Labioplasti ameliyatı doktor önerisi

rabia1279

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
33
2
32
Merhaba kızlar 18 Aralık 2020 ameliyat oldum fakat görüntüsünü hiç beğenmedim kloristim havada kaldı ve iç dudaklarım tamamen kesilmiş vajina giriş bölgesinin kenarindada bi parça et kalmış ciddi anlamda pişman oldum ve klorsitimin altındaki hassasiyet hala geçmedi farkli bir doktora göstermek istiyorum istanbulda bu işin profesörü dediğiniz bir doktor varmı :KK43:

Ben ankarada yaptirdim memnunum dusunursen onerebilirim.

Merhaba kızlar 18 Aralık 2020 ameliyat oldum fakat görüntüsünü hiç beğenmedim kloristim havada kaldı ve iç dudaklarım tamamen kesilmiş vajina giriş bölgesinin kenarindada bi parça et kalmış ciddi anlamda pişman oldum ve klorsitimin altındaki hassasiyet hala geçmedi farkli bir doktora göstermek istiyorum istanbulda bu işin profesörü dediğiniz bir doktor varmı :KK43:
Hangi doktora yaptırdınız ? Özgür kartal esra çabuk cömert yeşim yerçok İstanbul da iyi bildiklerim Instagram sayfalarında da aktifler hastalar memnun

Hangi doktora yaptırdınız ? Özgür kartal esra çabuk cömert yeşim yerçok İstanbul da iyi bildiklerim Instagram sayfalarında da aktifler hastalar memnun
yardım için tskr ederim canım nisantasi azimet ozdemir.. bugun farkettim klorist alti hassasiyetim %90 yakin azalmis belkide 2 ay yeni doldu zamani vardi herhalde ama goruntuden hosnut degilim

siz kime gitmiştiniz ilk başta ?Bende araştırıyorum DR ama hala karar veremedim

İstanbula da geliyo kendileri Esra Cabuk Comerte yaptirdim ben ameliyatimi yili gecti memnun kaldim.

X