Laboquick gebelik testi idrar damlatmadan çizgi var

Eneaciz

2019 annesi ... ❤️
Kayıtlı Üye
14 Mart 2018
2.788
3.431
Merhaba hanımlar. Ben bu laboquick testine çok güvenirdim şimdi baya moralimi bozdu. Teste idrar damlatmadan t çizgisi gözüküyor. Nasıl güveneceğim ben şimdi 🤦‍♀️ idrar damlatınca çıkan çizgiye de güven olmaz artık 🤦‍♀️

Siz de denk geldiniz mi hiç?

IMG_20240526_153414.jpg

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar. Ben bu laboquick testine çok güvenirdim şimdi baya moralimi bozdu. Teste idrar damlatmadan t çizgisi gözüküyor. Nasıl güveneceğim ben şimdi 🤦‍♀️

Eki Görüntüle 3432746
Canım ben 1 haftadır bu testi yapıyorum reglim 1 hafta gecikti ve sürekli bu marka teste silik çıkıyor koyulaşmada olmadı fakat senin gibide hiç dikkat etmedim çizgi varmı diye

Merhaba hanımlar. Ben bu laboquick testine çok güvenirdim şimdi baya moralimi bozdu. Teste idrar damlatmadan t çizgisi gözüküyor. Nasıl güveneceğim ben şimdi 🤦‍♀️

Eki Görüntüle 3432746
Ama silik çıkmasına rağmen emin dahi olamadım hamilemiyim değilmiyim diye koyulaşma olmadığı için yarın kan tahtili vereceğim

Eki Görüntüle 3432746
Bende de var bu testten hiç dikkat etmedim
Gebelik testimi ovulasyon mu

Pardon yazmışsınız konu başlığında görmedim😁

Ben az önce elimdeki fazla olana baktım böyle yeri belli ama renkli değil ama şeffaf bi şekilde belli yeri
Eskiden yoktu bu işte. Ve 7 sene boyunca bırakın idrar damlatmadan gözüken çizgiyi, idrardan sonra da kuruma çizgisi bile çıkmazdı. O kadar severdim şimdi hayal kırıklığı yaa

Ama silik çıkmasına rağmen emin dahi olamadım hamilemiyim değilmiyim diye koyulaşma olmadığı için yarın kan tahtili vereceğim
Bir tane yapmıştım. Akşama doğru çizgi çıktı kuruma çizgisi belliki. Başka yapmadım. Şimdi ise yapmak için açtım daha yapmadan çizgi var 🤦‍♀️ elime alınca gebelik mi ölçer oldu bu test yoksa😂😂 sonra bir tane daha açtım İDRAR YİNE DAMLATMADIM onda da hafif pembe şeklinde çizgi var. E YOK ARTIK AMA YA🥺

X