Labioplasti

mandalina2022

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2022
2
0
33
labioplasti ameliyatı oldum. Hiçte korkulacak bişey yok ilk başta çok çekindim ama aynaya baktığımda ve pantolon giyerken sürtünme sorunu nedeniyle acı hissetmem daha çok etkili oldu. Medicana hastanesinde 6500tlye yaptırdım sürecim 45dk sürdü ama hastaneden çok memnun kaldım çünkü hem hijyen hem doktorumun ilgisi çalışanların ilgi harikaydı önce kan verdim sonra kan testimin sonucu çıkana kadar odamda beni hazırladılar damar yolum açıldı ameliyat kıyafetleri giydim ve ameliyata girdim gözümü kapatıp açtım ve herşey çoktan hallolmuştu hiç bişey hissetmedim çünkü narkozluydum… ameliyattan sonra uyandırıldım ağrı kesicilerin etkisinde zonklama tarzında biraz ağrım oldu daha sonra 2 saat gözetim altında tutuldum dinlendim ve taburcu sırasında tamponları çıkartırken biraz kanamam oldu o sıra biraz korktum dikişlerim patladı diye çünkü ayağı kalktığımda çok fazla kan aktı sonra doktor baktı hayır ayağa ilk kalktığım için bu şekilde olmuş ilaç olarak sprey tendirdiyot ve hızlı iyileştiren bir sprey yazdı avenue adında birde ağrı kesici krem antibiyotik ve ağrı kesici ilaç.ilaçlarımı kullandım antibiyotiğin içinde 3 adet vardı 3 gün içtim ağrım ilk gün akşam ve 2. Gün çok oldu ve yürüyemedim sünnetli çocuklar gibiydim.her wcye girmemde pansumanımı tazeledim gazlı bez değil hijyenik ped koydum ve sürekli değişim yaptım daha sonra ödem olmadı ama ağrım çok vardı görüntüden memnundum 3. Gün ağrım yine devam etti ilaçlarımı kullandım 4. Devam ettii 7.güne kadar ağrım azaldı sadece eğilirken çok acı hissediyorum çorap çıkarıp giymek gibi kontrolüm oldu doktorum gayet iyi olduğunu söyledi 4.günden sonra kaşıntı başladı bunuda araştırdım dikişler eriyen dikiş olduğu için bu aşamada erimeye başladığı için kaşıntı olabileceği yazıyor 1 ay sonra yine kontrol olacağım ve bu süre zarfında cinsel ilişki yasak olduğunı belirteyim çünkü dikişler ve enfenksiyona karşı zaten bu acıda yapılamaz😂 yani benim sürecim bu şekilde korkacak hiç bişey yok gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz…

Medicana hasatnesinde 6.500 tl yaptırmanız imkansız.. 20 bin tl olarak en düşük veriyolar ben gittim.. klinik bile en düşük 7.500 tl yapıyor. İnandırıcı dğeil

Zaten dün üye olup hemen reklam yapmaya calısmısınız ilk konunuz 😏 narkoz da verilmiyor anestezi ile yapılıyor

X