Labioplasti ve Genital Bölge Renk Açma İşlemi

denizgencer666

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
13
2
31
Merhabalar burada yorumları okuyordum en aktif olarak bir konu açmak istedim.İlk sorum labioplasti ve genital renk açma işlemini bir arada yaptıran var mı oluyor mu? İkinci sorum bu işlemleri Esra Çabuk Cömert e yaptıranlar bana bilgi verebilir mi ameliyat olanlar zaman geçmesi benim için önemli? Renk açılması kaç seansta gerçekleşiyor sizde kaç seansta gerçekleşti?Bir de renk açma işleminde eski haline dönme gibi bir durum var mı burada çok sorulmuş ama cevap bulamadım?

Ben Esra cabuk comerte ameliyat olali 4 gun oldu henuz bisey diyemeyecegim.Sislikler basladi odemler var belli biseye benzemiyor.Agrim hafif ama dinleniyorum.Genital bolge icin lazer uygulaniyormus bende sordum ya oncesinde yada ameliyattan sonra tamamen iyilesince yaptir bence.O isleminde iyilesme zamani varmis.Genelde okudugum 3 seans yaptirmislar.

Labioplastiyle genital bolge renk acma islemi bir arada olmaz sanirim.Ben Esra cabuk comertin cok eski hastalarindanim.Genital bolge acilmasi icin 3 seans gittim ve 1 ayda iyilesme sureci gerceklesti memnun kaldim.Bu islem ameliyat gibi degil bence labioplastiden sonra yaptirsan daha rahat olur zaten alinan bolgelerdende kararan yerler gidiyomus okuduguma gore.Benim cok koyuydu 3 seans surdu sizin belki 1 seansta bile bitebilir az kisim kalirsa.

Kevser06 Kevser06 Bende Esra Hocaya ameliyat oldum.1 eylülde ameliyatım gerçekleşti.İyiyim kendimi psikolojik olarak daha da iyi hissediyorum.Sende çoktan iyileşmişsindir sonuçtan memnun musun şişlikler tamamen nezaman indi?Ben şu görüntüden fazlasıyla memnunum daha da şişlik var mı bilmiyorum.
B Busnur Beyazlatma işlemine gerek kalmadı aslında kararan bölge alındı şimdi memnunum teşekkürler.

Kevser06 Kevser06 Bende Esra Hocaya ameliyat oldum.1 eylülde ameliyatım gerçekleşti.İyiyim kendimi psikolojik olarak daha da iyi hissediyorum.Sende çoktan iyileşmişsindir sonuçtan memnun musun şişlikler tamamen nezaman indi?Ben şu görüntüden fazlasıyla memnunum daha da şişlik var mı bilmiyorum.
B Busnur Beyazlatma işlemine gerek kalmadı aslında kararan bölge alındı şimdi memnunum teşekkürler.
Sevindim adiniza gecmis olsun.Rica ederim.

Yaklasik 2 hafta sonra daha da gecicek mutlu oluyor insan.Gecmis olsun

Canım bende yaptırdım bana bilgi verir misin ilk beyazltma işlemi yaptırdım suan. 18 gün oldu ama kabuklar attı böyle aynı imiş gibi gelir bir de yoğun bir kararmam yoktu doktor da dedi ama 21 gün sonra yani 3 gün kaldı 2.iç seansa gidicem tam bir ay sonra mı renk belli oluyor ilk kez yaptırdım da

X