Labioblasti kurbanıyım:(

xgizem

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2023
9
0
39
Merhaba arkadaşlar. 6-7 sene önce labioblasti ameliyatı oldm. Dr iç dudakları tamamen kazımış şişliğim indkten sonra farkına vardım ve sordğmda öyle gerekiyodu aldım deyip çıkıştı.. Ve hiç memnun değilim 😭 Dikişler şişlkten dolayı açılmış bildiğiniz yırtık gbi duruo görüntü çok kötü bu beni çok üzüyor .. Sizlere sormak istediğim acaba en azından görüntü estetikle düzeltileblir mi ? Böyle bişy yaşayan var mı ?

Evet görüntüyü revizyonla düzeltiyolar da siz kime ameliyat oldunuz böyle hadi doktor öyle biri diyelim siz dava yoluna neden bakmadınız 6 7 yıl boyunca o görüntüyle mi dolaştınız

Dava açıcağımı söylediğimde git nereye istıosan şikayet et dedi . Bi dr tanıdığm var ona danştım dava açsam nolur falan die boşuna açarsın uğraştğnla kalırsın bi şeklde üste çıkar falan deyince vazgeçtm. Şuan bnm tek istedğim görüntüden kurtulmak

Boşuna açmış olmazdın hem maddi hem manevi tazminat alabilirdin. Bunu doktora değilde bi avukata danışsaydınız keşke. Revizyon operasyonları yapan doktorlar var şu anki görüntünüz için o doktorlardan fikir alabilirsiniz. Doktorunuzu sormuştum ama ismini paylaşmak istemiyorsanız özelden yazabilirsiniz ben de doktor arayışındayım yanlış seçim yapmak istemem

Doktor ismini özelden bana da yazabilir misiniz? Ya çok kötü oluuorum . Bu şekilde magduriyet yasayanların hikayelerine denk geldikçe :/:/

Boşuna açmış olmazdın hem maddi hem manevi tazminat alabilirdin. Bunu doktora değilde bi avukata danışsaydınız keşke. Revizyon operasyonları yapan doktorlar var şu anki görüntünüz için o doktorlardan fikir alabilirsiniz. Doktorunuzu sormuştum ama ismini paylaşmak istemiyorsanız özelden yazabilirsiniz ben de doktor arayışındayım yanlış seçim yapmak istemem
Ya bilemedm ki bi yönlendiren de olmadı :/ Keşke peşine düşseydim , şu saatten sonra açsam sonuç ne olur acaba sonçta 6-7 sene geçmş.. Doktorun soy ismini hattlayamamştm onu araştrdm cvp veremedm. Op.dr. Nuh Gümüştekim hastanenin ismini vermek istersm ama seneler önce ayrılmş ordan. Ama en son Şişli de bi yerde die duymuştm..
bu arada bi arada instagram da akrşıma çıkmştı yaptığı estetiklerim reklamını yapıodu bildiğin aman dkkat edin. İnsatgramı bulursam yazarm buraya

Doktor ismini özelden bana da yazabilir misiniz? Ya çok kötü oluuorum . Bu şekilde magduriyet yasayanların hikayelerine denk geldikçe :/:/
Çok iyi araştrmak gerekiyor çokk.. Bana biri tavsiye etti öve öve bitiremedi .. Sanırım müşteri buldukça para alıodu sanırım ..Ama adam beni bildiğin yarım bıraktı. Onu da geç görüntüsü yüzünden cinsellk yaşamaya korkuorm:// Beni kobay olarak kullanmş resmen 😞

Çok iyi araştrmak gerekiyor çokk.. Bana biri tavsiye etti öve öve bitiremedi .. Sanırım müşteri buldukça para alıodu sanırım ..Ama adam beni bildiğin yarım bıraktı. Onu da geç görüntüsü yüzünden cinsellk yaşamaya korkuorm:// Beni kobay olarak kullanmş resmen 😞

Keşke sadece tavsiyeyle değil hekimin genel olarak tüm geçmişini araştırsaydınız çok geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede iyi bir hekime denk gelirsiniz. Revizyon işlemleri çok önemli. Bende yeni labioplasti yaptırdım sayılır öyle bir görüntü yok ama merak ettim kaç ay sonra fark ettiniz bu durumu? Şişlikler inincemi

