Labioplasti

nesibear16

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2020
10
4
41
Labioplasti olmak isteyenler lütfennn burayaaa...
Kendi kendime vediğim sözü yerine getirmek istiyorum. İlk postumu sürecim bitince hep aradığım cok ihtiyac duydugum şekilde en ince ayrıntısına kadar yazmaya söz vermiştim. Yıllardır benim gibi müzdarip olan acabalarla dolu sessiz çıglıklara bi nebze olsun yol gösterebilmek için sürecimi paylaşmak istiyorum. Böylesi pimpirikli kılı kırk yaran birinin yaşadıklarının faydası olacagının kanaatindeyim. Ergenlikte de görüntüsü normal değildi ama dogumların hızla kilo alıp vermelerin yaşında etkisiyle aynalara bakamaz hale gelmiştim Yaşayan bilir feci bir özgüven eksikliği sürekli saklama ihtiyacı rahatca dar giysiler giyememe olumsuz cinsel hayat kısaca kimseyle paylaşılmayan berbat duygular... Sonunda Artık yeterr deyip labioplastiye karar verdim bütün cesaretimi toplayıp. Öncelikle cok detaycı yapım oldugu için bu operasyonla ilgili ne varsa basladım arastırmaya yerli yabancı kaynaklardan. hakkında herseyi ögrendim sırada doktor arayışı vardı yüz yüze ya da özelden yazışma yoluyla görüştüğüm kişiler oldu kafamdaki soru işaretleri cvp bulmadı hislerime dokunulmasını isterdim neticede sıradan bi cerrahi müdahale değildi Sonra Özgür Kartal ismini duydum hakkında yazılanlar o kadar dikkatimi cekti ki ismi gecen her cümleyi her yorumu okudum.Şimdi daha iyi anlıyorum onun hastası olunca insanın çenesi neden düştüğünü anlattıkça anlatası geldiğini.Doktor beyle özelden yazdım sorunumu tedirginliklerimi. Sabırla nazikce öyle detaylı bilgi verdi ki hemen her soruma yanıt bulmustum nihayet içim cok daha rahattı hemen zeynep hanım akabinde ezgi hanımla irtibata gectim muayene ve operasyon takvimi belirledik. Şehir dışından geleceğim için o vakte kadar itinayla yardımcı oldular sağolsunlar aklıma ne takılırsa yanıtlandı.Muayene saatim geldi tek başıma olmama rağmen içten yaklaşımlarıyla hiç kötü hissetmedim.Özgür beyin odasına girdiğimde ilk izlenimim hasta memnuniyetini ilk sırada tuttugu. en ufak tereddüte mahal vermicek şekilde labioplasti konusunu işlemeye başladı.Bireye özgü tipleri var bence en dogru yaklaşım çünkü hepimizin anatomisi farklı her tipe göre yaptığı operasyonların öncesi sonrası fotoları revizyonları her fotodan sonra benden aynı tepki ağzım acık kalma hali sonuclar muhtesem en imkansız dediğim vakada bile. En çok dikkatimi çeken de dikişleri oldu incecik çizgi gibi görünen şeyin aslında nakış gibi işleyip muntazam dikmesi hala nasıl bi insan eli bunu başarır anlamış değilim makine dikişinden farksız. En ufak tomurcuklanma gibi şeyler yok deride nasıl bir ustalıktır resmen sanatını konuşturmuş.Sarkan dudakları alayım mantıgı değil sorunlu her noktaya incelikle temas edip onarıyor.Samini söylüyorum onlarca fotonun içinden buda olmamıs dediğim cıkmadı. Korkunun paniğin yerini ferahlık sevinç kapladı coktan.Hocam yeter inanın hiç bir tereddüttüm yok şuan bile gözüm kapalı girebilirm dedim defalarca. Zaten en ufak tatminsizliği acabası olan hastayı operasyona kabul etmediğini söyledi. Bu denli kendisine güvenin arkası asla boş olmadığı gördüm.Bu işe o kadar önem vermiş ki labioplasti ordinaryusu olmus kanımca.Çıktıgımda 2 saat olmustu. İlk kez karşılastıgım bi durumdu bir hekimin gelen her hastasına bu kadar vakit ayırması herhangi bi ücret almadan. Artık daha emindim tereddütlerim sıfırlanmıstı. Haa bu arada ayrıca jinekolojik muayenede oldum uzun zamandır yogun ve sık kanamaların sebebinide teshis etmişti. Yarınki operasyonda o sorunları da halledeceğini söyledi ben mutluluktan 4 köse ayrıldım. Veee ertesi gün oldu Refakatçim yoktu.gereği olmadıgı söyledikleri için rahattı içim. Hastanenin yogun ilgisi vardı Özgür beyin hastasıyım diye. Gerekli tetkikler yapıldı ameliyathanede beni Özgür hocam ve ekibi en sıcak halleriyle karsıladılar mini gzl sohbetleriyle bütün gerginliğimi aldılar. Klasiklesen zafer işaretiyle genel anesteziyi baslattılar. Uyandığımda odamda 7 gibiymiş karşımda doktorumu görmek onun telkinlerini almak cok rahatlatıcıydı. Hatta hemen operasyon sonrası fotolarını gösterdi Sonuc efsaneeeee basıl bi ohh cektim anlatamam.