Labioplasti oldum

meridith1118

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2014
5
2
Arkadaşlar ben bu durumdan son 4 yıldır görüntü olarak şikayetçiydim ancak benim yıllardır idrar yolları enfeksiyonum sürekli tekrarlardı ve doktorlar nedenini kesinlikle söyleyemezdi.Derken jinekoloğum ikisi arasındaki bağlantıyı farketti ve ameliyat olmamı önerdi.Bu nedenle 1 hafta önce ameliyata girdim.Ameliyatımı genel anestezi altında hastanede 1 gece kalarak geçirdim şişlikler inmeye ve şekli iyice belli olmaya başladı.Şuan çok mutluyum ve iyi ki olmuşum diyorum.Sorularınız varsa cevaplayabilirim.İyi günler :KK200:

Merabalar ben son görüntüsünden memnun musunuz merak ettim. Bir de ilişki sırasında bir farklılık ya da zorlanma acıma oldu mu acaba

Arkadaslar bana labioplasti alanında uzman işini çok iyi yapan doktor oneririrmisiniz

Arkadaslar bana labioplasti alanında uzman işini çok iyi yapan doktor oneririrmisiniz
labioplasti yapan çok doktor var sen hangi şehirdesin canım ben ameliyathane hemşiresiydim yıllarca çok doktorla çalıştım bu işde en profesyonel olan süleyman eserdağ dır. Yani sana türkiyedeki en iyi isim bu adam diyebilirim. eli çok iyidir düzgün çalışır.

Bugün aradım o doktor u randevu alamadım sekreter 1 ay boyunca ameliyatlarin dolu olduğunu söyledi ben önümüzde ki hafta ameliyat olmak istiyorum açıkçası biraz da fiyat pahalı geldi

Ben meme estetiği ile ilgili Hasan bey icin çok iyi şeyler durdum ama benimki genital estetik olduğundan konuştuğum doktorlar sadece bu iş ile ilgili birinin daha iyi olacağını söylediler. His kaybı olur diye korkuyorum. O yüzden tecrübeli biri olmalı Süleyman Eserdaga karar verdim. Avrupada ki estetik cerrahlarin genital estetik baskaniymis. Yabancı doktorlara da eğitim veriyormuş. En çok ona güven duydum. Hadi bakalım hayırlısı 20 Kasım Cuma ameliyat olacağım. Olsun bitsin. Artık çok geriliyor yaa.

Ben meme estetiği ile ilgili Hasan bey icin çok iyi şeyler durdum ama benimki genital estetik olduğundan konuştuğum doktorlar sadece bu iş ile ilgili birinin daha iyi olacağını söylediler. His kaybı olur diye korkuyorum. O yüzden tecrübeli biri olmalı Süleyman Eserdaga karar verdim. Avrupada ki estetik cerrahlarin genital estetik baskaniymis. Yabancı doktorlara da eğitim veriyormuş. En çok ona güven duydum. Hadi bakalım hayırlısı 20 Kasım Cuma ameliyat olacağım. Olsun bitsin. Artık çok geriliyor yaa.
Ben Hasan beye genital estetik olanlarla görüştüm. Fikir aldım. Memnundular inşallah bende memnun kalırım :KK66: Şans işi biraz tabi :KK66:
His kaybı önemli tabi,inşallah ne sen nede ben yaşarız böyle birşeyi ..
Doktorun kimin olacağı önemli değil önemli olan gerçekten memnun kalmak her ne operasyon olursa olsun.
Ben yarın gidip görüşeceğim tekrardan doktorla. Hemde gün alacağım bakalım ne zamana gün verecekler :KK66:
Güzel haberlerle burada olalım Can'ım :KK66:

Çok mutluyum arkadaşlar kendimi suan çok iyi hissediyorum çok güzel karşılandım çok tatlı ve cok azimli işlerinde iyi insanlar herhangi bi sıkıntım olmadi

X