LAZER EPİLASYON SONRASI TER KOKUSU

dideg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2018
430
826
Merhaba bu konuyu sizlere danışmak için üye oldum. Diode lazer epilasyon yaptırıyorum. 2 seans yaptırdım daha sonra kontole gittiğimde oradaki bayan sol kol altımda lazer atılmayan yerler olduğunu gördü ve oradaki tüyleri alıp birkaç atış yaptı. Yaklaşık bir ay geçti ama o günden beri sol kol altım inanılmaz bir şekilde ter kokuyor. Ne kadar yıkarsam yıkayayım geçmiyor. Diğer kol altımda o kadar rahatsız edici bir koku yok. Diğer seansım 2 gün sonra ama gitmeye çekiniyorum acaba bu koku kalıcı bir şey mi, yaşayan var mı?? Kendi kokumdan rahatsız oluyorum insanlar içinde utanır oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı durumdayım , sol kol altım cok fena kokuyor kıllar da olduğu gibi duruyor keske hic bulasmasaydım bu lazer belasına

Ben de aynı durumdayım , sol kol altım cok fena kokuyor kıllar da olduğu gibi duruyor keske hic bulasmasaydım bu lazer belasına
ben de 5 seans gittim kıllar öyleye duruyor... Koca sene kısa kollu, etek giyemedim bakalım azalacak mı

kol kol altı bacak özel bölge. 5. seansımı yaptırdım 2-3 ay önce fakat kıllarım olduğu gibi duruyor. Cihaz diode.
Ben alexe girdim sizin yine kıllarınız duruyor benim hem var olanlar duruyor hem de olmayan yerlerde kıl çıktı artı bir de ter kokusu cidden büyük zarar

Ben alexe girdim sizin yine kıllarınız duruyor benim hem var olanlar duruyor hem de olmayan yerlerde kıl çıktı artı bir de ter kokusu cidden büyük zarar
ben de arttı gibi hissediyorum... bir arkadaşım birkaç sene önce yaptırmış farklı bir yerde şu an kılları yok denecek kadar az. ve iki sene gittiğini söyledi epilasyona. ilerleyen zamanlarda etkisini görmeye başlarım diye umuyorum :KK43:

ben de arttı gibi hissediyorum... bir arkadaşım birkaç sene önce yaptırmış farklı bir yerde şu an kılları yok denecek kadar az. ve iki sene gittiğini söyledi epilasyona. ilerleyen zamanlarda etkisini görmeye başlarım diye umuyorum :KK43:
Ne diyeyim umarım kurtuluruz kıllardan , artmasın da daha da başka bir şey istemem

Ayni dert bende ve benimle birlikte lazere gelen teyzem, kuzenim ve komsumuzda da var keşke bı uzman gelip bize kurtuluş yolunu gösterse. Deodrantlara,sticklere, dusjellerine servet yatiriyorum üstüne bı de karacigerime baktırdım bı problemmi var diye temiz çıktı.

merhaba nerde gittiniz acaba sıkıntı hayla devam ediyor mu
Merhaba gittiğim yer izmirdeydi. Sonuç alamayınca bıraktım başka bir yere başladım 4 seans gittim, sanırım buradan da sonuç alamıyorum :KK43: Koku sorunu devam ediyor, duş alıyorum çıkıyorum hala koku var bir türlü çözüm bulamadım

Merhaba gittiğim yer izmirdeydi. Sonuç alamayınca bıraktım başka bir yere başladım 4 seans gittim, sanırım buradan da sonuç alamıyorum :KK43: Koku sorunu devam ediyor, duş alıyorum çıkıyorum hala koku var bir türlü çözüm bulamadım
acaba sizin vücut ile alakalı olabilir mi bende çok detaylı bilgi sahibi değilim ama umarım çözüm bulursunuz gerçekten can sıkıcı bir durum

X