İkinci baharıma an itibariyle başlamıştı bence. Tam istediğim gibi olmus. Sihirli eller yine devredeydi nasıl olmasın.Hatta o anın gazıyla beklesin beni forumlar hocam cok mutluyum deyip gülüyordum.sürec öncesi forumları yalayıp yuttugum için kafamda hala orası kalmış demekki. En ufak agrı sızı hissetmiyordum.Narkozun hafif etkisi vardı sadece. Kötü olursam refakat edecek arkadasım vardı ama hiç gerek kalmadı.Tatlı hemşirem her asamada yardım etti sagolsun 2 saat sonra yürüttü corbamı içirdi.Aklımda ilkgece zor olur kaygısı vardı hiçç olmadı ilk tuvalete gittiğimde cok korktum acıdan aglayanlar geldi aklıma hep ama inanın en ufak sızı olmadı. Şaşkınlıgım giderek arttı.Agrı kesici için hemşire geldiğinde hayır hayır gerek yok dedim😀O gece cok rahattım kendim yürüdüm sonrasında ve gzlce uyku cektim sabah erkenden Özgür hoca geldi tekrar neler yaptıgını en ince ayrıntısına kadar gösterek anlattı tekrar fotolar cekip gösterdiğinde korktugum gibi ödem morarmalar hiç bişey yoktu. Resmen bende de sanatını konusturmuş.Ne yapmam gerektiğinide ayrıntılı msj olarak attı. 3 gün soguk tampon yapmalıymışım. Her soruna karşı ayrı merhem yazmıs düzenli kullanmam gereken, batması halinde kasınması halinde kremler antibiyotik bide. Asla batikon falan yoktu. Agrı kesici de yazmış ama hiç gereği olmayacak bizim hastalarımız kullanmaz ameliyatlı gibide davranma dedi☺Arkadasım geldi taburcu oldum gelmesede olurmus kendim gayet rahat yürüyebiliyordum.2. gün yatarak falan gecmedi oturma simiti almıştım cok gerek olmadı yan oturabildim hep. Soguk uygulama yaptım hafif yanmaya cok iyi geliyordu. batma ve kaşınma olmadıgı için sadece tek merhem kullandım sabah akşam. 3.gün buza daha az ihtşyac duydum yanma yoktu artık merheme devam ettim Hareketlerim hiç kısıtlanmadı öyle rahatca yürüyebiliyordum yan oturuyordum. Hala öyle büyük ödemler yoktu cok hafif iç dudakta vardı.bu haliyle bile o kadar iyi olmustu ki dısardan tamamen kapalı durması en cok istediğim seydi. 4.gün eve dönüşüm oldugu için dr bey kontrol etmek istedi. Gayet rahat taksiyle tek gittim hala herhangi agrı sızı kanama olmadı.Dikişlerim cok iyi durumda oldugunu hızla kaynadığını cok hafif ödeminde 1 kac aya tamamen toparlanacağını söyledi. Yine o halimin fotolarıylada detaylı anlattı bana hangi işlemlerin oldugunu.Artıkkk kurtulmuştum yıllardır kafamda cok büyüttüğüm sorunumdan meger ne kolaymış. Ne zaman istersem ulasabileceğimi tekrar gelebilirsem kontrollere cagırdı gidemesemde foto aracılıgyla iletişim kurabileceğimi belirtti.öyle memnuyetim hat safhadaydı ki Tesekkür etmekten yorulmus sekilde ayrıldım. O aksam eve döndüm ucakla gayet rahat bu arada artık yan oturmuyorum normal şekilde oturabiliyordum.Sadece gece batma oluştu verdiği merhemi kullandım rahatca uyudum 5.gün ara ara hafif batma oldu ama merhem kullanacak kadar değil diğer düzenli merhemi kullandım yine sabah aksam antibiyotiğe devam 6.günümdeyim gayet rahat oturabiliyorum batma yanma yok hafif kaşınma basladı artarsa onun için verdiği merheme baslayacağım. Rahatlıkla artık suyu bolca kullanabiliyorum banyoda wcde. Benim gibi korkulu bol panikli evhamlı agrı eşiği düşük birisinin bunca cümleleri yazdıran doktoru lütfennnn tanıyın derim yüz yüze görüşünce zaten sizler de eminnn olacaksınız Özgür Kartal bu isme güvenin bence bu işte 1 numara kendisini adamış bu işe gözü kapalı hiç tereddütsüz gidin hem de. Pandemi süreci diye beklemeyin önlemler ultra üst düzeyde asla koca klinikte 2 hastayı bulusturmuyolar. Suan hayıflanmalarım basladı şimdiye kadar neden cesaret edememişim böylesi kısacık kolay bi operasyon için ama tabi dogru adreste en ufak pişmanlığım olmadan. Yolunuz ne kadar uzun olursa olsun bi kere yapılcak bütün hayatınızı etkileyecek ömürlük bi operasyon için değer herseye. ulaşım falan hersekilde hallediliyor. Özgür hoca plastik cerrahtan cok daha ötesi bence hem kadın anatomisini cok iyi biliyor hemde cıkan sonuclar efsane Hastasına, yaptığı işleme o kadar önem veriyor ki günde sadece tek labioplasti yapıyor o hastaya tamamen odaklanmak için. Tesekkür etmekten bi hal oldum o da şaşırmıstır gerci buradan da tesekkürü bir borc bilirim sihirli ellere
Özelden her sorunuza yanıt veririm

