Labioplasti ve vajinoplasti ameliyatı sonrası bilgilendirme yazısı

[QUOT

merhaba ben görüntüsünden çok memnunum fakat ben amliyatı kasım da olduğumdan 6 ay bitti çok rahatım benim şişlikler ilk 2 hafta sonra inmişti dikişlerim 18.gündü sanırım erimeue başlamıştı 6/.7.haftanın sonunda eşimle nirlilte olabilmiştik hatta ilk bir kaç hafta baya zorlandık çok daraltmoş doktor filan demeye başladık ama erin ete kaynaması 4 ayı geçiyor şuanda hiç amliyat olmamışımm gibi maşallah bana 😂
merhaba benimde 7 gün oldu çok sert ve şiş ne zamana iniyor acaba

Ben sadece labiopasti ve klitoplasti oldum Bir iki dikiş ipliği eridiğini gördüm 20 günümde ancak sonra görmedim çoğu hala duruyor dikişlerin. ayakta kalınca şişlik çok oluyor dışarı çıkıyor gibi görünüyor dudaklar bi de benim vücudum alerjik biraz. Bazıları dikişlerin tamamen 45 günde eridiğini söylüyor kimisinin şişliği 1 ay sonra kalmamış diyorlar ne yapacağımı bilemiyorum görüntü zaten kötü hayatım mahvoldu. Düzelir umarım kaynama 4 ayı buluyor diyorsunuz şişliğim geçsin düzgün yürüyebileyim istiyorum artık. çok eziyet çektim çok bunaldım ya napacağım bilmiyorum dengeli sağlıklı ve düzenli besleniyorum. Moralim çok bozuk desteğe ihtiyacım var...
Senin adına gerçekten üzüldüm umarım şu anda iyisindir fakat doktorlar genelde ameliyat hangi ameliyat olursa olsun 4.05 ay sonra tekrar ameliyat revizyon ameliyatı yapıyorlar Fakat onun bir öncekinden iyi olacağı kesin bir sonuçla değil İnşallah düzelirsin canım

benimde dikişlerim patladı ikinci haftam klitoris ve sol dudağın şişliği inmedi canım hala çok acıyor 2 haftadır adetimi erteliyorum mikrop kapmıyım diye bilmiyorum ne zaman düzelcek

Senin adına gerçekten üzüldüm umarım şu anda iyisindir fakat doktorlar genelde ameliyat hangi ameliyat olursa olsun 4.05 ay sonra tekrar ameliyat revizyon ameliyatı yapıyorlar Fakat onun bir öncekinden iyi olacağı kesin bir sonuçla değil İnşallah düzelirsin canım
Çok yorucu bu ameliyat garantisi de yok

benimde dikişlerim patladı ikinci haftam klitoris ve sol dudağın şişliği inmedi canım hala çok acıyor 2 haftadır adetimi erteliyorum mikrop kapmıyım diye bilmiyorum ne zaman düzelcek
Patladı derken nasıl anladın? Şişlik ayakta çok kalmaktan vr o bölgeyi temiz tutmamaktan kaynaklı oluyor pansuman bitince bölgeyi kantaronlu pamukla hafif aralayarak temizle ayaklarının altına yastık koyarak uyu rahatlayacsksın

ameliyattan sonra fark oldumu daralma mi hissettinizmi bende oldum 11 gun oldu ama cok genis duruyo sonradan toparliyomu birde muayene oldum bugun suan asiri kanamam var normalmi bu acildimi acaba

Durumumla ilgili bilgi paylaşımını cinsel beraberliği yasadiktan sonra aktarmak istiyordum ama ozelden msjlar geliyor olunca merak edenler icin bahsetmek istedim kisaca.

Labioplasti sonucumdan ilk gunde oldugu gibi asiri memnunum. Dikisler gitti tek bir dikis izi bile yok. Sanki hep boyleymis gibi dogal duruyor dudaklar. Bir tek sol kisimda tek dikiste atma olmustu o da cok siritmiyor ama doktor revizyon yapilir dedigi icin gittigimde duzeltileceginden rahatim. Milimlik bir sey ama olmusken o bile kusursuz olsun istiyorum acikcasi. Iyi ki yaptirmisim bu konuda gercekten tereddut etmeyin. Ama ince calisan bir dr bulun kesinlikle. Cunku orada belli olan dikis daha kotu yapabilir moralinizi.

