Labioplasti Sürecim Tüm Detaylar

xxsengulxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2023
11
1
45
Herkese merhaba benim gibi çok araştırmacı ,detaycı ve titiz birileri olur belki diye Labioplasti ameliyatımın detaylarını anlatmak istiyorum. Nitekim ben de bu ameliyatı olmadan önce detaylı bir yorum aradım ama dogru söylemek gerekirse benim gibi anlatan ve bu durumu gerçekten yaşadığı gibi anlatan birilerini bulamamıştım. Bu yüzden size yardımcı olacağını düşünüyorum. Yine de aklınıza takılan bir şey olursa konu altından bana yazabilirsiniz bende seve seve sizinle paylaşabilirim 🙏

Öncelikle sanırım 6 yıldır fln hep ertelediğimiz bir işlemdi. Bu süre içerisinde hep araştırdım ve en sonunda en doğru kararın Antalya’da Mehmet Bey olduğuna karar verdim. İstanbuldan Antalya’ya günübirlik gidip döndüm. Benim için önemli olan sağlıklı ve istediğim şekilde bu operasyonun tamamlanmasıydı. Kliniklerinin telefonunu aradığımda Zehra hanımla görüştük. Estetik operasyonların 20 bin den başladığını söyledi. Net rakamın ön muayenede hocanın yapacağı muayeneden sonra netleşeceğinin belli olacağını iletti. 17 Mart Cuma günü önce ön görüşme ve muayene yaptı hoca. Daha sonra klitoris düzeltme de ihtiyacım olduğunu söyledi. Eğer o olmazsa o kısımda mikropenis görüntüsü oluşabileceğini söyledi. Bütünsel estetik bakış açısı ve empati yeteneği çok başarılıydı. Hocanın çok farklı bir aurası var. Yani o kadar araştırma yapmama rağmen kendisiyle görüştükten sonra tüm fikirlerim değişti ve ne dediyse ona harfiyen uymaya karar verdim. ( Sonuçtan da hiç pişman değilim, iyi ki kendisini dinlemişm )

Bu arada 3 katlı çok temiz bir klinik. hastaları da çok fazla. Sanırım Antalya daki herkes buraya geliyor. Aslında benim tek korkum sedasyon veya anestezi altında bir şey hisseder miyim yada bu benim için bir tramva olurmuydu ama hiç alakası yokmuş. Okudukça anlayacaksınız... Neyse işlemler netleştikten sonra operasyon için hazırladılar. Hafif bir sedasyon aldım. Uyandığımda tüm operasyon bitmişti yaklaşık 45 dk sonra uyandım. O bölgede hiç birşey hissetmiyordum. Hiç acı sızı duymadım. Nedenini sorduğumda işlem esnasında ayrıca uzun etkili lokal anestezi o bölgeye yaptığını söyledi hoca. Yani işlemin hiç bir şekilde hissedilmemesi bu durumdan yersizce korktuğumu da göstermiş oldu bana. Yine söylüyorum bence doktordan doktora çok fark var, çünkü daha önce bunu başka bir doktora söylediğimde hiç bu kadar detaylı bilgi vermemiş aksine beni geçiştirmişti.

Kendime geldikten sonra öncesi sonrası fotoma inanamadım. Yani elbet bir sonuç bekliyordum ve bunu daha önce operasyon yaptırmış kişilerin fotoğraflarından incelemiştim ama bu kadar güzel olabileceğini bilsetydim inanın 5-6 sene beklemezdim :)

Ameliyattan sonra akşam Istanbul’ a geldim. Genital bölgem uyuşuktu hala bir sıkıntı yaşamadım. Tuvaletten sonra Batikonla temizlik yapıyorsunuz sadece. Kaşıntı problemi bende fazla olmadı, yaşayanlar olmuş ama dediğim gibi bu tamamen herkesin iyileşme süreci ile alakalı diye düşünüyorum. Ameliyattan sonra detaylı bir reçete verdiler ve ilaçları kremleri anlattılar. Ben operasyondan çok memnun kaldım. Tüm ekip harikaydı. Çok ilgililerdi. Ertesi gün hafif sızı oldu o bölgede bir kaç sefer ağrı kesici yaptırdım. Ne sorsam anında cevap aldım. Ameliyat sonrası süreçte hastalarına sahip çıkmaları ve güven benim için çok önemliydi. Ptesi işe geri başlayabildim. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Şimdi iyileşmem artık tamamlandı. Ve sonuç tek kelimeyse harika. Dikişler kendiliğinden eriyor ve estetik bir görüntü var tamamen. Bir sorunuz olursa süreçle ilgili yardımcı olurum her zaman bu konu altından yine kendi deneyimlerinizi paylaşırsanız arkadaşlarımızda bilgilenmiş olur 😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba güncel fiyat hakkında bilginiz var mı siz ne zaman ne kadara oldunuz bi de lokal anestezi seçeneği var mı bu doktorda

Merhaba güncel fiyat hakkında bilginiz var mı siz ne zaman ne kadara oldunuz bi de lokal anestezi seçeneği var mı bu doktorda
Benim arkadaşım lokalle olmuştu. Ben açıkçası çok dayanamayacağımı düşündüğüm için uyumak istedim. Hoca opsiyon sunuyor hangisini kabul ederseniz ona göre yardımcı olur diye düşünüyorum. Şu an fiyatlar ne oldu bilmiyorum ama Asistanı Zehra hanım bakıyordu telefonuna bir arayıp sormak lazım

Ameliyat sonrası krem kullandınız mı ,kullandıysanız eğer kaç gün öğrenebilir miyim?

