Labiaplasti sürecim 2022

Ben bir buçuk ay önce meme toparlama yaptırdım o yüzden biraz ara verdim.agrı sızı değilde,kaşıntı,batma felaket bir hismiş huzurum kalmadı resmen.uyuyamaz oldum geceleri öyle korkunc geçiriyorum
Kaşıntı ne zaman başlıyor? Dikiş yerlerinde mi kaşıntı oluyor?

Kaşıntı ne zaman başlıyor? Dikiş yerlerinde mi kaşıntı oluyor?
Bir ay sonra bantlar çıktı öyle başladı.contraktubex bu jel kremde yapıyormuş kaşıntı.bunu kullanmadan da kaşıyor ama.batma ve kaşıntı onun haricinde çok memnunum.sadece kahverengi kısımların biri büyük biri küçük gözüküyor o biraz üzüyor beni.bir buçuk ay oldu henüz düzelir mi bilmem.bana öyle kalacakmış gibi geliyor.ama dikişlerim 6 aya görünmez hale gelir o kadar iyi dikilmiş ip gibi

Ben de bant yok. İlk kontrolde beyaz bantlar vardı onları çıkardım doktorum sonra takmadı. Üzerine krem sürüp gazlı bez ile kapatıp korsemi giyiyorum. Tamamen düzeleceğim günleri bekliyorumbugün 7.günüm.

Sizin ne oldu?benim dikleştirme bilirsiniz zaten ne kadar dikiş olduğunu bir ay sonra bantlar ilk çıktıgı gece çok ahlarım allahım ben ne yaptım diye.ertesi gün normale döndüm.o kadar dikiş görmek biraz üzdü beni.ama çok şükür Kİ ip gibi ip ince.kahverengi bölümdeki dikişler hiç belli olmuyor zaten ve alta doğru inen.kıvrımdaki ip şeklinde.o da tam kıvrıma 6 ay sonra falan iniyormuş o zaman hiç belli olmayacak zaten.beni su an tek rahatsız eden kahverengi bölgenin biri büyük biri küçük duruyor.sizde durum nedir?

Benim labioplasti+ dikleştirme+ protez yapıldı. Dikişlerim düzgün duruyor, şuan iki mememde patlayacak gibi kocaman. Protez göğüs altından kondu,oradaki dikişim görünmüyor bile.
Kahverengi bölgedeki boyut farkı ilk günden beri var mıydı? Ödemle alakalı bir durumdur belki de zamanla eşitlenir.

Bir ay bantlıydı o yüzden bilmiyorum. bir buçuk ay olacak Nerdeyse ama yaptıran biriyle konuştum o eşitlemiyormuş

merhaba geçmiş olsun acaba kaşımtıların nekadar sürdü

Doktorla görüşün kahverengi kısım ıcın eğer geçmez ise dövme ıle aynı boyuta getırebılırsınız göğüs ucu yapılır dövme ile

Merhaba,siz nerede ameliyat oldunuz ve ne kadar fiyata mal oldu acaba,,?
Ankara da Melike Oruç Özpostacı ya oldum. Dikleştirme+protez+labioplasti için 60 bin tl ödedim. Fiyatı ocak ayında almıştım, güncel fiyatları bilmiyorum,

Merhabalarr. Ben de geçen sene karın germe oldum. Doktor kalın ip kullanmış sanırım dikiş ip izleri var ve scar yamuk. Seneye karın germe revizyon + meme dikleştirme + silikon olmak istiyorum. Yorumunuz dikkatimi çekti hiç iç yok incecik demişsiniz. Benim için bu çokk önemli
bir durum çünkü son ameliyatımı olup estetik defterimi kapatacağım. Rica etsem doktorun ismini öğrenebilir miyim

Evet ip gibi ama maalesef en önemli noktada potluk var dikişler cok yukarda ve kötü görünüyor.benimde revizyon olmam gerekiyor.şimdiki aklım olsa nuh evin e giderdim.Bezmialem de.arkadaşım orda ameliyat oldu 5 gün önce şu an memnun ama ilerleyen zamanlarda yazarım tekrar.foto atarım

5 ay olacak maalesef buradaki potluk geçmedi.dikişler de yukarda dr 6 ay bekle dedi.ama hangi dr a danıştıysam onların düzeltilmesi gerekiyor dedi.konuyla ilgili bilgisi olan var mı

Eklentiler

• 87D6138E-144E-4F73-B127-2D8CB308B42C.jpeg
    79,4 KB · Görüntüleme: 59
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…