LAZER EPİLASYON MU AĞDA MI

kleeya56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2022
1
0
19
Lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Bikini bölge tüylerim çok kalın ve gür o yüzden alexandrite öneriyorlar ama acısından biraz tırsıyorum. Şu an ağda ile alıyorum. Alexandrite mi yoksa ağda mı daha acılı ona göre dayanıp dayanamayacağını belirleyeceğim.

Lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Bikini bölge tüylerim çok kalın ve gür o yüzden alexandrite öneriyorlar ama acısından biraz tırsıyorum. Şu an ağda ile alıyorum. Alexandrite mi yoksa ağda mı daha acılı ona göre dayanıp dayanamayacağını belirleyeceğim.
Tabiki alexandrite 👍🤗 tavsiye ederim agdadan iyi

Alexandrite yaptırın.Ben genital bölge için anestezi kremi kullanıyordum,acıyı baya azaltıyordu.Sizde anestezi kremi kullanabilirsiniz çok rahat edersiniz.

Ben normal diod lazer yaptirdim baya etkili oldu 6 seansta sonra devam etmedim ve cok pismanim biterdi simdiye

X