Labioplasti Tuğrul Başar

Crnx_0

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2023
3
0
24
Herkese merhaba 27 Şubat'ta Tuğrul beye revizyon ameliyatı oldum. Öncesinde de ameliyatı kendisi yapmıştı ve sol taraftaki dudak diğerine oranla fazla kaldığı için revizyon için ücretsiz bir şekilde teklifte bulundu. Kendisi süreç içerisinde ilgili, bilgi sunan, kibar ve iyi niyetli birisi bence. Ancak ne yazık ki revizyon ameliyatı da çok kötü oldu. Sol tarafın üstleri evet esitlendi ama aşağısı çok fazla kaldı ve eşitsizlik devam etti. Ayağa kalktigimda da hala labiolar gözüküyor. Prp işlemi de yapıldı ki bence işe yarıyor fakat renk açma olarak düşünmeyin. Onun için zaten başka krem önerisinde bulunuyor. Ameliyat sonrası acı çekmedim onu da ekleyebilirim. Ne yazikki labioplasti istediğim gibi olmadı ve hüsranla sonuçlandı. Eğer benim gibi koku,enfeksiyon ve kıyafet giyerken oluşan ağrıdan çok şikayetçi değilseniz lütfen şeklini bozmak için böyle ameliyatlara kalkışmayın. Ne olursa olsun en az bir ay hafif düzeyde bile olsa ağrı cekiyorsunuz ve bir süre işe gidemiyorsunuz. Okuyan herkese yardımcı olur umarım.

Canım revizyonun da istediğin gibi olmamasına üzüldüm. Bu doktora bir arkadaşım ameliyat olmuştu bir başka yerde yorum yapan kişi gibi aynı şeyleri yaşadı. Devlette ameliyatın ücretli olduğunu sıranın gelmeyeceğini o yüzden özeli önermiş. Prp işlemi için de bir yerle anlaşmalıymış oradan yaptiriyormus. Arkadaşımın anlattığına göre sırf prp yaptırsın diye ezikleyip "ya size prp öneririm ama fiyatı yüksek gelir, almazsınız, hiç önermek istemiyorum fiyatından dolayı" gibi söylemlerde bulunmuş. Revizyona rağmen verim almadıysanız paranızı almanız lazım. Bu arada prpden nasıl bir sonuç aldiniz

Bu arada ben de labioplasti ameliyatı için doktor arayışındayım memnun kalanlar önerilerini söylerse çok memnun olurum

Canım revizyonun da istediğin gibi olmamasına üzüldüm. Bu doktora bir arkadaşım ameliyat olmuştu bir başka yerde yorum yapan kişi gibi aynı şeyleri yaşadı. Devlette ameliyatın ücretli olduğunu sıranın gelmeyeceğini o yüzden özeli önermiş. Prp işlemi için de bir yerle anlaşmalıymış oradan yaptiriyormus. Arkadaşımın anlattığına göre sırf prp yaptırsın diye ezikleyip "ya size prp öneririm ama fiyatı yüksek gelir, almazsınız, hiç önermek istemiyorum fiyatından dolayı" gibi söylemlerde bulunmuş. Revizyona rağmen verim almadıysanız paranızı almanız lazım. Bu arada prpden nasıl bir sonuç aldiniz
Merhaba diğer yazılanları da okudum şimdi sizin dediklerinizi de çok şaşırdım. Tuğrul bey anlayışlı ve iyi niyetli birisi aslında. Ameliyat sonrasında muayene işlemi içinde çok fazla yardımcı oldu ve kontrol sağladı. Parasal açıdan bu işe yaklaştığını düşünmüyorum. Belki genç olmasının verdiği tecrübesizlik olabilir sonuçta çok kolay bir ameliyat değil bence. İlk ameliyatimda doku çok fazlaydı beklentim o kadar yüksek değildi ama revizyonda o kadar az dokuya rağmen simetri sağlanmaması çok kötü oldu. Sağ dudağın alt kısmında testere dişi gibi görüntü var. Araştırmalarıma göre bu görünüm hatalymiş. Prp için de baştan söylüyor çok fazla renk açmaya yaramadığını ama dokuların izlerin iyileşmesini kolaylaştıracağını ifade etti. Dediği gibi de oldu iz kalmadan geçti ve görünüm gençleşti.

Bu tarz ameliyatlar için ücreti düşünmeden yaptırmak lazım, o dönem çalışmadığım için uygun bir yer bulmak istemistim. İlk ameliyatta simetri sağlanmaması daha fazlaydı ama testere dişi görünümü yoktu sanırım. İkincide ic dudak neredeyse kalmadı ve haliyle alt kısım çok rahat gözüküyor. Cinsellik açısından eskiye oranla daha fazla kaygı yaşıyorum.

Allah akıl fikir versin...

önce ruh sağlığı çok önemli.

Böyle hasta çıkar kendi sorar, kendine canım diye başlayan bir mesajla cevap verir...

X