Vajinoplasti konusunda ic kisimda gerginlikler hissettim uzun sure. Agri degil de boyle bir kasılma oluyordu. Simdi tamamen normale dondum. Hatta cok oldu ama birlikteligi henuz yasamadim. Sebebi de bir sey yaptirdim o iyice kaynasin otursun ve eskiye donmesin diye. Doktor bey baska sehirde oldugu icin ve yogun calistigimdan henuz gidemedim de. Bir de akinti oldu uzun sure onun gecmesini bekledim. Tam eskisi gibi hissettigimde hazir olacagim bunun icin sanirim. Insallah vajinoplasti islemi de dudaklar gibi kusursuz olmustur. Yasadigimda aci vs o durumlari da anlatacagim
Merhaba hangi doktora olmustunuz acaba

Merhaba arkadaşlar. Uzun zaman oldu ancak merak edenler için tam anlamıyla bilgi verebilirim diye yazmak istedim bendeki son durumları. Labioplasti sonucum MUHTEŞEM. Resmen kutu gibi nahif bir görüntüye kavuştum. O kadar muntazam ki özgüvenik tavan. Vajinoplasti sonrası ise aşırı zor bir süreç geçirdim. Eşimle ilk birlikteliğimde başarılı olamadık. İlk gece ağrısı bile hafif kaldı yanında. 2. denemede de aynı acı vardı. Doktorum birkaç ilaç önerdi kullandım ama acımı hafifletmedi. Zevk verici bir acı değil tarifi yok. Kayganlaştırıcı mı sürmedik zeytinyağı mı denemedik, yok. 2 ay olmasına rağmen doğru düzgün ilişki yaşayamıyoruz desem yeri. Eşim memnun ama benim ağlamalarım üzüyor haliyle konsantrasyon sorunu yasıyoruz bu kezde. Doktorlar duzelir dediler ama insan tedirgin oluyor. Eski ıslaklıgım yok. Ara ara oluyor. Duzelmesini umut ediyorum. Guncelleme yapacagim ilerleyen zamanlarda.

Merhaba cok gecmis olsun. Ben antepte boype birini bulamadığım icin ankaraylda yaptirmayi düşünüyordum ama bu yorum beni mutlu etti. Doktora baktim ama mersinde görünüyor bilginiz var mi hala antepte mi? Ve fiyatini soyleyebilir misiniz rica etsem?

Evet doktor bey Mersin'de. Kendisiyle iletişim sağlarsanız mutlaka Antep için öneride bulunacaktır. İlla bana gelin modunda takılan bi doktor değil. Gerçekten hastanın memnuniyetine odaklı oneriler sunuyor.

ameliyattan sonra fark oldumu daralma mi hissettinizmi bende oldum 11 gun oldu ama cok genis duruyo sonradan toparliyomu birde muayene oldum bugun suan asiri kanamam var normalmi bu acildimi acaba

Asiri daralma oldu ve ben de hep boyle mi kalacagim yoksa korkusu tasiyorum hala. Umarim en azindan rahat iliski yasayabilecek bir kivama ulasirim

Son düzenleme:

Daralma sebebiyle ilişki yasayamiyoruz zar zor oluyor. Siz ne durumdasiniz su an?

Merak etmeyin öyle kalmayacak etleriniz şuan için serttir zaman geçtikçe yumuşayacak iyice kaynaya ak.ameliyattan sonra 3 ayda anca normale dönülüyor

Merhaba arkadaşlar. Uzun zaman oldu ancak merak edenler için tam anlamıyla bilgi verebilirim diye yazmak istedim bendeki son durumları. Labioplasti sonucum MUHTEŞEM. Resmen kutu gibi nahif bir görüntüye kavuştum. O kadar muntazam ki özgüvenik tavan. Vajinoplasti sonrası ise aşırı zor bir süreç geçirdim. Eşimle ilk birlikteliğimde başarılı olamadık. İlk gece ağrısı bile hafif kaldı yanında. 2. denemede de aynı acı vardı. Doktorum birkaç ilaç önerdi kullandım ama acımı hafifletmedi. Zevk verici bir acı değil tarifi yok. Kayganlaştırıcı mı sürmedik zeytinyağı mı denemedik, yok. 2 ay olmasına rağmen doğru düzgün ilişki yaşayamıyoruz desem yeri. Eşim memnun ama benim ağlamalarım üzüyor haliyle konsantrasyon sorunu yasıyoruz bu kezde. Doktorlar duzelir dediler ama insan tedirgin oluyor. Eski ıslaklıgım yok. Ara ara oluyor. Duzelmesini umut ediyorum. Guncelleme yapacagim ilerleyen zamanlarda.
islaklik içerden salgılarla alakalı bir durum. durakların kesilmesinin nasıl bi ilgisi olabilir ki ?

X