LAZER EPİLASYON ÖNERİ

birgaripkul347

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2022
2
0
İyi akşamlar.Ben İstanbul Bakırköyde lazer epilasyon yaptırmak istiyorum acı eşigim düşük oldugu için buz lazeri tercih etmek istedim ancak buz lazer kalıcı sonuç verir mi?Cihazları pek tanımıyorum tenim beyaz kıl yapım siyah ve sert.Özelden ya da buradan Bakırköyde memnun kaldiginiz epilasyon merkezi onerebilir misiniz?Param ve zamanim sinirli o yuzden tek seferde kurtulmak istiyorum.

Orada Rönesans güzellik merkezi varmı bilmiyorum ama ona kesinlikle gitme. 2 seans sıcak lazer 8 seansta buz lazer aldım koltuk altı ve bacakta azalma var genital alt tarafta azalma yok. Yarım yamalak iş. 10.seans son benim biticeğini hiç sanmıyorum sözleşme yapana kadar çok iyiler seanslar hep sorunlu

İyi akşamlar.Ben İstanbul Bakırköyde lazer epilasyon yaptırmak istiyorum acı eşigim düşük oldugu için buz lazeri tercih etmek istedim ancak buz lazer kalıcı sonuç verir mi?Cihazları pek tanımıyorum tenim beyaz kıl yapım siyah ve sert.Özelden ya da buradan Bakırköyde memnun kaldiginiz epilasyon merkezi onerebilir misiniz?Param ve zamanim sinirli o yuzden tek seferde kurtulmak istiyorum.
Merhaba yaptırdınız mı? İstanbulda iyi bir lazer epilasyon yeri arıyorum da memnun musunuz? Bilgi verirseniz sevinirim

X