Labioplasti ve lazer beyazlatma süreci

Bende labiaplasti olacağım Ankara'da. Beyazlatmada yaptırmak istiyorum ama ne kadar sürede iyileşiyor yaptirio memnun kalan varmı kızlar

Merhaba genital kararma için 2. Lazer beyazlatma randevuma gitmiştim. Ne zamandır aklımda olan labioplasti ameliyatı da aradan çıksın dedim aynı gün onu da oldum. Fazla basite almışım. Yalnız gitmiştim ve evde de kimse yoktu.
Şuan 6.günüm ve yaşadıklarımı paylaşmak istedim.
1.gün : tek başıma gittim. Hafif uyutularak lazerle beyazlatmamı yaptırdım sonra o kafayla şu dudakları da küçülteyim dedim. Zaten ne zamandır çok rahatsızdım ama cesaret edemiyordum. Tekrar narkoz verdiler ve sanırım 1 saatte bitti ve uyandim. Kalkıp yürürken sızlama ve batmada oldu ama dayanılır bir şey. Hemen taksiye atlayıp eve gittim. Bir kaç saat sonra yemek yedim. Yemekte sarımsak vardı, bir anda gözlerim karardı, kulak uğultusu.. İlk iki günü çok hafif şeyler yiyerek geçirin. Sarımsak sakın yemeyin :KK43: Hemen uzandım. Buz koydum. Gece tuvalete kalktığımda sanırım çok eğildim, yere baktım gözlerim yine karardı düşme tehlikesi atlattım. Acı olarak bu gece dayanılır geçti.
2. gün : kendime çorba yaptım, bulaşık falan yıkadım sanırım iyiyim diye fazla ayakta kaldım. Çok zor geçmedi.
3. Gün : gündüz iyi geçti ama gece o bölgede yanma ve dikişlerin acısı sabaha kadar uyutmadı. (Basit diyenleri anarak ağladım. Vücudun en hassas bölgesi kesiliyor dikiliyor, nasıl o kadar basit olsun?!)
4 gün : 3 saat uyumuşum. sabah yine acı çekerek uyandım. İlaç içtim, acı dayanabilir düzeye indi. (Sanırım ben fazla ayakta kaldım,bu süreçte yalnız olmamanızı mümkünse tuvalet harici ayağa kalkmamanızı tavsiye ederim.)
5.gün: yine acılı bir gündü.
6.gün: ilk kez acısız uyandım şükürler ederek ama kahvaltı hazırlamaya kalktıktan sonra klitoris bölgesi ağrımaya başladı. Çok kötü değildi. Sonra tek bir noktadan sızıntı şeklinde kanamam başladı biraz tedirgin oldum. Adet kanından fazlaydı. 2 saat kadar tampon buz şeklinde durdurmaya çalıştım. Sanırım başarılı oldum. Şuan akşam saatleri acım yok, ilk kez bacaklarımı uzatarak yatabildim.
7. Gün : rahat geçti.
8. Gün : ilk kez sandalyede oturabildim. ( ameliyatsız halim kadar rahat değildi ama acısız ve ağrısızdı :) bu arada sızıntı şeklinde kanama ve ara ara sızlama oluyor hala.
1. Ay : 10. Günden sonra süreç rahat geçti :)
45. Gün : arkadaşlar 10 gün sonrası rahat geçiyor. Şuan iyi ki olmuşum diyorum evet çok acısız geçirmedim ama sonuca değdi.
(Doktor ismi ve fiyat paylaşmam doğru olmaz.)
Merhaba lobioplastiyi ne kadar yaptırdınız acaba ?

Kızlar 5. Günüm yataktan kalkamıyorum aşırı şişiyor lütfen bana yardımcı olun böyle birsey yaşayan varmı normal birseymi bu. 2 dakika ayakta kalsam patlayacak kadar şişiyor çok korkuyorum artık :KK43:

Çok geçmiş olsun 🤍 hiç kolay bir süreç değil lütfen ayakta kalmayın sadece tuvalet için kalkın. En önemlisi bu. Buz yapıyor musunuz? Buz yapın sürekli

Çok geçmiş olsun 🤍 hiç kolay bir süreç değil lütfen ayakta kalmayın sadece tuvalet için kalkın. En önemlisi bu. Buz yapıyor musunuz? Buz yapın sürekli
Yapıyorum ama ayağa kalktığım anda şişlik başlıyor bu normalmi sizce aşırı basınç oluyor 10 dakika maksimum durabiliyorum. Hicbirzaman iyilesmeyeceginden korkuyorum :KK43:( doktorumda düşündüğüm kadar ilgilenmedi benimle ne yapsam bilmiyorum. Sizlerde böyle seyler yaşadınız mı 5. Günüm bugun :KK43:

Önümüzdeki 3 gün daha dayanın azalacağını umuyorum. En zor günlerindesiniz. Doktora ulaşmanız daha iyi olur tabi

Önümüzdeki 3 gün daha dayanın azalacağını umuyorum. En zor günlerindesiniz. Doktora ulaşmanız daha iyi olur tabi
Rahatsız olur gibi bir hali var doktorun onada sormak istemiyorum canım acile giderim daha iyi :KK43: çok teşekkür ederim desteğin için bilen biriyle konuşmak çok rahatlatıcı Allah razı olsun 🙏❤️

Rahatsız olur gibi bir hali var doktorun onada sormak istemiyorum canım acile giderim daha iyi :KK43: çok teşekkür ederim desteğin için bilen biriyle konuşmak çok rahatlatıcı Allah razı olsun 🙏❤️
Estağfurullah canım, ne kadar zorlandığını biliyorum ama geçecek. En zor günlerin bunlar atlatacaksın 🌹

X