Labioplasti sonrası pişmanlık

Her zaman yaptıkları gibi sormamanıza rağmen size cevap olarak bir doktor ismi vermişler. Doktor seçerken dikkatli olmanız için bu konuyu da incelemenizi tavsiye ederim.

Merhabalar Dr. Barış Korkmaz'a labioplasti olanlar görüşlerini paylaşabilir mi

Sorduğunuz soruya gelince okuduğum gerçek yorumlara göre bence çok kolay bir operasyon değil. Çok kolay geçti, hiç ağrım olmadı, bir günde ayağa kalktım, doktordan çok memnunum bu doktor kadınlar için yaratılmış gibi şeylere kesinlikle inanmayın. Görüntünün oturması sanırım yine 5 6 ayı felan bulabiliyormuş. Kimisi de genelde aylarca sıkıntı çektim ama yine de görüntü eskisinden iyi diyor. Sonuç olarak birazda şans meselesi sanırım.
Labioplasti olmadan önce de sizin yorumunuzu okumuştum. Eskiden bana da sizin gibi yorumlar daha samimi geliyordu ama bildirmem gerekiyor ki:
Ben de ilk gün ayağa kalktım
Hatta ameliyattan eve arabayı kendim kullanıp döndüm (bunu tavsiye etmem tabi, refakatçiniz olmasını tavsiye ederim)
Ameliyatın ertesi günü gayet normal yürüyordum sadece oturup kalkmalarda dikkatliydim.
Ağrım olmadı (o bölgede sızlamalar vardı sadece)
Doktorumdan da memnunum.

Yani böyle diyenlerin hepsi reklam olmayabilir :) Ben yaşayan biri olarak yazıyorum.

Ameliyat sonrası sürecini çok kötü geçirip buraya yazanlardan ben de olumsuz etkileniyordum erteledikçe erteledim korkudan. Ama herkeste öyle olmadığını yada doktorum ameliyat şekliyle alakalı olabileceğini de bilmek gerekiyor. İyi şeyleri de birilerinin yazması gerekiyor.

Labioplasti olmadan önce de sizin yorumunuzu okumuştum. Eskiden bana da sizin gibi yorumlar daha samimi geliyordu ama bildirmem gerekiyor ki:
Ben de ilk gün ayağa kalktım
Hatta ameliyattan eve arabayı kendim kullanıp döndüm (bunu tavsiye etmem tabi, refakatçiniz olmasını tavsiye ederim)
Ameliyatın ertesi günü gayet normal yürüyordum sadece oturup kalkmalarda dikkatliydim.
Ağrım olmadı (o bölgede sızlamalar vardı sadece)
Doktorumdan da memnunum.

Yani böyle diyenlerin hepsi reklam olmayabilir :) Ben yaşayan biri olarak yazıyorum.

Ameliyat sonrası sürecini çok kötü geçirip buraya yazanlardan ben de olumsuz etkileniyordum erteledikçe erteledim korkudan. Ama herkeste öyle olmadığını yada doktorum ameliyat şekliyle alakalı olabileceğini de bilmek gerekiyor. İyi şeyleri de birilerinin yazması gerekiyor.
Doktorunuzun ismini ögrenebilirmiyim ve ne kadar ödemiştiniz toplam

Ben de tam bir hafta önce oldum. İlk başta doktor resmini çekmişti çok beğendim sonra ödem oldu galiba ve ilk günden beri cisim yana doğru akıyor popoma falan geliyor. Doktora sordum da ödemden olabileceğini söyledi. Ama ben çok kafaya taktım böyle bir durum yaşayan var mı? Ya da yaşayıp ödem geçtikten sonra düzelen?
Merhabalar bende bugun tam 9.günüm klitorisimede müdahele edildi ama şuan klitorisim aşırı şiş durumda zamanla ineceğini söylüyor doktor sizin indimi

X