Lapioplasti

neliel2odel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2023
82
85
27
Merhaba ben lapioplasti yaptırmak istiyorum, genital bölgemde bir dudak diğerine göre sarkık. Neden böyle bilmiyorum ama bu durum beni çok üzüyor. Benim bu yasıma kadar bir sevgilim ya da cinsel bir ilişkim olmadı. O yüzden kötü olduğunu/göründüğünü hiç düşünmemiştim.
Ama şimdi bir erkek arkadasım var ve kendisinin çok fazla cinsel ilişkisi olmuş. Durmadan beni beğenmiyor gibi hissediyorum. Öyle bir şey de yok.
Hasan Yıldız önerilmisti Alsancak'ta ama kendisiyle alakalı çok kötü yorumlar da duyduğum oldu, parayı alınca hastayı salıyor gibi.
İzmir ve Ankara'da bunu yapabilecek doktor arayışındayım. İsim önerilerinizi almaya hazırım. Ödediğiniz ücreti de paylasabilme şansınız olursa harika olur.

Merhaba ben lapioplasti yaptırmak istiyorum, genital bölgemde bir dudak diğerine göre sarkık. Neden böyle bilmiyorum ama bu durum beni çok üzüyor. Benim bu yasıma kadar bir sevgilim ya da cinsel bir ilişkim olmadı. O yüzden kötü olduğunu/göründüğünü hiç düşünmemiştim.
Ama şimdi bir erkek arkadasım var ve kendisinin çok fazla cinsel ilişkisi olmuş. Durmadan beni beğenmiyor gibi hissediyorum. Öyle bir şey de yok.
Hasan Yıldız önerilmisti Alsancak'ta ama kendisiyle alakalı çok kötü yorumlar da duyduğum oldu, parayı alınca hastayı salıyor gibi.
İzmir ve Ankara'da bunu yapabilecek doktor arayışındayım. İsim önerilerinizi almaya hazırım. Ödediğiniz ücreti de paylasabilme şansınız olursa harika olur.
Merhaba ben 18 yaşındayım, izmirde hasan yıldıza labioplasti yaptıralı bugün tam bir hafta oluyor. Çok memnunum. Hem fiyat(10bin), hem ilgi, hem de işlem açısından gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. Doktor bey yerine genelde hemşirelerle irtibat halinde oluyorsunuz ama her sorunuza sabırla cevap verip hiçbir şekilde ilgilenmemezlik yapmıyorlar. Ameliyata gelecek olursak; Herkesin acı eşiği farklıdır ama ben tatlı canlıı biri olarak ağrısız sızısız atlattım. Birinci haftada normal hayatıma döndüm rahat bir şekilde oturup kalkabiliyorum, rahat yürüyebiliyorum. Ben iki sene erteledim, bıçak altına yatmaktan korktuğum için ama siz ertelemeyin. Gerçekten psikolojik olarak yıpratıcı bir süreç olduğunu düşünüyorum. Yaptırdıktan sonra iyi ki yaptırmışım diyeceksiniz.

Bende istiyorum. Ben ankarada gökçen erdoğan ile görüştüm labioplasti için 55 ya da 65 dedi emin değilim. Benim işlem sayısı çok o yüzden kalem kalem hatırlamıyorum ama her bir kalem 55 veya 65 idi😢

X