Lekeler, Çiller La Roche -Posay PIGMENTCLAR Serisi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.833
48
20449003_1510671165622644_4684926528737238184_o.jpg

Koyu lekeler, mat ve düzensiz görünüm
Uzun süreli etkinliği ile** yeni koyu leke karşıtı çözüm

**Serum’un leke karşıtı etkisi, bakım bırakıldıktan sonra 3 haftaya kadar devam eder (12 haftalık bakım)- 30 kişi üzerinde yapılan kozmetoklinik çalışma.

PIGMENTCLAR CREAM

Koyu Lekelere Karşı Günlük Bakım Kremi

LP16169_big.png

Koyu lekeler, pigment kusurları, mat ve düzensiz cilt görünümü

• Özellikler

Yüz, boyun ve ellerdeki koyu lekeler, pigment kusurları, mat ve düzensiz görünüm.

PIGMENTCLAR CREAM

-Uzun süreli etkinliğe sahip olan koyu leke karşıtı krem güçlü kompleksi ile La Roche-Posay’nin bakım kategorisindeki ilk UVA-karşıtı korumasını tek aşamada birleştirir.

-Yeni leke görünümünü engellemek için uzun UVA ışınlarına karşı etkili filtre sistemi ile UVB SPF 30 korumasını birleştirir.

- [PhE-Resorcinol+LHA+Ginkgo+ Ferülik Asit] kompleksi farklı özellikteki koyu lekeleri hedefler.

Faydalar

Düzenli kullanımda cildiniz aydınlanır, koyu lekelerin görünümünün ve yoğunluğunun azalmasına yardımcı olur.

- 4 haftalık kullanımda pigment kusurlarının görünümünü azaltmaya yardım eder.

- 8 haftalık kullanım sonucunda koyu lekelerin sayısı ve yoğunluğu gözle görülür derecede azalır.

Kullanım Tavsiyeleri

Sabah tüm yüze, boyuna ve ellerinize uygulayınız. Göz çevresine uygulamayınız.

PIGMENTCLAR SERUM

Yoğun Leke Karşıtı Bakım Serumu

LP16171_big.png

Koyu lekeler, mat ve düzensiz görünümlü cilt
Klinik olarak kanıtlanmış uzun süreli etkinlik
Koyu leke ve pigment düzensizliklerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
Serum'un leke karşıtı etkisi, bakım bırakıldıktan sonra 3 haftaya kadar devam eder (12 haftalık bakım) – 30 kişi üzerinde yapılan kozmetoklinik çalışma

Özellikler

Koyu lekeler, mat ve düzensiz görünüm.
YENİLİK PIGMENTCLAR : Uzun süreli etkinliği ile farklı özellikteki lekeleri hedefler. Koyu leke ve pigment düzensizliklerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Yüksek LHA konsantrasyonu sayesinde cilde homojen bir görünüm kazandırır.
Güçlü koyu leke karşıtı içeriği [PhE-Resorcinol] + [Ginkgo] + [Ferulik asit] ile koyu leke ve pigment düzensizliklerinin görünümünü azaltmaya yardımcıdır.
Hafif akışkan bir dokuya sahiptir.
*Serum'un leke karşıtı etkisi, bakım bırakıldıktan sonra 3 haftaya kadar devam eder (12 haftalık bakım) – 30 kişi üzerinde yapılan kozmetoklinik çalışma.

Faydalar

Klinik olarak kanıtlanmış etki*:
- İlk kullanım sonrası: cilt tonu taze ve ışıltılı bir görünüm kazanır.
- 4 haftalık kullanım sonunda: Koyu leke ve pigment düzensizliklerinin görünümünü azalır.

- 8 haftalık kullanım sonunda: Koyu leke görünümü gözle görülür derecede azalır. Yoğunlukları ve renkleri azalır.
Uzun süren etkinliği**
Koyu leke karşıtı etkisi ile cildi daha homojen görünüme kavuşturur.
* 51 kişi üzerinde kozmetoklinik çalışma yürütülmüştür.

** Serum’un leke karşıtı etkisi, bakım bırakıldıktan sonra 3 haftaya kadar devam eder(12 haftalık bakım) – 30 kişi üzerinde yapılan kozmetoklinik çalışma

Kullanım Tavsiyeleri

Akşamları tüm yüze ve boyuna uygulayınız. Göz çevresine uygulamayınız.Gün boyunca minimum 30 faktörlü güneş kremi ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.
Hassas ciltler için uygundur. Paraben içermez.

PIGMENTCLAR YEUX

GÖZ ÇEVRESİNDEKİ KOYU HALKA KARŞITI BAKIM KREMİ

LP16173_big.png

Kahverengi ve mavi koyu halkalar
Göz çevresinde mat ve düzensiz görünüm.

Özellikler

Kahverengi ve mavi koyu halkalar
Göz çevresinde mat ve düzensiz görünüm.
İçeriğindeki [PhE-Resorcinol+Kafein] konsantresi ve ışık yansıtan pigmentleri ile mavi ve kahverengi halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.Hafif akışkan dokusu ve ışık yansıtan pigmentleri ile göz çevresinin daha aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlar. Metal aplikatörü ile serinlik hissi sağlarken uygulamayı kolaylaştırır.

Faydalar

Göz çevresindeki mavi ve kahverengi halkaların görünümünü önemli derecede azaltmaya yardımcı olur. Göz çevresine homojen bir görünüm kazandırır ve ışıltı verir.

Kullanım Tavsiyeleri

Sabah ve akşam, göz çevresine içeriden dışarıya doğru hareketlerle uygulayınız.

Merhabalar...

Bende nacizane kullandığım ve etkisini olumlu bir şekilde gördüğüm bir markadan bahsetmek istiyorum.

Bilinçsizce güneşin altında saatlerce güneşlendiğim zamanlardan kalma anlımda ve dudak üstünde koyu renkte lekelerim oluşmuştu. Anlımdaki lekeyi fazla takmıyordum fakat dudak üzerimdeki leke fondöten sürdüğüm halde sanki bıyıklarım çıkmış gibi gözüküyordu. Baya baya takıntılı oldum bu konuda

Tatil amaçlı gittiğim İsviçre'de orada yaşayan arkadaşım banan oranın 1 numaralı cilt bakım markası olan Lubex anti age i önerdi ve elinde olan c serumu bana kullanmam için verdi.

1 tane Lubex anti age c serumu bitirdim... alnımdaki lekem tamamen yok oldu. sadece dudak üzerimdeki lekem çok hafif duruyor onu da Ekim - Kasım aylarında 1 şişe daha alıp yeniden bir tedaviye başlayarak yok olacağına inanıyorum.

DİKKAT!!!! Bu serumu kullanacak arkadaşlar leke tedavisine kesinlikle Ekim-Kasım-Aralık- Ocak- Şubat - Mart gibi güneşin etkisiz olduğu aylarda başlayın. Ve kesinlikle Kış bile olsa güneş kremi sürmeyi ihmal etmeyin....
Yine güneş kremi olarak Lubex anti age spf 50 yi öneririm tüm cilt tiplerine uygun ve ciltte tabak gibi durmuyor.

633A6025.jpg

X