Kzlar, size danyorum?

beğenilmek konusunda ben de yazan arkadaşlara katılıyorumkaydirigubbakcemile5
ancak demişsin ya bi şekilde hep o haklı çıkıyor vs
sanırım erkek arkadaşının hemcinslerini daha iyi anlamasından kaynaklı
genelleme yapmanın doğru olacağını düşünmüyorum ama
erkeklerin birçoğu karşısındaki insana(özellikle de karşısındakinden az bir elektrik alırsa) çok da masumane yaklaşmıyorlar :1closedeyes:
erkek arkadaşında bunun bilincinde olduğu için kıskanmasını gayet normal karşılıyorum

ya hıc erkek arkdısm olmasın ıstıyo. ne okuldan ne ısten. o boyle sıktıkca bende olsun ıstıyorum ama sadece arkds nasıl bı kız arkadsım varsa erkekte olsun ıstıyorum ama o ıstemıo dıe bende ıstemıyorum artık

haklı
hele senin aklın böyle kayıyorsadelikafadulden

benim hoşuma gitmez bir erkeğin bana istemediğim şekilde ilgi göstermesi...
yani bu durumdan hoşnut olmam...olmayacağım içinde izin vermem...
yapılan iltifatları bir şekilde alır, kabul ederim... bunda bir sakınca görmem... ama karşımdaki bunu başka bir tarafa çekiyorsa çekmemesi gerektiğini nazik bir dille ifade ederim...
hala devam ediyorsa çok güzel kabalaşabilirim...
tarihimde bunun örnekleri çoktur...

bence sevgilinden aslen görmek istediğin ilgiyi göremediğini düşünüyorsun başkasının ilgiliside hoşuna gidiyor...aslında sen karşındakinde sevgilini arıyorsun hoşlanmak demek karşındakinden hoşlanmak demek değildir..sevg.in güzel bir bayan olduğun için sana kıymet vermemiyormuş gibi davranıyor belki sende aynaya baktığında ben çirkin değilim ben sevgilimi seviyorum ama o bana neden böyle davranırken şu kişide bana şöyle davranıyor...neden insanlar elindekinin kıymetini bilmiyor diye mi düşündün..aslından bunları takmış olabilirmisin kafana
belkide sen o kişinin sana o can alıcı bakışıyla sevg.nin sana bakmasını isteyerek o bakışı seviyorsun..benim hoşuma gidiyormu??..beğenilmek kimin hoşuna gitmiyorki
anneme bile aa ne hoşsunuz dendiğinde kahkaha atar onun bile hoşuna giderken neden gitmesin ama bu karşımdakine ilgiden olmuyor...beğenilmekden hoşlanır insan bence sende bu olmuş ama ayırt edememiş kendini suçlu hissettiğin için de acaba??? o kişiden mi hoşlanıyorum diye için içini yemiş hatta buraya konu açacak kadar:)))))))))))

herşey tadında ayarında gzel tatlım sen de bunu tutturmussun belliki neden sorun oolsunki

beyenilmek evet gsel bişey insanın egosunada iyi gelior ama :)

fazla uzatma tabiki uzatırsan ihanete gider iş beyeniosa beyenioo gec git bitsinn

begenilmek güzel bir şey cnm ya :) kimin hosuna gitmezki:) e sen de kalkıp seni begenen insanlarla bir seyler yapmadığına göre niye ihanet olsun???güzele bakmak sevaptir bırak sevaba girsinler :)))

gerçekten aşık olsaydın böyle düşünemezdin bence
ne kadar yakışıklı olursa olsun gözün ondan başkasını görmezdi her ne kadar başkalarının sana ilgisi olsa bile
ben sevgini bi gözden geçir derim

