lazer göz ameliyatı

gulbasarir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
3
0
34
4 yıldır astigmat rahatsızlıgım vardı. Bundan dolayı geçen ay Dünyagöz hastanesinde ameliyat oldum. Doktorum Dr. Efekan Coşkunseven idi. Çok iyi bir hastane ve doktorumda çok iyiydi. Ki genel olarak da bakıldıgında uzman bir kadrosu var ve doktorları çok başarılı. Şimdi de lazer ameliyatlarında yapmış oldukları %50 indirimi gördüm. Baya iyi ve fiyat olarak da uygun olmuş bence.

4 yıldır astigmat rahatsızlıgım vardı. Bundan dolayı geçen ay Dünyagöz hastanesinde ameliyat oldum. Doktorum Dr. Efekan Coşkunseven idi. Çok iyi bir hastane ve doktorumda çok iyiydi. Ki genel olarak da bakıldıgında uzman bir kadrosu var ve doktorları çok başarılı. Şimdi de lazer ameliyatlarında yapmış oldukları %50 indirimi gördüm. Baya iyi ve fiyat olarak da uygun olmuş bence.

ben bu temmuzda ameliyat oldum dünyagözde ve memnun kaldım gaziantepte oldum benim göz derecm yüksek değildi çok şükür sıkıntıda yaşanmadı... indirime denk gelemedim ama biraz pahalı oldu :KK49: sağlık olsun :)))

Ben de -2,00 miyopum. 12-13 yıldır lens kullanıyorum ve lens kullanmaktan çok sıkıldım artık. Uyudun uyumadın, battı batmadı, yok solüsyon bitti. Lazer ameliyatı olmak istiyorum ama korkuyorum ileride bir problem olur diye. Risk var diye biliyorum yaşlanınca. Ne yapıcam bilmem... :KK43:

Ben de -2,00 miyopum. 12-13 yıldır lens kullanıyorum ve lens kullanmaktan çok sıkıldım artık. Uyudun uyumadın, battı batmadı, yok solüsyon bitti. Lazer ameliyatı olmak istiyorum ama korkuyorum ileride bir problem olur diye. Risk var diye biliyorum yaşlanınca. Ne yapıcam bilmem... :KK43:

bende uzun süredir lens kullanıyorum bende bu aralar araştırma aşamasındayım dünya göze gidicem galiba lens kullandığımız için bir problem olmaz inş.

Benimde senin gibi korkularım vardı sonuçta göz ameliyatı risk var mı bir sürü şey kuruyordum kafamda...Astigmatım vardı araştırmalar sonucu bir yakınımın tavsiyesi üzerine İstanbul kudret göz hastahanesinde DrNail Sönmez ile rutin kontrollerim için muayene oldum.Lazer ile ilgili sorularımda cevaplandıktan sonra ameliyat olmaya kara verdim ve çok memnunum.Kısa süren bir operasyon ağrı olmuyor damlalarınız oluyor ertesi gün kontrolünüz sonra herşey yolunda..Yani iyi doktor ve emin ellere teslim olmak önemli:) geçmiş olsun şimdiden..

bende uzun süredir lens kullanıyorum bende bu aralar araştırma aşamasındayım dünya göze gidicem galiba lens kullandığımız için bir problem olmaz inş.

lensini min. 10 gün öncesinden çıkartıyorsun zaten sonra kontrol ve operasyon. emin olun o lensle solisyonla gözlükle uğraşmaya bile değmez. direkt gidin çizdirin

X