labioplasti 2023

Selen Soyder

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2023
35
-2
20
yakın zamanda labioplasti klitorisin estetiği olucam ama bu ikisini farklı doktorlara aynı günde yaptırmak istiyorum bu olur mu ve ikinci sorumda bu operasyonlardan bir ay sonra lazere gidebilir miyim?

yakın zamanda labioplasti klitorisin estetiği olucam ama bu ikisini farklı doktorlara aynı günde yaptırmak istiyorum bu olur mu ve ikinci sorumda bu operasyonlardan bir ay sonra lazere gidebilir miyim?
Lazer konusunda yorum yapayım kişinin iyileşme süreci ten yapısına göre değişiyor bende operasyon öncesi lazere gidiyordum 6. Haftadayım hala dikişlerim var Dr um 2 ay lazer yok demişti ben ara vermek zorunda kaldım diğer bölgelerimi yaptırıyorum özel bölgeye ara verdik dikişleriniz erken düşerse iyileşme olursa Dr unuz izin verir diye düşünüyorum dikişli halde yapılamıyor maalesef

Yarın da kontrolüm var eğer dikişlerimi alırsa izin de verirse ben gitmeyi düşünüyorum ama dediğim gibi ben 6.haftadayım kimisinin 3. Haftada yada 1 ayda dikişleri düşmüş oluyor bende öyle olmadı maalesef sanırım etim çabuk toparlamıyor

Yarın da kontrolüm var eğer dikişlerimi alırsa izin de verirse ben gitmeyi düşünüyorum ama dediğim gibi ben 6.haftadayım kimisinin 3. Haftada yada 1 ayda dikişleri düşmüş oluyor bende öyle olmadı maalesef sanırım etim çabuk toparlamıyor
Pardon pazartesi kontrolüm

devlette yaptırmak istiyorum ama klitorisi de yaparlar mı bilmiyorum dolgu yapmazlar herhalde sanmiyorumfa bide sigortam yok yaparlarmi bilmiyorum 18 yasindayim
Bana dolgu yapılmadı fakat devlet hastaneleri bu operasyonlar için ücret almasa da dolgu özele girdiği için devlette ücret talep eder diye düşünüyorum yani Dr um la sohbet ederken öyle söyledi sigorta kapsamına girmiyor dedi

Doktorlar aynı hastanede değil ise yüksek ücretile olabilirsin. Lazer için de gidemezsin çok hassas olucaksın.

X