Kv'min hastalığı :(

HerTurkAskerDogar

ϜϓſϞ
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2016
254
7.342
Merhaba bayanlar.
Üzülerek bu konuyu açıyorum. Bugün (müstakbel) kvme gittim. Oturduk çaylar içtik falan herşey iyiydi. Konu konuyu açtı kendi dertlerinden bahsetti. Kp ile arası pek iyi değil. Ağlaştık falan. Daha sonra böyle olunca bişey diycem ama senden başka kimse bilmiyor ilk sana diyorum dedi. Malesefki geçen Ketem'e gitmişti, göğsünde kitle çıkmış :KK43: Daha nasıl iyi huylu mu kötü huylu mu boyutu falan bilinmiyor. Salı günü hastaneye gidip öğrenecek herşeyi.

Şuan çok üzgün kendisi. KP nin kızkardeşinide göğüs kanserinden kaybetmişler :KK43: Bu onu dahada düşündürüyor...

Oğlunada(benimkine) kızınada diyemiyor, malum bir hafta kadar sonra benimkinin jandarma sınavı var. Kadıncağız tek başına üzülüp duruyor.
Morali düzelmesi için ne yapabilirim?

Nasıl yardımcı olabilirim ? Doğal şeylere herzaman inanırım. Bunu yenebilecek iyi gelecek doğal yöntemleri deneyenler banada yazabilir mi? Bu süreci yaşayanlar yardımcı olursa sevinirim. ( babaannemde göğüs kanseri geçirdi az çok biliyorum bu duyguyu:KK43: )

VE SİZDEN EN ÖNEMLİ İSTEĞİM DUA ETMENİZ. Dualarınızı bekliyorum. Uzun oldu biraz kusura bakmayın, şimdiden teşekkürler :KK43:

Ve birkaç ay önce bel fıtığı ameliyatı oldu zaten zor yürüyor birde bu çıktı.

Özellike bunu yenmek için doğal yöntemler bilenler yazarsa sevinirim

Son düzenleme:

Allah yardımcısı olsun. Sen yardımcı ol destek ol bu sğreçte arkadaşlık et.

Benim anneannemin kardeşi 70 yaşında yendi kanseri bu arada. Hemen kötüyü düşünmeyin.
Ben düşünmemeye çalışıyorum ama kendisi ister istemez düşünüyor. Benim babaannem de 60 lı yaşlarda yakalandı şuan 71 yaşında.

Ben düşünmemeye çalışıyorum ama kendisi ister istemez düşünüyor. Benim babaannem de 60 lı yaşlarda yakalandı şuan 71 yaşında.

Allah yardımcınız olsun dediğim gibi. Millet moralle yeniyor bu hastalığı resmen. Yalnız bu eşinize ve görmcenize söyleme olayını nasıl yapacaksınız. Söylemeseniz de olmaz bence. Eşinizin jandarma sınavından sonra söylemelisiniz bence. Ben bilmek isterdim.

Geçmiş olsun canım.
Derdi veren dermanını da verir inşallah. Hemen umutsuzluğa kapılmayın. Daha belli olmamış bile hangi huylu olduğu.
Arkadasim var 30 yaşında. Yıllardır göğsünde kitleyle yaşiyor. İyi huylu oldugu içinde zaman zaman kontrollere gidiyor.
Allah yardimcısi olsun.

Allah yardımcınız olsun dediğim gibi. Millet moralle yeniyor bu hastalığı resmen. Yalnız bu eşinize ve görmcenize söyleme olayını nasıl yapacaksınız. Söylemeseniz de olmaz bence. Eşinizin jandarma sınavından sonra söylemelisiniz bence. Ben bilmek isterdim.
Kendisinin söylemesi uygun olur. Aynen sınav olduğu için ve kızının derslerinin etkilenmemesi için söylemiyor ama hastaneye gidilip gelindiğinde zaten söylemese de öğrenilecek...

Geçmiş olsun canım.
Derdi veren dermanını da verir inşallah. Hemen umutsuzluğa kapılmayın. Daha belli olmamış bile hangi huylu olduğu.
Arkadasim var 30 yaşında. Yıllardır göğsünde kitleyle yaşiyor. İyi huylu oldugu içinde zaman zaman kontrollere gidiyor.
Allah yardimcısi olsun.
Sağolasınn ... inşaAllah bizimde iyi çıkar

Geçmiş olsun,inşallah kötü bir şey değildir.
Ayrıca Allah korusun eğer ki kötü huylu ise de yaşlılar daha kolay atlatıyor kanser vakalarını,hücre yenilenmesi çok yavaş olduğu için.

Doktora da danışarak corekotu tuketmesini tavsiye ederim. Hadiste de geciyo cok faydalı oldugu. Bilimsel olarakta tespit edilmiş. Allah yardımcınız olsun. Rabbim şifa versin

X