuyor mu
Eşim farkında tabi , annesini pofpoflayarak durdurmaya çalışıyor, ama annesine acıyor annesinin bu yaptığı ona masumca geliyor 🤷‍♀️

İş eşinde bitiyor.
Gerisini yazmak bile gereksiz.
Aynen öyle eşim bazı konulara çözüm buldu ama hastalıkla gelince elimizi kolumuzu bağlıyor kadın, sürekli duygu sömürüsü yapıyor, ban geçen sıkılmasın diye gezmeye götürdük arabadan inerken son söylediği söz sıkılıyorum oldu , yahu daha yeni gezmeye görürdük ne ara sıkıldın 😓

Ne desek boş çözümsüz bir konu.
Evliliğin en sarsıcı yani eş ailesi.
Hep duygu sömürüsü.
Kurtuluş ancak boşanma ile olur.
Başka türlü hep çekeceğiz.
Çünkü kafaları degismez.
Çocuklar duygu sömürüsune dayanamaz.
Cidden birşey olsa bunu vicdanlarına yediremezler.
Zaten ben eş soyle desin olayına da inanmıyorum.
Zaten duygu sömürüsü ve vicdan baskısıyla yetişen nesiliz.
Bundan kaçmak zor.
İyi eş ailesine denk gelmek onemli yoksa adamla da iş bitmiyor
Posta koyan erkek çok az.
İnsan çocuğunun yuvasını neden baltalar
Bu kaynanalar nasıl bu hale geliyor ben bunu merak ediyorum.
Geçende benimkide eşime gelmiyorsun diyormuş esim iki saatlik mesafede iki haftada bir gidiyor bunu az buluyor bazen herhaftasonu gittiği oldu.
Aman bunların derdi bitmez.

Aynen öyle eşim bazı konulara çözüm buldu ama hastalıkla gelince elimizi kolumuzu bağlıyor kadın, sürekli duygu sömürüsü yapıyor, ban geçen sıkılmasın diye gezmeye götürdük arabadan inerken son söylediği söz sıkılıyorum oldu , yahu daha yeni gezmeye görürdük ne ara sıkıldın 😓

İşte diğer yollardan geçememiş ama hastalık konusunda eşinden geçiyor.
Kvde oradan yürümeye devam ediyor.
Kocası yok mu kv denin ya da başka çocuğu ?

Eşinde bitiyor iş ama o da pasif kalıyor
Ben olsam yemek yapmam
Direkt eve geldiğinde "aa annen yemek göndermedi mi? O gönderiyor diye yapmadım bende" derim
Elimi mutfaktan çekerim ciddi anlamda
Ben olsam kv yalandan hastayım dediğinde ve eşim koştuğunda o gelmeden uyurum tamamen nötr olurum ona karşı. Benimle tam bi aile olduğunda ona göre davranıcam derim. Böyle kavga ederek bir yere varılmaz çünkü
Öyle yapcam , teşekkür ederim 😇

Ne desek boş çözümsüz bir konu.
Evliliğin en sarsıcı yani eş ailesi.
Hep duygu sömürüsü.
Kurtuluş ancak boşanma ile olur.
Başka türlü hep çekeceğiz.
Çünkü kafaları degismez.
Çocuklar duygu sömürüsune dayanamaz.
Cidden birşey olsa bunu vicdanlarına yediremezler.
Zaten ben eş soyle desin olayına da inanmıyorum.
Zaten duygu sömürüsü ve vicdan baskısıyla yetişen nesiliz.
Bundan kaçmak zor.
İyi eş ailesine denk gelmek onemli yoksa adamla da iş bitmiyor
Posta koyan erkek çok az.
İnsan çocuğunun yuvasını neden baltalar
Bu kaynanalar nasıl bu hale geliyor ben bunu merak ediyorum.
Geçende benimkide eşime gelmiyorsun diyormuş esim iki saatlik mesafede iki haftada bir gidiyor bunu az buluyor bazen herhaftasonu gittiği oldu.
Aman bunların derdi bitmez.
Bitmiyor yemin ederim, geçen konu açıldı benim altınları satmıştık araba için ben de dedim inşallah tekrar yapacağız öyle geyik sohbet kv demesin mi ben de isterim diye , ortam gerildi herkes sustu sonra başka bir konuya geçildi hemen, ama ben buz gibi oldum, resmen benle yarışıyor kadın , eşimi boşama durumum yüksek böyle giderse

Eşim farkında tabi , annesini pofpoflayarak durdurmaya çalışıyor, ama annesine acıyor annesinin bu yaptığı ona masumca geliyor 🤷‍♀️
Nerden masum görünüyorsa 🤦🏻‍♀️ Evladını sevmek bu değil ya insan oğlu eşiyle mutlu olduğunda mutlu olur onun mutluluğuyla yetinir madem kopamıyordu evlenmesine müsade etmeseydi .. Yaprak dökümünde fikretin kayınvalidesi cevriyeyi çağrıştırdı bana sizin kayınvalide 😅

İşte diğer yollardan geçememiş ama hastalık konusunda eşinden geçiyor.
Kvde oradan yürümeye devam ediyor.
Kocası yok mu kv denin ya da başka çocuğu ?
Kocası ve 2 çocuğu daha var, k.pederle kafaları hiç uyuşmaz , kadın eşimi bambaşka bir yere koymak istiyor ama roller karışıyor bu defa , evlenince böyle oldu

Üfff kv meseleleri bitmiyor. Sorun nerde anlamıyorum valla. Bi şekilde geçiniyoruz da geçinmek denirse işte. 😪Bu kadar birbirlerine nasıl benziyebiliyorlar ya. Acaba biz mi çok ön yargılıyız her kv aynı algısı mı var bizde. 🤔Valla merak ediyorum. Hani burcumuzu okuduğumuzda aaaa bu bnm deriz sağından solundan benzetiriz. ya onun gibi mi acaba.

Bu kv gelin sorununu kökten çözen kişiye nobel ödülü versinler 😬🤪🤣

Nerden masum görünüyorsa 🤦🏻‍♀️ Evladını sevmek bu değil ya insan oğlu eşiyle mutlu olduğunda mutlu olur onun mutluluğuyla yetinir madem kopamıyordu evlenmesine müsade etmeseydi .. Yaprak dökümünde fikretin kayınvalidesi cevriyeyi çağrıştırdı bana sizin kayınvalide 😅
Ya sürekli ağzında şu laf var , "suz mutlu olun yeter bana" ama bir müsaade etmiyor mutlu olalım, eşime karşı öyle bir konuşuyor ki resmen edebiyat parçalıyor kadın 😅

X