Kv yüzünden o kadar sinirlerim bozuk ki

yorguntosbik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
176
194
34
Ekleme yapıyorum çok sinirlerim bozuldu yine bu akşam
Bugün eşim öğleden sonra geldi günümüz güzel geçti çocukların bazı yaramazlıkları verdikleri sıkıntılar haricinde biz huzurluyduk iyiydik eşimle ta ki akşam annesiyle konuşana kadar annesi diyor ki bütün gün ağlıyorum ben babanın yanında duramam senin evine gelcem diyor , yakında gelir yani , kapatınca eşimle konuştum kabul etmiyorum annen çok zor bi insan akşama kadar susmuyor,insanın sinirini bozacak şeyler konuşuyor, çocuklarım ayrı zor ben kaldıramam annemin evine giderim dedim.artik ona söyleyecek olan sensin aynı evde olmaz eşim kaldıramaz diye veya da ben konuşurum dedim gelirse de (ki yüzsüzdür sen ne dersen de keyfine uyani yapar) giderim anneme ben kesinlikle aynı evde yapamam saatler geçmiyordu o burda kalırken dedim eşimin morali bozuldu telefona gömüldü ben kalkıp gittim başka odaya hiç konuşmadık o saatten beri bi telefonla moralim alt üst oldu.

İyi geceler hanımlar. Kv 3 haftadır bendeydi bi kaç gün önce köye gittiler.burada kiraciydilar hangi eve girseler asla temizlik yapmıyordu, faturaları çoğu zaman ödemiyorlar,kiraları ödemiyorlar, ev sahipleri zor bela evden çıkarıyordu,sonuncu evden adam artık cinnet geçirdi de zorla çıktılar. 3kira ve artık bilmiyorum ne kadar fatura takıp çıktılar. O da adam ben bi ömür çalışıp o eve verdim bu sekilde mağdur oluyorsam gelip evi yakicam en sonunda demişti öyle çıktılar.baska çare kalmadı köydeki evlerine gittiler. Kp orda durmaya kararlı.kv 3.hafta bendeydi kabus gibi geçti. Uyumadigi müddetçe hiç susmuyor, bağıra çağıra, tükürükler saça saça konuşuyor. Kafam kazan gibi oluyordu,kulaklarımda basınç gibi,kulaklarımın içi dopdoluymuş gibi bir his oluyor. Kalbimde ağrı oluyordu daha vücudumda değişik sıkıntılar ağrılar oldu stresten,sürekli kendimi sıkmaktan. Kadında kişilik bozukluğu olduğu kesin. Hic görmediğim cinsten bir insan. Asla oturduğu yerden kalkmak istemiyor aşırı tembel. Sürekli konuşmak istiyor hiç susmadan.gece 2de 3 te ,6da saçma sapan sebeplerden uyandırıyor insanı. Kendi uyanınca canı sıkılıyor sanırım. Durmadan aynı şeyleri anlatıyor,yüzlerce soru soruyor,insanın beynini yakıyor.benim evimde çok rahat ettiğini, sıcak olduğunu söyledi sürekli. Burda kalsam ne var dedi. Bu şekilde olmaz köyde kocanın yanında dur dedim.veya da çok soğuk olur zor olursa da İstanbul'da ev tutun dedim.benim 3 ve 4 yaşlarında çocuklarım var onlara ve kendi evimin işine zaten yetişemiyorum.bir de onun yükü bana çok zor geldi hayatım işkence oldu o 3 hafta.simdi kara kara düşünüyorum kışın gelirse ne yapcam diye. Eşime beraber kalmak istemediğimi defalarca söyledim anneme giderim dedim.kv ye de söyledim bırakıp gitcem diye ama kadn aşırı yüzsüz karaktersiz biri.kendi keyfi olsun, rahat etsin ,yemeği önüne gelsin gerisi umurunda değil.bir de sürekli idrarini yapıyor altına bilerek üşengeçliğinden. Kendi ağzıyla diyor tuvalete gitme derdinden bıktım diye.tuvalete gidince de o kadar pis kullanıyor ki anlatamam evimden sogumustum onun yüzünden .temizliği çok seviyorum ,pis olduğu zaman aşırı mutsuz oluyorum. gercekten aşırı pis size onu anlatamam. Bugün ev sahibimin benim hakkımda dediğini duydum biz kaynanaya kayinbabaya baktık kaynima bile baktım şimdikiler aman kimse bi şey demesin aman rahatım bozulmasın istiyor demiş.benim 2 küçük çocuğum var.hepsi biliyor ne kadar huysuz olduklarını ben böyle berbat bi insanı çekmek, onunla yaşamak zorunda miyim sirf oğluyla evlendim diye?

