lazer epilasyonda lütfen tek sayfada buluşalım.(2016)

cevizlitarcinli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
366
171
merhabalar kızçeler yaklasık 5 yıldır lazer yaptıran bir kardesıınızım ama hala su makınalar konusunda tereddütüm var.. tüm lazerci kızlar bu sayfada buluşup kaynatalım bildiklerimizi aktaralım paylasalım bilmediklerimizi öğrenmiş olalım. hepinizi bekliyorum yıllar önce açılmış forumlara gitmeyin lütfen öpüyorum hepinizi :KK24:

ben yaptırıyorum başta bazı yerlerdi şimdi tüm vucut 2,seansım oldu koltuk altım baya bi seyreldi bu arada yaptırgm cihaz alex

konuyu açmıştım ama kimse birşey yazmadı .ben o sırada sorularıma cevap bulmaya çalıştım yine sagolsun bi arkadaş beni baya bir aydınlattı. onun aktardıklarını sizinle payşamak istedim bende..
evet aleks çok güzel bir makina çogu bayanında ilk tercih ettiği makina ama aleks beyaz ten siyah kıllarda güzel sonuç veriyor..incelen tüylere ütülemeyle devam etmek gerekir.kendimden örnek vereyim size başta yazdığım gibi 5 yıldır lazer yaptırıyorum.özel bölge için kullandıgım makina aleks 7 seans gittim evet tüylerde incelme var ama beni rahatsız etmicek kadar bir azalma olmadı. tüy rengim sarı mı olsam kahve mi kalsam die ikilemde kalmış gibi... arkadasın tavsiyesi üzerine kıllardan bi kaç tane çekip kökünün rengine baktım beyaz .. kökü beyaz olan tüye artık lazer etki etmezmiş ağdayla devam etmek gerekiyormuş... o yüzden bu sefer tüyler çıkınca buz lazeri deniycem sonuç alırsam yazarım yine size burdan ...gelelim koltuk altıma 5 seans ya da 6 seans aleks 10 seans da diod ütüleme yapıldı baya baya azaldı inceldi onlar rahatsız etmiycek şekildeydi jiletlesen kafi gibi 9 ay jiletledim daha temiz olsun istedim için kol altımda kalan ince tüylere sır ağda yaptım ve üzerine tuz limon sürdüm bundan sonra kol altım için böyle devam eedicem.umarım benim gibi incelen tüylere napılır die merak edenlere yardımcı olmuştur.. :)

ben de koltuk altım ve genital için alex başlamıştım. genitalde sarı tüy görmedi hiç etki yapmadı. devam etmeyelim dedi. koltuk altıma devam ettim onda da 4.seanstan sonra etki etmedi inceldi iyice. Genital için dioda başlamıştım başka yerde ama evlendim farklı yere taşındım derken o da yalan oldu :) bu aralar güvenilir bi yer bulmaya çalışıyorum tekrar başlıcam

konuyu açmıştım ama kimse birşey yazmadı .ben o sırada sorularıma cevap bulmaya çalıştım yine sagolsun bi arkadaş beni baya bir aydınlattı. onun aktardıklarını sizinle payşamak istedim bende..
evet aleks çok güzel bir makina çogu bayanında ilk tercih ettiği makina ama aleks beyaz ten siyah kıllarda güzel sonuç veriyor..incelen tüylere ütülemeyle devam etmek gerekir.kendimden örnek vereyim size başta yazdığım gibi 5 yıldır lazer yaptırıyorum.özel bölge için kullandıgım makina aleks 7 seans gittim evet tüylerde incelme var ama beni rahatsız etmicek kadar bir azalma olmadı. tüy rengim sarı mı olsam kahve mi kalsam die ikilemde kalmış gibi... arkadasın tavsiyesi üzerine kıllardan bi kaç tane çekip kökünün rengine baktım beyaz .. kökü beyaz olan tüye artık lazer etki etmezmiş ağdayla devam etmek gerekiyormuş... o yüzden bu sefer tüyler çıkınca buz lazeri deniycem sonuç alırsam yazarım yine size burdan ...gelelim koltuk altıma 5 seans ya da 6 seans aleks 10 seans da diod ütüleme yapıldı baya baya azaldı inceldi onlar rahatsız etmiycek şekildeydi jiletlesen kafi gibi 9 ay jiletledim daha temiz olsun istedim için kol altımda kalan ince tüylere sır ağda yaptım ve üzerine tuz limon sürdüm bundan sonra kol altım için böyle devam eedicem.umarım benim gibi incelen tüylere napılır die merak edenlere yardımcı olmuştur.. :)
Canim neden 5 yil