Keşke sadece tavsiyeyle değil hekimin genel olarak tüm geçmişini araştırsaydınız çok geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede iyi bir hekime denk gelirsiniz. Revizyon işlemleri çok önemli. Bende yeni labioplasti yaptırdım sayılır öyle bir görüntü yok ama merak ettim kaç ay sonra fark ettiniz bu durumu? Şişlikler inincemi
Ewet şişlik inince farkettim.Sorduğumda Ameliyattan önce muayene ettiniz komple almşsnz bnu bna söylemeniz danşmanız gerekmiyor muydu bilseydm yaptrmazdm dedm. Adamın çok umrunda olmadı git nereye şikayet edıosan et die çıktı işin içinden..Şişince Dikiş ipleri olduğu yeri hep kesmş boğum boğum oralar ve açılmş. Bna 1 ay eşinle birlkte olma demşti bn ona rağmen 2 ay olmadım. Dikişlerin derimi kesmesi açılması için de Bna suç attı erkn birlkte olmşsn o yüzde böyle olmş die 😡

Ya cahilliğime geldi işte şimdi ise herhangi bi estetik içn korkuorm bıçak altına yatmaya 😭

Ya cahilliğime geldi işte şimdi ise herhangi bi estetik içn korkuorm bıçak altına yatmaya 😭
Gerçekten haklısın böyle bir durumu atlatmak kolay değil. Yani benimde çok olmadı ama şu an ki görüntüden memnunum şişlik geçti öncesi sonrası fotoğraflarımda büyük fark var ama ben tek başına labioplasti yaptırmadım bir de vajinoplasti ve beyazlatma işlemi var sanırım doktordan doktora çok fark ediyor. Benm doktorumda ilişkiyi 1,5 ay dedi bende senin gibi garanti olsun diye 2 ay girmedim. Allah korusun vallahi senin gibi bir şey yaşasam ne yapardım bilmiyorum. Çok geçmiş olsun tekrar

Merhaba arkadaşlar. 6-7 sene önce labioblasti ameliyatı oldm. Dr iç dudakları tamamen kazımış şişliğim indkten sonra farkına vardım ve sordğmda öyle gerekiyodu aldım deyip çıkıştı.. Ve hiç memnun değilim 😭 Dikişler şişlkten dolayı açılmış bildiğiniz yırtık gbi duruo görüntü çok kötü bu beni çok üzüyor .. Sizlere sormak istediğim acaba en azından görüntü estetikle düzeltileblir mi ? Böyle bişy yaşayan var mı ?
Merhaba aynı durumdayım ne yaptınız? Benimde dikişlerim açıldı çok kötüyüm

Valla bn açıldğyla kaldm. Şişince ipler kesti etimi boğum boğum duruo dikş yerleri. Hatta dikiş yerinin altından yani güya kaynayacağı dğer yerin arasında boşluk var bşka bi dr görünce çok şaşrmştı. Elinde ince uzun bşy vardı bikdiğin onu dikişlerin altın geçirdi .Burda ki arkdşlar revizyondan bahsetti ama cesaret edemıorm ya daha kötü olursa die .. kaldı ki iyi arştrmk lazm dr u 🤷🏻‍♀️
ameliyatı yapan dr a gtmedn mi kontrol için

Ben 10 gün önce oldum bakalım benim sonuç ne olacak
Ama revizyon ameliyatı olabilirsin bir araştır
Resim atabilme sansın var mı özelden canım?
Çok geçmiş olsun😢

Sizin daha çok yeniymş düzeltilebilir. Benm 7-8 yıl geçti üzernden.. Tşk ederm size de geçmş olsn.

Valla bn açıldğyla kaldm. Şişince ipler kesti etimi boğum boğum duruo dikş yerleri. Hatta dikiş yerinin altından yani güya kaynayacağı dğer yerin arasında boşluk var bşka bi dr görünce çok şaşrmştı. Elinde ince uzun bşy vardı bikdiğin onu dikişlerin altın geçirdi .Burda ki arkdşlar revizyondan bahsetti ama cesaret edemıorm ya daha kötü olursa die .. kaldı ki iyi arştrmk lazm dr u 🤷🏻‍♀️

ameliyatı yapan dr a gtmedn mi kontrol için
Bana yazar mısın özelden konusmaya cok ihtiyacım var cok kötüyüm

X