Gecmis olsun sevindim sizin adiniza darisi basima bende cok uzun zamandir hep bu konudaki yorumlari okumakla yetindim simdi cesaretimi topladim harekete gecmi vakti artik.butun surecizini detayli paylastiginiz icin tesekkurler baya bi kafamdaki sorulara cvp buldum aslinda fiyati da paylasir misiniz

Tesekkür ederim inş en kısa zamanda sizde kurtulursunuz bende sizin gibiydim aklımda hep deli sorulardı o yüzden detaylı yazmak istedim😊fiyat 8 bin liraydı

Malum ne kadar karar versek de korkusu bitmiyor. cok dr yorumu okudum ama özgur kartal da butun yorumlar hemen hemen ayni olunca daha rahat icim.

Bende sehir disindan tek gitmeyi dusunuyorun operasyonun ertesi gunu hemen donebilirmiyim

keşke paragraf kullansaydınız
inanın hastalığın ne olduğunu merak ettiğim için girdim ama yazı çok uzun olunca okuyamadım, google da 15 saniyede falan buldum, geçmiş olsun

Malum ne kadar karar versek de korkusu bitmiyor. cok dr yorumu okudum ama özgur kartal da butun yorumlar hemen hemen ayni olunca daha rahat icim.
Anlıyorum sizi o korku bende de hep vardı taaki özgür hocanın uzun uzun anlatımlarına kadar sonra cok hızlı işledi sürec

keşke paragraf kullansaydınız
inanın hastalığın ne olduğunu merak ettiğim için girdim ama yazı çok uzun olunca okuyamadım, google da 15 saniyede falan buldum, geçmiş olsun
Haklısınız🙃o heyecanla fazla kaptırmısım kendimi labioplasti oldum özgür kartala cok tesekkür ederim bu arada

Bende sehir disindan tek gitmeyi dusunuyorun operasyonun ertesi gunu hemen donebilirmiyim
Bu süreci bende tek basıma gecirdim o yüzden endişelenmeyin ertesi günde dönebilirsiniz bence hatta oturma simiti alırsanız cok daha rahat olur

Gecmis olsun sevindim sizin adiniza darisi basima bende cok uzun zamandir hep bu konudaki yorumlari okumakla yetindim simdi cesaretimi topladim harekete gecmi vakti artik.butun surecizini detayli paylastiginiz icin tesekkurler baya bi kafamdaki sorulara cvp buldum aslinda fiyati da paylasir misiniz
Tesekkür ederim inş en kısa zamanda sizde kurtulursunuz bende sizin gibiydim aklımda hep deli sorulardı o yüzden detaylı yazmak istedim😊fiyat 8 bin liraydı

Allah aşkına siz ne içiyorsunuz ? Yahu bir insan kendine soru sorup kendi sorununu diğer üyeliği ile neden cevaplar?

- Manyak olabilir
- Doktorun reklamını yapıyor olabilir
- bipolar olması da mümkün
- ya da bu konuda arayışta baktı konu labio konu açana bakmadan yapıştırdı cevabı...

ama bizim köyde kendi kendine konuşana artık REKLAMCI doktor yalakası diyorlar !

Allah aşkına siz ne içiyorsunuz ? Yahu bir insan kendine soru sorup kendi sorununu diğer üyeliği ile neden cevaplar?

- Manyak olabilir
- ya da bu konuda arayışta baktı konu labio konu açana bakmadan yapıştırdı cevabı...

ama bizim köyde kendi kendine konuşana artık REKLAMCI doktor yalakası diyorlar !
Sonuna kadar okudum bir de yaa :KK43: :?

- Manyak olabilir

Allah bildiği gibi yapsın bunun gibileri keşke post tamamen kalksa da benim gibi bir sürü insan okumak zorunda kalmasa

X