Lazer epilasyon alın ve göbek.

Eses98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2020
19
3
26
Alın ve göbek bölgesine lazer yaptıran, yaptırıp sonuç alan var mı acaba? Şu an alexcandrite candela cihazı ile alın bölgeme yaptırıyorum 4 seans oldu daha çok çıktı gibi geliyor.Göbek bölgeme de yaptırmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum, yardım lütfen !

Alın ve göbek bölgesine lazer yaptıran, yaptırıp sonuç alan var mı acaba? Şu an alexcandrite candela cihazı ile alın bölgeme yaptırıyorum 4 seans oldu daha çok çıktı gibi geliyor.Göbek bölgeme de yaptırmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum, yardım lütfen !
İnce tüylerde lazer ters etki yapıyo, kalınlaştırıp çoğaltıyo. Yerinizde olsam yaptırmam. Böyle ince tüylere en doğru yöntem iğneli epilasyon. Onu da düzgün yapan bi yer bulana kadar iyi araştırmak lazım.

İnce tüylerde lazer ters etki yapıyo, kalınlaştırıp çoğaltıyo. Yerinizde olsam yaptırmam. Böyle ince tüylere en doğru yöntem iğneli epilasyon. Onu da düzgün yapan bi yer bulana kadar iyi araştırmak lazım.

İnce tüylerde lazer ters etki yapıyo, kalınlaştırıp çoğaltıyo. Yerinizde olsam yaptırmam. Böyle ince tüylere en doğru yöntem iğneli epilasyon. Onu da düzgün yapan bi yer bulana kadar iyi araştırmak lazım

Ah evet. İğneli epilasyon da yaptım ama küçük kırmızı lekeleri hâlâ duruyor bir daha cesaret edemedim...

ben şu an tüm göbek bölgeme yaptırıyorum lazeri ama hiç önermem hiçbir etkisi olmadığı gibi çoğalttı ben de iğneli epilasyona başlamayı düşünüyorum bu kış

X