Son düzenleme:
İyi geceler hanımlar. Kv 3 haftadır bendeydi bi kaç gün önce köye gittiler.burada kiraciydilar hangi eve girseler asla temizlik yapmıyordu, faturaları çoğu zaman ödemiyorlar,kiraları ödemiyorlar, ev sahipleri zor bela evden çıkarıyordu,sonuncu evden adam artık cinnet geçirdi de zorla çıktılar. 3kira ve artık bilmiyorum ne kadar fatura takıp çıktılar. O da adam ben bi ömür çalışıp o eve verdim bu sekilde mağdur oluyorsam gelip evi yakicam en sonunda demişti öyle çıktılar.baska çare kalmadı köydeki evlerine gittiler. Kp orda durmaya kararlı.kv 3.hafta bendeydi kabus gibi geçti. Uyumadigi müddetçe hiç susmuyor, bağıra çağıra, tükürükler saça saça konuşuyor. Kafam kazan gibi oluyordu,kulaklarımda basınç gibi,kulaklarımın içi dopdoluymuş gibi bir his oluyor. Kalbimde ağrı oluyordu daha vücudumda değişik sıkıntılar ağrılar oldu stresten,sürekli kendimi sıkmaktan. Kadında kişilik bozukluğu olduğu kesin. Hic görmediğim cinsten bir insan. Asla oturduğu yerden kalkmak istemiyor aşırı tembel. Sürekli konuşmak istiyor hiç susmadan.gece 2de 3 te ,6da saçma sapan sebeplerden uyandırıyor insanı. Kendi uyanınca canı sıkılıyor sanırım. Durmadan aynı şeyleri anlatıyor,yüzlerce soru soruyor,insanın beynini yakıyor.benim evimde çok rahat ettiğini, sıcak olduğunu söyledi sürekli. Burda kalsam ne var dedi. Bu şekilde olmaz köyde kocanın yanında dur dedim.veya da çok soğuk olur zor olursa da İstanbul'da ev tutun dedim.benim 3 ve 4 yaşlarında çocuklarım var onlara ve kendi evimin işine zaten yetişemiyorum.bir de onun yükü bana çok zor geldi hayatım işkence oldu o 3 hafta.simdi kara kara düşünüyorum kışın gelirse ne yapcam diye. Eşime beraber kalmak istemediğimi defalarca söyledim anneme giderim dedim.kv ye de söyledim bırakıp gitcem diye ama kadn aşırı yüzsüz karaktersiz biri.kendi keyfi olsun, rahat etsin ,yemeği önüne gelsin gerisi umurunda değil.bir de sürekli idrarini yapıyor altına bilerek üşengeçliğinden. Kendi ağzıyla diyor tuvalete gitme derdinden bıktım diye.tuvalete gidince de o kadar pis kullanıyor ki anlatamam evimden sogumustum onun yüzünden .temizliği çok seviyorum ,pis olduğu zaman aşırı mutsuz oluyorum. gercekten aşırı pis size onu anlatamam. Bugün ev sahibimin benim hakkımda dediğini duydum biz kaynanaya kayinbabaya baktık kaynima bile baktım şimdikiler aman kimse bi şey demesin aman rahatım bozulmasın istiyor demiş.benim 2 küçük çocuğum var.hepsi biliyor ne kadar huysuz olduklarını ben böyle berbat bi insanı çekmek, onunla yaşamak zorunda miyim sirf oğluyla evlendim diye?
Elf gozlerim neler okudu boyle.

Eşiniz ne diyor? Temiz mi kendisi?

Değilsiniz, kesinlikle çekmeyin. Eşiniz ne diyor? Tahammül edilir gibi değil, çok konuşan insandan nefret ederim.
Eşim bizimkiler zor insanlar sabret diyor. O doğru düzgün evde değil bütün kahrını ben çekiyorum 'oğlum bana bakıyor'oluyor. Burda ev tutsunlar diyor ama ben kabul etsem beraber yaşar esim de. En ufak şeyde annesine bağırıyor katlanamıyor daha işten gelir gelmez ama ben tüm gün ne saçmalıklarını çektim

Berbat insanlar çünkü. Karaktersizler. Daha bi de üstüne ev sahiplerini suçluyorlar.
E eşiniz nasıl hâlâ burdan ev tutsunlar diyor? Odemiyorlar ki kiraları da? Hayır durumları mi yok, inadına mi odemiyorlar hâlâ kafam basmadı. Onlar ödemiyor diye eşiniz ya da varsa esinizin kardesi falan biz ödeyelim demiyor mu? Normallesti mi bu durum

Elf gozlerim neler okudu boyle.