Gozum korktu sen boyle diyince ben daha 3. Seanstayim:110:
Ama canım benim seans sürelerim düzensizdi o zamanlar üniversite okuyordum lazer yaptırdıgım yer memleketimdeydi 5 ayda bir falan belki 7 ayda bir yaptırıyordum... şöyle düzeltim ben sana mesela 7 seans kol altıma aleks yaptırdım inceldi ama yine rahatsız edicek kadar vardı . 7 seans aleksin üzerine 10 senas diod paketi aldım 10 seansta dioda gittim. herbir kolatımda 20-25 tüy kadar kaldı jiletliyordum onları da 2 ay kadar önce kalanlara sır ağda yaptım

özel bölgeye gelince de geçen ay 7inci seansıma girdim onda da makinam aleks ... ama artık aleksin fayda etmediğini düşünüyorumm.... bu kadarda olur kafi diyecek kadsar değil yine rahatsız edicek kadar... çıkmaya başlayınca buz lazere gidicem bir seans etkisini görürsem devam edicem ...... etkisini göremezsem bütçe olarak kendimi ayarlayabilirsem iğneliye giderim

:-):KK48:
Ama canım benim seans sürelerim düzensizdi o zamanlar üniversite okuyordum lazer yaptırdıgım yer memleketimdeydi 5 ayda bir falan belki 7 ayda bir yaptırıyordum... şöyle düzeltim ben sana mesela 7 seans kol altıma aleks yaptırdım inceldi ama yine rahatsız edicek kadar vardı . 7 seans aleksin üzerine 10 senas diod paketi aldım 10 seansta dioda gittim. herbir kolatımda 20-25 tüy kadar kaldı jiletliyordum onları da 2 ay kadar önce kalanlara sır ağda yaptım
Canim ozaman normal 5 yila sarkmasi simdi sen benden bilgilisin bu konuda ben 2 ayda bir gidiyorm 15 gun sonrada kontrole gidiyor her seansta alex benimkide diodla farki nasil yani bana alex yapiyrz diyolar ama baska bi alet olabilirmi diye merak ettim isik atiyo ve canim.cok aciyo genitalde gozumden yas geldigini bilirim
kollarimda sanki bi azalma yok ordakiler ince oldugundan ama kol altinda farki farkettim azaldi genitalde oyle batiklarim fena halde kese yap dedi bana yapiyorum
Sean arasinda cikanlari jiletlemelimiyim sertlessn lazer gorsun diye ?
Bide canim sen lazer sonrasi ne kullandin bana gittigim yerde n ENDOCARE. Diye bi solusyon satin aldim 50 tl idi bereketsz daha simdiden bitmek uzere
Igneli yi ben arastirdim cenemde cikiyodu 10 tane kadar vardi kadin dogum dr na gittim hormonalmi diye bakttrdm bise cikmadi igneli yaptirayimmi hocam dedim ben bir arastirayim dedi dr arastirmis igneli ye gerek yok normal lazer yaptirabilirsn sonucta distan olan bisey dedi onuda oyle es gectim buz lazer de yeni cikti bu teknolojiyede yetisemiyorum ayy ne cok sey yazmisim insan dertli oldugu konu olunca yaz yaz bitmiyo

:-):KK48:
Canim ozaman normal 5 yila sarkmasi simdi sen benden bilgilisin bu konuda ben 2 ayda bir gidiyorm 15 gun sonrada kontrole gidiyor her seansta alex benimkide diodla farki nasil yani bana alex yapiyrz diyolar ama baska bi alet olabilirmi diye merak ettim isik atiyo ve canim.cok aciyo genitalde gozumden yas geldigini bilirim
kollarimda sanki bi azalma yok ordakiler ince oldugundan ama kol altinda farki farkettim azaldi genitalde oyle batiklarim fena halde kese yap dedi bana yapiyorum
Sean arasinda cikanlari jiletlemelimiyim sertlessn lazer gorsun diye ?
Bide canim sen lazer sonrasi ne kullandin bana gittigim yerde n ENDOCARE. Diye bi solusyon satin aldim 50 tl idi bereketsz daha simdiden bitmek uzere
Igneli yi ben arastirdim cenemde cikiyodu 10 tane kadar vardi kadin dogum dr na gittim hormonalmi diye bakttrdm bise cikmadi igneli yaptirayimmi hocam dedim ben bir arastirayim dedi dr arastirmis igneli ye gerek yok normal lazer yaptirabilirsn sonucta distan olan bisey dedi onuda oyle es gectim buz lazer de yeni cikti bu teknolojiyede yetisemiyorum ayy ne cok sey yazmisim insan dertli oldugu konu olunca yaz yaz bitmiyo

