Kzlar Bacaklarmn arpk olup olmadn nasl anlayacam?

X

xxLanetLyxx

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi xxLanetLyxx
ya nasıl anlasılıo bu durum ???????
kafamçokkarıştı

hayatında 5 kişiden 4 ü çarpık demişse bacaklarına bilki çarpıktır

anlıyıp da napıcan bacım
çarpık olduğunu anlarsan bi de onu takıcan
boşver herşeyi bilmemek iyi oluyo bazen
bak mesela eşime selülitlerim var ya geçmiyo bu zıkkımlar dedeim
hani ben bişe göremiyorum o ne dedi
olayı kapattım canım ya beni selülitsiz biliyo mesela

kaç yaşındasın bilmiyorum ama bu zamana kadar sen anlamadıysan biz buradan nasıl anlayıp sana cevap verelimki?

iki ayaklarınıda birbirine yapıstır. düz dur. eger yukarı baldırların birbirine degmiorsa demekki carpık bacaklısın :) umarm anlamısındır

ıki bacağını birbirine yapıştır arada boşluk kalıyorsa yani birbirine değmiyorsa çarpık bacaklısındır..yerimseniben

dümdüz dur, bacaklarını birleştir eğer diz kapakların içe,birbrine bakıosa çarpıktır,ama çok belli olmaz bir de bazı çarpıklar varki bacaklarını birleştirdiğinde üst birşiyor fakat altlar ters v şeklinde ayrılıyor.. I I
/ \ :))

bak canım eğer zayıfsan bacaklarını birbirine birleştirip baktığında üst taraflar değmiyosa eğer çarpıkmış deyip üzülme o zayıflıktan
bence şöyle anlarsın : diz kapaklarının olduğu yerden aşşağı doğru inerken eğer yanlara doğru özellikle tam dizin bir iki cm aşşağı kısmı çok açıksa çarpıktır ben buna göre değerlendiriyorum .[

Son düzenleyen: Moderatör:
bende bilmiorum ama bilen varsa yazsın arkadaşlar bende merak ettim....

örneği yok mu bu durumun :lepi:

önemli bir konu aydınlatılması lazım :ecrin_bebek:

benim üst bacağım kalın alt ince olduğu için diz yanlarında et olduğu için birleşmiyor dizlerimi biraz kırmam gerekiyor altların birleşmesi için. ama çarpık da değil yani D: herkesde çeşit çeşit bacak var

ayaklarini yanyana birlestirip ayakta dikilir halde resim cekin Vgibi gorunuyorsa carpiktir:))

yada google görsellere gir, beyonce yaz, bacaklarının birleşik durduuğu fotolarını bul.onunki gibiyse çarpık demektir.

ahada foto ekliyorum:)
hepsi grubundaki ortadaki kızın bacakları çok çarpık dizleri birbirine değmiyo, beyoncenn ise dizleri değiyo ama ynede çarpık.
yalnz iknci fotodaki beyoncenn ayakkabılarına öldüm bittiim ressmmeenn

Eklentiler

• $bync.jpg
    $bync.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 84
  • $bync (1).jpg
    $bync (1).jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 95
  • $bync (2).jpg
    $bync (2).jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 80
  • $neseli-gala-hepsi.jpg
    $neseli-gala-hepsi.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 82
evet evet bende duydum onu ama çarpıklık zaten üst bacakla değilde dizden itibaren olan bi durum.yani beyonce çarpık ama mayoları giyip giyip sahneye çıkıo ve herkes de bayılıoo.bende çarpık olsada güzel buluyorum çünkü çok ince bacağı olmadığı için öyle göze batmıyo.

beyonce'da ne etli butlu maşaallah baldır bacak ama herkes tapıyor kadına :KK70:

bencede takma kafana iki bacak varmı ona bak :)

X