Labioplasti Ameliyatı sonrası iyileşme sürecim

Merhaba ben hem vajinoplasti hem lapioplasti oldum 32,ci gunumdeyim dikislerim hala duruyor sizin dediğiniz gibi benimde klitoris in sağ tarafı hem çok hassas acıyor hemde ufak şişlikler var benimde doktorum iki ay bekle dedi ama o klitoris teki hassasiyet ve acıma şişlik beni korkutuyor böylemi kalıcak acaba diye sizin ne kadar oldu yaptirali şu an nasıl siniz
Şişliğiniz geçtimi acaba klitorisinizdeki

Benim çok çok sıkıntılı oldu. Labioplastinin heralde her başlığına bişiler yazmışımdır. Vajina girişine kadar komple alındı. Dikiş açılması yüzünden baya geç kaynadı. Acılarımın bitmesi 6 ayı buldu diyebilirim. Neredeyse tamamen de iç dudakları aldı. Aslında derdim barbie vajina değildi ama yaptı. Bu durum da iyileşmeyi geciktirdi. sadece klitoris üzerinde hafif bir potluk kaldı o kadar. onun harici kapalı bir görüntü var. görüntüden memnunum. en önemlisi his kaybıydı. asla öyle bir şey olmadı. aksine daha hassas hale geldi. Aynı doktora ameliyat olan çok kişiyle özelden konuşuyoruz benzer problemler. Başka kişilere ameliyat olanlarda var baya iç dudaklar dışarda kalmış çoğu kişinin bilemedim. sanırım her doktorun tarzı farklı
Merhaba ben de hudoplasti oldum genel ödem indi ama klitoris ödemi asla inmedi 19.günüm şu an ve beyaz enf vardı 3.kutu antibiyotiği yazdı normal mi o konuda da endişeliyim dikiş tutmuyor zaten ödemden atıyo sürekli ne rif ampul ne antibiyotik ne batikon açık da tutuyorum evde temiz bi bakım yapıyorum ama mental açıdan çok etkileniyorum sizde süreç nasıldı nasıl tamamlandı

X