Şöyle ki canım aleks. beyaz ten siyah kıllarda iyi sonuç veriyor anlattıgın kadarıylada tenine temas ettirmeden 2-3 cm lik bir uzaklıktan atış yapılıyorsa herhangi bir jel vs sürülmeden bu aleksandritedir.evet genelde herkes aleksten sonuç almıstır iyi bir makinadır ama bir yerden sonra tüyler incelmeye baslayınca aleks bir sonuç vermiyor bu da 7 8 seans sonrası demek oluyor canım 7-8 seans sonrası tüyler baya incelmiş oluyor rengide daha açılmış oluyor bunda da artık ütüleme ye yani dioda gecmek iyidir.buz lazerde diod türüne giryor die bıiliyorum yinede pek emin degılım yanlış bilgi vermek te istemem onu tekrar bi arastırabilirsiniz... diod da ütülemede de lazer yapılcak bölgeye jel sürülüyor lazer baslıgı tenine temas ediyor başı koltuk altı roll-on ları gibi top şeklinde teninde ısıyı hissediyorsun ..... acı olayına gelince alekstede acı var özellikle özel bölgede ama... diod daha acılı bir yöntem .....bence seanslarına devam et aleksle 7 seanstan sonra baktın daha da çözüm yok gibi aleksi bırak canım uzmanların söyledine göre 7 -8 seanstan sonra aleks çözüm olmaktan çıkıyor hatta ve hatta lazer yaptırdıgın bölgenin etrafında da tüylenmeye yol açıyor. kol altımı 7 ya da 8 seanstan sonra 10 seans diodla evet artık kafi diyecek duruma gelmış buldum ben canım şimdi sıra özel bölgede...buz lazer bakalım ne sonuc verecek...evet aleks iyi bir makına ama en fazla 8 seans .. sonrası diodla devam et... bir diğer soruna gelince seans arealarında cook rahatsız kalmadıgın sürece jilet yapma canım sadece gitmeden 1 ya da 2 gün önce jiletini yap ...... ayrıca lazer sonrası ben herhangi bir ürün kullanmıyorum sadece o gün kol altına roll-on kullanmamaya dikkat edersen iyi olur aynı gün banyo da yapmayın diyorlar

Kızlar ben de lazer epilasyon dusunuyorum eskisehir de ya da bursa da. Ben yillardir tum vucudumu agda ve epilasyon aletiyle aldigim icin sirt gobek bel gogus kalca yani gercekten de tum vucut yaptirmak istiyorum. Yani sadece kas sac ve kirpiklerim kalcak sekilde. Bu bolgelere de uyguluyolar mi. Sitelerinde hic bu bolgeler yazmiyor

nasıl işe yaradı mı sizce ben de ikinci seansımı yaptırmış bir ay önce ama bacaklarım ve koltukaltımda azalma olmadı sadece bikinide azalma var sizde de böyle mi?
canım ben tüm vucut yaptırıyorum cuma günüde seansm var yine koltuk altım genital bacak azaldı kollarımdakilerde inceldi ama diger yerler kadar azalmadı inceldi rengi açıldı

Kızlar ben de lazer epilasyon dusunuyorum eskisehir de ya da bursa da. Ben yillardir tum vucudumu agda ve epilasyon aletiyle aldigim icin sirt gobek bel gogus kalca yani gercekten de tum vucut yaptirmak istiyorum. Yani sadece kas sac ve kirpiklerim kalcak sekilde. Bu bolgelere de uyguluyolar mi. Sitelerinde hic bu bolgeler yazmiyor
canım bölüm bölüm mü tam olarak ne demek istedigini anlamadım ama tüylerin açık renkse işe yaramaz sadece kalın siyah kıl olan yerleri yaptır diger türlü inanılmaz masraf ben her 2 ayda bir nerdeyse bir ev kirası kadar para veriyorum

Lutfen bana yardımci olur musunuz
Bir merkezle anlaştım bir miktar ödeme de yaptım.kullandıkları cihazı sordum aleks dediler gonül rahatlığiyla gittim.epilasyona giden arkadaslarim aleks. cihazinin tene temas ettirilmeden kullanildıgıni söylemişlerdi.bu gittigim yerde temas ettirerek kullandilar ne kadar hijyenik bir olay bilemiyorum baskasınin genital bölgesine sürülen cihaz bende kullanilacak

X