Labioplasti Ameliyatım

Çok normal. Düzelmesi uzun sürüyor. Ben yaptıralım 5 ay oldu, şuan tamamen düzeldim.
hiç geçmiycekmş gibi hissediyorum umarım düzelir pskoljim çok bozuldu hiçbişey yapasım yok sürekliler ağlıyorm iştahım gitti zar zor yiyorm biseyler hayattan koptum resmen çok takıntılıyım sanırım bundan kaynaklı korkuyorum geçmez diye kist vardı benim klitoristimde onu aldılar sonra estetiğini yapıp diktiler o sertlikten çok korktum çoğu kişide oluyomuş içim rahatladı az da olsa bilmiyorum 28 i kontrol var bakalım doktor neler söyleyecek

4 günlük ameliyatlı birinin doktoruna asistanına ulaşamaması ne demek asistanın görevlerinden biri zaten bu değil mi doktorun ismini paylaşmalısınız bence en azından forumda olan arkadaşlara yardımcı olur. Size de çok geçmiş olsun ki umarım geçmiştir

İlişki durumunu oldu mu acaba?
2 ay sonrasında denedik ama benim için zor oldu. Canım çok yandı ve yoğun baskı hissettim. 3 ay sonrası baya düzeldim. Tamamen iyileşme bir yılı buluyormuş yani dokuların kendini tamamen onarması vs...uzun bir süreç gerektiriyor.

Sertlik bende de uzunca bir süre oldu, çok normal bir durum. Moralinizi yüksek tutmaya çalışın. Psikolojik durum çok önemli. Zaten ameliyat sonrası sürekli yatmaktan kaynaklı psikolojik yıpranma oluyor. Dışarı çıkıp yürüyüş yapın, güzel filmler açıp izleyin, kafanızı dağıtacak bir şeyler bulmaya çalışın. Çünkü iyileşme süreci uzun sürüyor. Sabredin, zamanla hepsi geçecek.

ay umarımm dediğiniz gibi olur çok teşekkür ederim teselliniz için

dize birşeydaha sorabilirmiyim

ödemleriniz tam olarak nezaman geçti benim klitoristim çok fazla şiş hala birde klitoristimin yanlarında beyaz beyaz sertlikler var kupkuru iç dudağımın tekide beyaz oldu rengi bu sürecide yaşadınızmı yazarmısınız klitoristimn üstüde yara bildiğiniz o nezaman geçer acaba

Benim sadece labioplasti yapıldı, klitorise müdahele edilmedi. Ödemim hiç olmadı. Morarma, ağrı vs... bunları hiç yaşamadım.

Benim sadece labioplasti yapıldı, klitorise müdahele edilmedi. Ödemim hiç olmadı. Morarma, ağrı vs... bunları hiç yaşamadım.
Merhaba, sizde iç dudaklar ne kadar küçüktüldu ? Yani şu an ne kadar kaldı sıfırlandı mi yoksa yarim cm 1 er cm gibi doku kaldı mı?

Nerede ve hangi doktorda oldunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…