Labioplasti Olacaklar Dikkat!!!

Arkadaşlar başka bir başlığa yazmıştım, ama doğru yere mi yazdım bilmiyorum. Bugün labioplasti ameliyatımın 12. günü ve şişler iyice azaldı, bir taraf tamamen indi diğer tarafta hala biraz var ama çok azaldı. Doktorum pansumanları 10. gün bırakmamı söyledi. Baya rahatladım. Bir ayın sonunda da spor, havuz vs. her şey serbestmiş. Bakalım. Şimdilik iyi ki yaptırmışım demeye devam ediyorum. Umarım hep böyle derim. Aynadaki görüntü bile insana kendini iyi hissettiriyor daha tam iyileşmese bile. Sorularınız varsa cevaplarım.
Merhaba hangi doktora labioplasti oldunuz? Ve ücret ne kadar ödediniz?

Çok tesekkürler.Öncelikle ön muayeneye gittim ameliyat kararı verdik kan tahlili akciğer röntgeni çekildi.Yatış işlemini yaptırdım ve anestezist ile görüştüm. 15 gün sonrasına ameliyat günü verdi.Epidural belden aşagi uyusturdular ameliyat cok iyi gecti. Bir gece hastahanede yattim.Buz uygulamasi agri kesici ve antibiyotik tedavisi verildi.1 hafta sonra kontrole gittim.Evdede byz uygulaması yaptım ilaclari duzenli kullandim.Çok sukur hicbir sıkıntı yasamadim.
Hangi doktora hangi hastanede oldunuz? Ücret ne kadar ödediniz?

Merhabalar bugün 24. Günüm ve ödem aşırı derecede hiç geçmiyor dikişler neredeyse tamamen eridi ama ödem ve şekil olarak iki dudakta da çıkıntılar var büyük şekilde, tuvaletimi bile zor yapıyorum resmen kapalı şekilde çünkü :KK43: burada benzer şeyleri yaşayanlar olmuş gerçekten geçecek mi ne yapmalıyım hep böyle kalacakmış gibi :KK43: ayakta durduğumda iyice artıyor şişlik

X