İlginç... CADIARZU
Burda salt "beğeni" sorulmamış ama yorumlar bu yönde ve iyi niyetli yaklaşılmış, siz de bu yorumlardan cesaret almadınız inşallah... :eek:lmaz: Zira sizin sözlerinizi birleştirirsek:
"Beğeni hoşuma gidiyor. Sevgilim erkek arkadaşlarımla muhabbet kurmama pek yanaşmıyor, her defasında da haklı çıkıyor, hakikaten niyetleri başkaymış... Yine de başbaşa bir yerlere gitsek bu ihanet olur mu?"
Aksini yazmaya zahmet etmeyin, alıntılarla ispatlarım... yasakkelime
Erkek arkadaşınızın diğer kızlarla arkadaşlık etmediğini de ifade etmişsiniz... Burdan da şu çıkar; size başka niyetlerle yaklaşan erkekler var, erkek arkadaşınız masumane de olsa başka kızlarla görüşmüyor.. :bbo:
Şu forumda neler görüyoruz; erkeklerin telefonlarında yakalanan mesajlar, facebook hadiseleri, onlara yakın duran hanım iş arkadaşları... Bayanlar kendi şikayet ettikleri konularda "atağa geçerlerse" erkeklerden şikayetçi olmaya yüzümüz kalacak mı? :umursamaz:

Tabi ki her kadın & erkek beğenilmek ister ve bu durumdan inanılmaz derecede hoşnut olur. Bu yanlış bir şey değil. Aralarında ki tek fark 10 erkekden en az 8'i acaba elde edebilir miyim bunu diye düşünür o amaçla yaklaşır kadınlarda ise bu sayı 3'ü geçmez. Burada yapılması gereken davranış ilgisini gördüğünüz şahsa karşı davetkar ifade ve tavırlardan kaçınmaktır.

cnm daha sonra unutuyorum gidiyo demişsin...
o zaman bir sorun yok ki...
demek ki beğenilmek hoşuna gidiyo...
ama baktığın kişiler sende iz bıraksaydı o zmn ihanet olurdu...
ama durum böyleyse kafana takmamalısın....

bence çoğu kişide olur beğenti..insanız sonuçta gidip boyunlarına atlamıyoruz ya..sadece göz ucuyla bakıp beğenebilioruz ama sen çıktığının oldunu söleyip onlarada ümit verecek harekette bulunmadıktan sonra hiç bi sorun olmas..okulda arkadaşlarım gelir benimle konuşmaya çalışırlardı her seferinde sevgilimden bahseder onları sıkardım kaydirigubbakcemile3 beğendiğim olsada kimseye taviz veremem çünkü sevdiğimi çok seviyorumm opuyorumnanaktan

aslaaa başka birini düşünmem bile..onca cektiklerime ramen..
benımle ilgilenenleri bile kaile almıyorum cunku benım bir sedigim var sonucta..
böyle bir düşüncen varsa sevmiyorsun demektir..gercek aşkın degildir..
yada ilgi konusunda doyumsuzsun..bence yanlış..
duygularını iyi kontrol et bence..

Kızlar hepinıze tesekur ediorum bazılarınız gercekten ne demek ıstedıgımı anlamıs bazılarıda kendı kafasına gore yazıp cızmıs. Ben erkek arkdsımdan baskasına gonlum kayıyo demedım ben onlarla arkadascada konussam bu ıhanete gırer mı dedım? Cunku ben bu konlarda gercekten cok hassasım sevgılımı uzmekte ıstemem o konusma derse konusmuyorum burda sız nasıl dusunursunuz dedım bazıları asık dedgılsın falan dıe sallamıs. asık olmasam buraya bole bı konu acmazdım takılırdım kafama gore. Cok asıgım ve onu uzmekten cok korkuyorummmmm..

aldatmaya meyilli isen bence evlenme evliliğin büyüsü çabuk bitiyor

sende hep poh poh lanmak isteyen cinstensin

eşin evlendikten sonra poh pohlamaz yapılan vazifeleri bilir yapılmayanlarıda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bekar gibi asla olmaz( ne yapayım açık sözlüyüm kızanlar kızsın) çok ta tınladım sizi

Aldatma meyıllı olsam aldatırım burda nıe yazayım. ben sadece benden hoslanan ınsanlarla arkds olsam bu aldatmaya gırer mı demıstım. 3 yıldır kımseye bakmadım bakmada banada cok ters boyle seyler...

X