Labioplasti

Merhaba ben de Hasan beye 5 gün önce oldum. Gerçekten sorunusuz operasyon geçti fakat orta kısımda aşırı hassasiyet var dokununca ya da ped koyarken. sizde de oldu mu? zamanla geçer umarım :KK17:
Ben de bu konu hakkında yazmak içim girdim foruma aşırı hassasiyetten şikayetçitim elimle bile dokunamıyorum. Sanırım o klitoris denen şey çok açıkta kaldı 6 ay oldu hassasiyet hala azalmadı çok üzülüyorum :KK43:

Ben de bu konu hakkında yazmak içim girdim foruma aşırı hassasiyetten şikayetçitim elimle bile dokunamıyorum. Sanırım o klitoris denen şey çok açıkta kaldı 6 ay oldu hassasiyet hala azalmadı çok üzülüyorum :KK43:
Ilk gune gore biraz azaldi benim ama ben de dokunamıyorum. Bir de cok ilgisiz sıkıntıları anlattıkça gözlerini deviriyor saka gibi. Boyle olacağını ve ilgisiz kalacağını bilseydim istanbula gidip yaptırırdım. Asla Hasan Yıldız a gitmezdim

Sırf bu yüzden yıllardır ameliyattan kaçıyorum. Ankara'da Esra hanıma mı ameliyat oldunuz siz?

Bu arada her tuvaletten sonra duş aldım her çişten sonra ılık su ve pamukla temizledim 1. haftam bacaklarımı birleştirememek dışında bir sıkıntım yok her şey gayet iyi acı ağrı 0 Doktor ertesi gün işe gidersin dedi ama öyle bişey yok 1 hafta da anca iyileşiyorsun :)) Sağlıkla kalın
Güncelleme Ameliyat olalı 2 buçuk yıl olmuş iyi ki de olmuşum her şey eskisi gibi sağlıklı kontrollerime gidemedim Oturduğum yere çok uzak doktor otobüsle 2 buçuk saat ama zaten bir sıkıntım olmadı ağda bile yapıyorum rahatça şekli 1 buçuk yıla oturdu pamuk gibi düm düz 😂 oh be dünya varmış..

X