Saç Rengi ve Saç Boyama Lanet kızıl

tugdi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2019
50
43
25
merhaba yıllardır saçlarımı kızıl kullanıyordum şuan saç uçlarımda iki parmak kadar akmış bir kızıl bulunuyor. 7.1 küllü kumrala boyamak istiyorum ancak kapatıp kapatmayacağından emin değilim. Daha önce denemiş olan varsa yardımcı olabilir mi?

merhaba yıllardır saçlarımı kızıl kullanıyordum şuan saç uçlarımda iki parmak kadar akmış bir kızıl bulunuyor. 7.1 küllü kumrala boyamak istiyorum ancak kapatıp kapatmayacağından emin değilim. Daha önce denemiş olan varsa yardımcı olabilir mi?
Kızıl kapanmıyor. Yansiyor alttan hep. Ya 3.0 ile boyanacak ya kesilecek ya da acici ile açılıp boyanacak.

7.1 tek başına kapatmaz 6.0 ile karistirmaniz gerekiyor

7.1 tek başına kapatmaz 6.0 ile karistirmaniz gerekiyor
Merhaba bu konuda bilgili olduğunuzu söylemiş arkadaş bana da yardımcı olur musunuz :)
Pandemi dönemi malum bende saçımı kendim boyamak istiyorum. Şu an hiç boya yok saçımda. Açık kestane saç rengim. Kızıl yapmak istiyorum. Açmam gerekir mi ? Daha önce hiç saç açma işlemi yapmadım. Bir de jel boya çıkmış onunla boyayayım diyorum ama önereceğiniz başka bir boya varsa onu alayım.

Merhaba bu konuda bilgili olduğunuzu söylemiş arkadaş bana da yardımcı olur musunuz :)
Pandemi dönemi malum bende saçımı kendim boyamak istiyorum. Şu an hiç boya yok saçımda. Açık kestane saç rengim. Kızıl yapmak istiyorum. Açmam gerekir mi ? Daha önce hiç saç açma işlemi yapmadım. Bir de jel boya çıkmış onunla boyayayım diyorum ama önereceğiniz başka bir boya varsa onu alayım.
Kızıl istiyorsanız açma işlemi gerekiyo cnm jel boya çok çabuk akar kalıcı olmaz

Loreal matrixs sellective eraser bu üç markadan birini kullana bilirsiniz dışarıdan bulmanız zor olur netten alabilirsin cnm hangi kızıl dan istiyorsanız boyayı kusturdujtan sonra uygulaya bilirsin açıcı işlemini yapacağınız zaman msj atarsan yardımcı olurum

Çok teşekkür ederim 😍
Hadi hayırlısı inş becerebilirm

10 dk önce yaptım o işlemi 😂 çilek kızılıydı saçlarım palette 7.1 7.3 karıştırarak yaptım yıkadım kuruttum. Tam kapattı mı hayır ama 1 2 boyama da kapatacak eminim. Kuaföre gidip açma işlemi yaptırmak istemedim ayrıca çok da pahalı açıkçası beni memnun etti sonuç yansımalar var ama gidecek boyadıkça. Bi de ben saçımı kendim evde açmıştım kızıla dönerken diplerim daha açıktı zarten koyultmamın sebebi de buydu, dipler mükemmel oldu ama saçın geri kalanı ile arasında 3 4 ton var 😂 o yüzden yakında koyu kumral alıp dip boya yapcam

X