Lazer lipoliz ile gıdı operasyonu hkk

nilcin

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2016
2
0
44
Merhaba. Son iki senedir gıdım beni çok rahatsız ediyor. 36 yaşındayım ve Boynumda da kırışma başladı. Lazer lipoliz yaptırmayı düşünüyorum . Kocaeli ya da İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz iyi doktor var mı? Süreç nasıl? İşe yarıyor mu? Düzelmek ne kadar sürüyor? İlk defa forma katılıyorum, yardım ltf.

Merhaba. Son iki senedir gıdım beni çok rahatsız ediyor. 36 yaşındayım ve Boynumda da kırışma başladı. Lazer lipoliz yaptırmayı düşünüyorum . Kocaeli ya da İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz iyi doktor var mı? Süreç nasıl? İşe yarıyor mu? Düzelmek ne kadar sürüyor? İlk defa forma katılıyorum, yardım ltf.
islemi yaptirdiniz mi, sarkma oluyor mu?

Merhaba, Ben 45 yaşımdayım, 25 yaşında bir kızım var. hem burun estetiği hem de gıdı vaser liposuction yaptırdım, aynı ameliyatta 2 doktor yaptı. Gıdı estetiği yapan Dr Cengizhan Ekizceli. Burnumdan memnunum (nihat kaya). Fakat dün gıdı için biraz tedirginim. Dün Dr Cengizhan beye kontrole gittim, iyileşme iyi, bunlar normal, 1 ay sonra gene bakalım dedi. 9. günüm bugün, biliyorum çok erken. İlk başta boynumun sol tarafı çok şişti, 2.gün indi ve boğazımı iple sıkmışlar gibi mordu. Korse takıyorum, gün gün düzeliyor. Benim cildim de oldukça kalitesiz. Dr un dediğine göre sarkma fazla olduğu için çok uğraşmışlar. Şimdi o morluklar epey geçti, genel görünümünden memnunum ama boynumun çene altı hizasında 5 tane çökme gibi, dalga gibi bir şey var. En az 3 ayda boyun düzeliyormuş. Kızım ilk günden beri sabah akşam korseyi çıkarıp, boynumu havalandırıyor ve 10 dakika masaj yapıyor, bu masada doktorun verdiği merhem ve sarı kantoron yağına ek, ben soğutucu krem ve Vela contour denilen bir serum da kullanıyorum. Bilmiyorum, tecrübeli arkadaşlar bir şeyler yazsın lütfen. Şimdi ameliyatsız halimi, ilk yapıldığı ilk üç gün ve bugün çekilen fotoları paylaşacağım, zaten hemen anlaşılıyor

Eklentiler

• Screenshot_20200727-185609.png
    Screenshot_20200727-185609.png
    325,8 KB · Görüntüleme: 280
  • PhotoGrid_1600336130285.jpg
    PhotoGrid_1600336130285.jpg
    625 KB · Görüntüleme: 286
  • PhotoGrid_1600336211132.jpg
    PhotoGrid_1600336211132.jpg
    568,9 KB · Görüntüleme: 348
X