Lazer Epilasyonda Kaşlarım Yandı :(

gulce1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
117
5
Yüzüme lazer epilasyon yaptırırken kaşıma atış yaptılar. Bir bölümü döküldü. Yeniden çıkarmı sizce? Öğretmenim. Mesleğim gereği hergün yüzlerce kişinin karşısına çıkıyorum. Kaşlarımın durumundan çok rahatsız oluyorum :KK43: Sizce ne yapmam gerekiyor? Önerileriniz nedir?

Niye profesyonel yapmıyorlar ki işlerini, bence rahatsızlığınızı bildirin. Atış yapılan yer doğal olaraK bir süre çıkmayacaktır ama hepsi komple çıkmaz diye bir şey olmaz korkmayın,öyle olsaydı ilk seansta makinanın gördüğü tüm tüyler yok olurdu biz de kurtulurduk :) ama yeniden çıkana dek kaşınızın rengi uygun bir kaş kalemiyle kamufle edin boş alanı veya daha doğal görünsün derseniz yine uygun renkle far sürün

Yüzüme lazer epilasyon yaptırırken kaşıma atış yaptılar. Bir bölümü döküldü. Yeniden çıkarmı sizce? Öğretmenim. Mesleğim gereği hergün yüzlerce kişinin karşısına çıkıyorum. Kaşlarımın durumundan çok rahatsız oluyorum :KK43: Sizce ne yapmam gerekiyor? Önerileriniz nedir?

canm gittiin yer neden dikakt etmemişim hayret ettim
tabiki belli süre çıkmaz dökülür çok mu belli kii
eger belli ise kalem sür çıkana kadar başka şasın yok
geçmiş olsun

Sağlık Müdürlüğü savcılık ve tüketici haklarına ayrı ayrı şikayet ettim . Birde dalga geçer gibi konuştular dengesizler :KK43: İnşallah dediğiniz gibi sonradan çıkarlar. Kaşların tüyü kalın köklü oldugu için çabuk çıkmamasından endişeleniyorum. Lazer kalın köklere daha çok etkiliymiş diye biliyorum :KK43:

çok geçmiş olsun hocam ben de memnun değilim lazerden aynı şekilde tüketici haklarına sağlık bakanlığına şikayet edicem ve tazminat davası açmayı düşünüyorum :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Canım geçmiş olsun, sen mi istedin kaşına atış yapmalarını? benim gittiğim yer kaşıma atış yapmıyor, fazlalıkları aldırmak istiyorum. kaşların tekrar çıkar, üzülme. yanıp da leke kalmasın, o geçmiyor maalesef.

bende yüzümü komple yaptırıyorum ama kaşlarımın etrafına dokundurtmuyorum kaş ortasına yapılıyo normalde ama ben korkuyorum en ufak bi dikkatsizlikte kaş gidebilir.. zaten kaşlarınızı aldırırken ortasını da 10 saniyede alıyolar lazere gerek yok o bölge içinn

Hayır arkadaslarım kaş bölgeme değil yüz bölgeme yaptırıyordum. Bugün sağlık müdürlüğünden yazı geldi. Merkezin kapatılması için savcılıga ve belediyeye başvurduk diye. Yorum yazıp beni rahatlatan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Canım tebrik ederim, çok iyi etmişsin. benim de lazer yaparken yüzümde ve göğsümde leke oluştu geçmiyor. ama senin gibi yapamadım.

kaşlar koruyucu ile kapatılıyor yüze atış yapılırken ne dikkatsizlik ya... ama bir kere ile bir şey olmaz kesinlikle tekrar cıkar üzülme

ay yazamamışım arkadaşlar kusura bakmayın yeni üye oldum. alıntı yapmaya çalıştım olmadı galiba. konu baya eski ama benim de başıma benzer şey geldi. kadın saçımla kaşım arasına atış yaparken hafiftrn kaşıma lazer geldi :KK43: tekrar çıkar mı gülce hanım sizin tekrar çıktı mı :KK43: çok merak ediyorum lütfen yardımcı olun bana. rüyalarıma bile giriyor öyle moralim bozuldu :KK43:

Nasıl bu kadar dikkatsiz olabiliyorlar...lazer ciddi bir iştir her lazer yapan yere gitmeyin lütfen...beklemekten baska careniz yok.mesleğiniz geregi simdilik yeni kaslar cıkana kadar kas kalemi kullanabilirsiniz.kaslarınızın cabuk cıkması icinde sarımsak veya yağlı arko krem kullanabilirsiniz.yatmadan önce kasınıza sürün faydası olacaktır.

Nasıl bu kadar dikkatsiz olabiliyorlar...lazer ciddi bir iştir her lazer yapan yere gitmeyin lütfen...beklemekten baska careniz yok.mesleğiniz geregi simdilik yeni kaslar cıkana kadar kas kalemi kullanabilirsiniz.kaslarınızın cabuk cıkması icinde sarımsak veya yağlı arko krem kullanabilirsiniz.yatmadan önce kasınıza sürün faydası olacaktır.
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Samsun da yaşıyorum ve gittiğim yer samsun da en iyi olarak bilinen yer olmasına rağmen böyle bi hata yapıldı :KK43: göz altlarım için kullandığım nemlendirici krem i sürsem faydasi olur mu sizce?

geçmis olsun çok üzüldüm . mahkeme size ne cevap verdi merak ettim .
bu arada kaslarınız yine çıkacaktır . üzmemeye çalısın kendinizi

X