Ameliyati olacak olanlara tavsiye olmayin arkadaslar. Aşırı pisman oldum ben. Hele ki hassas bir cilde sahipseniz asla. Yani cektigim o acidan sonra benden adriana lima ciksa yine umrumda degildi öyle soyleyeyim. Herkes cok pozitif niyeyse. Ben ameliyat oldum 2 gün orta agrilarla istr agri kesicilerle ilerledi 3. Gün kanamam artti sonra o kadat siddetli bir acı çektim ki tarif edemem. Hayatimin en berbat deneyimi. Kanamam geliyor atesleniyorum kendimi sikmaktan asla hareket edemiyorum canim yanıyor. O gün doktoruma yazdim ilk basta kanamanin normal olduğunu ödemden kaynakli olduğunu söyledi daha sonra cok aci cektigimi söyleyince doktorumun yaninda buldum kendimi dikişlerim açılmış. Hemen 2. Bir ameliyat geçirdim. Bacaklari fazla ayirmamak gerekiyormus ben kurusun hemen diye ayirip uzaniyordum. 2. Ameliyati dün oldum su an asla idrar yapamiyorum canim çok yaniyor. Tuvalete gitmemek için su icmemeye çalışıyorum. Ciddiyim böyle bir acı yok. Sadece uzaniyorum. Hareketleriniz aşırı kısıtlı oluyor. Ben normal oturuken bile 3dk da aci hissetmeye basliyorum. Guzellik falan bos isler. Ben saglik icin yaptirmistim cok fazla enfeksiyon oluyordu ama kendime daha çok zarar verdim resmen. Ertesi gün iyilestim diyenler ne yasiyor anlamadim gerçekten. 24 yasimdan sonra o kadar kanamam oldu ki su an kan tutmaya başladı kendi cektigim resimlere bile ( kontrol icin ozel bolgemin resimlerini cekip bakıyordum) bakamiyorum bayilacak gibi oluyorum. Yapmayın ozendirmeyin. Hayatimda verdigim en yanlis karar oldu bu benim için. Burda bu islemi bu kadar basit anlatan hickimseye hakkimi helal de etmiyorum. Basit bir islem olsa düşünün 3 hafta merdiven çıkmak bile yasak. Su an tek dileğim tuvalete gidip acısız tuvaletimi yapabilmek. Umarım birileri yazimi görür ve vazgecer. Ben hayatim boyunca o çektiğim acıyı unutamiycam çünkü

Ameliyati olacak olanlara tavsiye olmayin arkadaslar. Aşırı pisman oldum ben. Hele ki hassas bir cilde sahipseniz asla. Yani cektigim o acidan sonra benden adriana lima ciksa yine umrumda degildi öyle soyleyeyim. Herkes cok pozitif niyeyse. Ben ameliyat oldum 2 gün orta agrilarla istr agri kesicilerle ilerledi 3. Gün kanamam artti sonra o kadat siddetli bir acı çektim ki tarif edemem. Hayatimin en berbat deneyimi. Kanamam geliyor atesleniyorum kendimi sikmaktan asla hareket edemiyorum canim yanıyor. O gün doktoruma yazdim ilk basta kanamanin normal olduğunu ödemden kaynakli olduğunu söyledi daha sonra cok aci cektigimi söyleyince doktorumun yaninda buldum kendimi dikişlerim açılmış. Hemen 2. Bir ameliyat geçirdim. Bacaklari fazla ayirmamak gerekiyormus ben kurusun hemen diye ayirip uzaniyordum. 2. Ameliyati dün oldum su an asla idrar yapamiyorum canim çok yaniyor. Tuvalete gitmemek için su icmemeye çalışıyorum. Ciddiyim böyle bir acı yok. Sadece uzaniyorum. Hareketleriniz aşırı kısıtlı oluyor. Ben normal oturuken bile 3dk da aci hissetmeye basliyorum. Guzellik falan bos isler. Ben saglik icin yaptirmistim cok fazla enfeksiyon oluyordu ama kendime daha çok zarar verdim resmen. Ertesi gün iyilestim diyenler ne yasiyor anlamadim gerçekten. 24 yasimdan sonra o kadar kanamam oldu ki su an kan tutmaya başladı kendi cektigim resimlere bile ( kontrol icin ozel bolgemin resimlerini cekip bakıyordum) bakamiyorum bayilacak gibi oluyorum. Yapmayın ozendirmeyin. Hayatimda verdigim en yanlis karar oldu bu benim için. Burda bu islemi bu kadar basit anlatan hickimseye hakkimi helal de etmiyorum. Basit bir islem olsa düşünün 3 hafta merdiven çıkmak bile yasak. Su an tek dileğim tuvalete gidip acısız tuvaletimi yapabilmek. Umarım birileri yazimi görür ve vazgecer. Ben hayatim boyunca o çektiğim acıyı unutamiycam çünkü
Çok üzüldüm canım ama bence kişiden kişiye değişiyor söylediklerin. Çünkü ben sadece uçakta biraz zorlandım ama uçuş 35 dakika sürdüğü için eve gider gitmez attım kendimi yatağa. Arkadaşım da operasyondan sonra avm ye gitmişti mesela çok şaşırmıştım. Herhalde o yapılan işlemin büyüklüğü ve kişinin dayanıklılığıyla değişiyor. Özel olmazsa, doktorunun ismini paylaşır mısın özelden bir de fiyatı?

Gayet normal hiç takma kafana 3-4 ay sürenler var. Şu an tam hatırlamıyorum ama sanırım benimde endişelerim 2 ay kadar sürmüştü

Şimdi nasılsınız ve doktorunuz kimdi çünkü Dr da çok önemli özelden yazabilir misiniz?

X