Gebeliğe Hazırlık Laboick hamilelik testi ve ovulasyon testi kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende onunla öğrendim adete 1 gün varken :) çok hassas olduğu söyleniyor fortune markada negatif onda pozitif çıkmıştı
Canım bizim kredi kartı yok banka kartıyla da olmuyor mecbur eczaneden alicam yarin ilk defa bebek için hastaneye gidicem ınslalah bişey yoktur ya. Bu arada çok sevindim senin adına dogum yaptınmi yoksa hamilemisin😊

Soğan kürü yâda ovulasyon testi kullandinmi yoksa kendiliginenmi hamile kaldiniz
Soğan kürü yâda ovulasyon testi kullandinmi yoksa kendiliginenmi hamile kaldiniz
Benim ailemdeki kadınların hepsi sorunlu olduğundan ben korunmayı bırakınca tüm tetkikleri yaptırdım . Temiz çıktı ama aylarca olmayınca stresle hormon dengem bozuldu soğan kürü yaptım mideme dokununca 4 gün bırakmak zorunda kaldım. Sonraki ay hayıt tohumu konsantresi incir kürü ve havuç kürü yaptım şükür ki hamileliği öğrendim şuan 11 haftalığız. Biraz riskli durumlarim var ama hep dua ediyorum bana böylesi bir mutluluğu yaşattığı için sukrediyorum veren de o alan da. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Benim ailemdeki kadınların hepsi sorunlu olduğundan ben korunmayı bırakınca tüm tetkikleri yaptırdım . Temiz çıktı ama aylarca olmayınca stresle hormon dengem bozuldu soğan kürü yaptım mideme dokununca 4 gün bırakmak zorunda kaldım. Sonraki ay hayıt tohumu konsantresi incir kürü ve havuç kürü yaptım şükür ki hamileliği öğrendim şuan 11 haftalığız. Biraz riskli durumlarim var ama hep dua ediyorum bana böylesi bir mutluluğu yaşattığı için sukrediyorum veren de o alan da. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Inşallah canim sağlıklı hayırlı bir evlat olur insallah rabbim herkese nasip etsin

2258461
kizlar 9. Günümdeyim ovulasyon testim bu şekil yorumlarmisiniz?

Eki Görüntüle 2258461 kizlar 9. Günümdeyim ovulasyon testim bu şekil yorumlarmisiniz?

Canım bende bu markanın aldım daha yeni bu ay kullanıyorum 16.günümdeyim

Testin baya koyu çıkmış nerdeyse pike yakın sıvı alımına dikkat ederek yaptın değil mi ?

2 saat önce sıvı alımını bırakmalısın

Ve ilk idrarla yapılmıyor

Ovulasyınla ilgili bi topik var orada Aselece Aselece çok güzel ilgileniyor ve yorumluyor tavsiye ederim 😊

Canım bende bu markanın aldım daha yeni bu ay kullanıyorum 16.günümdeyim

Testin baya koyu çıkmış nerdeyse pike yakın sıvı alımına dikkat ederek yaptın değil mi ?

2 saat önce sıvı alımını bırakmalısın

Ve ilk idrarla yapılmıyor

Ovulasyınla ilgili bi topik var orada Aselece Aselece çok güzel ilgileniyor ve yorumluyor tavsiye ederim 😊
Ilk idrarım değil canım ama sıvı çok aldım diğer topiginizin adi nedir 😊

X