Eşiniz ne diyor? Temiz mi kendisi?
Eşim kişisel bakımına çok önem veriyor ama evde kolay kolay iş yapmaz her şeyi benden bekler.ben titiz biriyim hiç bir zaman işimi bitiremem detaylı yaptığım için. Eşim annemin yanına kokudan girilmiyor dedi. Bulunduğu oda çok kötü kokuyordu ağır bi sidik kokusu.bi de kadın kolay kolay banyo yapmıyor. Ben de neler yaşadığıma inanamıyorum bazen düşündüm annem ev temizliğine giderek beni büyüttü okuttu bunun için mi o kadar eziyete katlanıp.beni büyüttü diye düşündüm hep

Bu nasil is ya agir vaka bunlar , Allah yardimciniz olsun . Tabikii yasamak zorunda degilsiniz ne munasebet

Eşim kişisel bakımına çok önem veriyor ama evde kolay kolay iş yapmaz her şeyi benden bekler.ben titiz biriyim hiç bir zaman işimi bitiremem detaylı yaptığım için. Eşim annemin yanına kokudan girilmiyor dedi. Bulunduğu oda çok kötü kokuyordu ağır bi sidik kokusu.bi de kadın kolay kolay banyo yapmıyor. Ben de neler yaşadığıma inanamıyorum bazen düşündüm annem ev temizliğine giderek beni büyüttü okuttu bunun için mi o kadar eziyete katlanıp.beni büyüttü diye düşündüm hep
Esiniz annesinin nasil biri oldugunu (pis, israrci vs) biliyorsa zaten kalmamasi icn basta o ugrasmali. Madem esiniz sizden yana neden dertlendiniz bu kadar? Esiniz anne kalmani istemiyorum diyecek hepsi bu.

Iyyyyyyy çiş kokusu nedir yaaaaa

E eşiniz nasıl hâlâ burdan ev tutsunlar diyor? Odemiyorlar ki kiraları da? Hayır durumları mi yok, inadına mi odemiyorlar hâlâ kafam basmadı. Onlar ödemiyor diye eşiniz ya da varsa esinizin kardesi falan biz ödeyelim demiyor mu? Normallesti mi bu durum
O da yardim edecek bundan sonra,zaten evlendiğimden beri sürekli ailesine para veriyor bir şeyler alıyor. En son çıktıkları evin faturalarını eşim ödedi, kapılarını boyatıp parasını verdi daha neler neleri eşim ödedi. Çok ta iyi bi durumumuz yok ama para babası sanıyorlar. Hep beklenti içindeler. Kardeşleri de biri neredeyse hiç faydası olmadı eve,biri de zor bela ara sıra fatura ödüyordu.kp az bi emekli maaşıyla yetisemiyordu o da parasını kullanmayı bilmiyor bazen bi şeye verilmesi gerekenden çok para verebiliyor yani daha uygununu alabilecekken pahalıdan alabiliyor bilemiyor parasını yönetmesini biraz saf kendi diyor bunların sıkıntıları yüzünden iyice aptal oldum diye.

O zaman diyeceksiniz sen akşam 2 saat tahammül edemiyorsun, ben bütün gün nasıl sabredeyim. Kv gelince annenize gidin. Normal biri değil çünkü. Geçen yıl benim Kv de bizde kaldı 3 hafta, kendi halinde namazını kıldı yemeğini yedi çayını içti. Ben genellikle büyüklerin gelmesine kalmasına olumlu yorum yaparım, pisliği de geçtim ama çok konuşan ve yüksek sesle konuşan insanlara tahammülüm yok.

Görüyorum ki aranizda hala cok iyi niyetli arkadaslar var.

Kv gelince Y yorguntosbik baba evine gitsin de meydani bos mu bulsun ve iyice coreklensin mi kayinvalidesi? Baskasinin evinde oturup kira ve faturalari odemeyip, ev sahibini suclayan bir kv kendisi, gelininin evde olmaması utanmasina sebep olmaz aksine yayilmasina zemin saglar.

X